Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje Kaj lahko naredi 38 letna ženska, ki se ji konča ena zveza po 10-ih letih ?

Kaj lahko naredi 38 letna ženska, ki se ji konča ena zveza po 10-ih letih ?

a kdo ve NORMALEN odgovor ?

podnajemnica

Recimo živi sama naprej?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

zaživi v svobodi

počasi preboli in pametno izbere naslednjega partnerja,,,nikakor pa brezglavo v novo vezo..

ni konec sveta.jaz imam prijateljico,ki se je ločila po 30 letih.Delaj na sebi.Začeti moraš na novo,počasi…srečno

In kaj naj bi naredila po tvoje? Gre dalje v življenju. 🙂

ejga no, saj se ni svet podrl.
kot prvo se ga lahko malo napiješ, da bo najhujše za tabo.
potem ga začneš žurati, predvsem z mlajšimi od sebe, ker starejši so že bolj za odpis.
živiš življenje na polno, brez prilagajanja dedcu.
če še nimaš otrok, se lahko greš umetno oplodit v tujino, da ti ne bo kakšen z očetovstvom sral.
začni živet kot da je vsak tvoj dan zadnji, pa bo vse lepo in prav.

Sicer pa ne razumem zakaj sploh taka vprašanja, mene vsak teden pusti vsaj ena, pa kaj čem, življenje gre dalje.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

ravno danes sem tolažila eno tako … s pirom, sprehod po deževnem Pohorju, na koncu sva se pri vzpenjači obe blatni režali, kak je fajn, da ne rabiš dirkat domov

gre kamor ji paše, ne rabi nobenemu razlagat kam bo šla in kdaj bo prišla,

:-)))
svet se bo enako vrtel naprej,
če nista bila za skupaj, bo kmalu ugotovila, da je lažje sam kot pa v slabi zvezi.

Takih nas je malo morje.Moj nasvet:ne potoči ene solze za bivšim.Glavo pokonci.Nekaj časa boš rabila,da preboliš,nato v lov za drugim.Če ne bo prvi,bo pa peti ali sedmi pravi.Zdaj imaš že izkušnje,zdaj se že bolje poznaš.Še vse bo dobro,predvsem pa lepše in bolje!Pa malo se zrihtaj…Nikoli ne veš,kdaj preskočijo iskrice…Nikoli ne veš,v kakšni situaciji ga srečaš…

Pol leta samska, stara 35 lez IN SE IMAM SUPER, na začeku osamljenost (skupaj sva bila 10 let, imava hčerkico), iz dneva v dan pa se imam rajši kod kadarkoli prej in dejansko uživam v življenju brez “prikolice”…

Moji prijateljici se je to zgodilo. Pri 39 je že živela s tapravim, ki ga ne bi bilo, če bi bil prejšnji tam. Sicer pa poglej, koliko se jih je oglasilo-vsi njhovi desci so frrrra:))))

Življenje gre naprej, ti pa z njim 🙂 Od zdaj sama, svobodna, čez čas tudi z vsakodnevnim nasmehom na obrazu in brez slabe volje 🙂

Vse bo drugače, bolje.

ne razumem, sedaj si svobodna, a ko ste v vezi ste pa zaprte, omejene in ne vem kaj še?

ajd vem da če ne pašeš skup, pač ne pašeš greš narazen, samo vsi govorijo o svobodi, ali mi lahko to svobodo razložite?

hvala lp

Ja kako lepo slišat kako ste srečne samske, zakaj pa potem toliko cviljenja ko poba pride k pameti in gre?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Čisto odvisno kaj si v življenju želi – če ima zdaj kje živeti ali mora začeti znova, če si je želela ustvariti družino ali kakega otroka že ima in take stvari. Ker zdaj pri 38 ni več veliko časa za ustvarit družino. Ne moreš nekoga, ki ga na novo spoznaš takoj napasti z zanositvijo. Lahko ne gre v prvo in si star že 40….
Če pa otroka že ima in ima kje živeti, pa pač živi življenje umirjeno naprej. Posveti se sebi in otroku in morda mimo grede pride še kak pravi partner.

Kup retardiranih bab, ki na moške gleda kot na potrošni material.

Pol so retatdirani tudi moški, ko iztrošeno zamenja za mlajši model …

Meni je pa zanimivo, kako imate vse bejbe eno prijateljico, ki……………………. .
O svojih izkušnjah pa nobena ne pove nič, ker vi pa NISTE takšne!
Halo, pomagajte dečvi!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

New Report

Close