Najdi forum

Prenova stanovanja

Zanima me, koliko približno stane prenova stanovanja (60m2)? Potrebno je zamenjati 4 okna, keramične ploščice, laminat, pobelit, prenoviti kuhinjo in kopalnico…

na hitro povedano, bolj na pamet oz. po spominu:
4 PVC troslojna okna skupaj z žaluzijami cca. 2.000 do 3.000 €
ploščice imaš od 15 € za kvadratni meter naprej (povprečje nekje 30 €/m2), delo od 10-15 € za m2.
kaj misliš pod prenoviti kuhinjo, ne vem – kupiti novo kuhinjo? Moja je bila slabih 4.000 € brez aparatov.

Hvala za odgovor. Drugače bi pa kupila novo kuhinjo in kopalnico.

nova
Uredništvo priporoča

Za malo večjo garsonjero smo porabili cca 10.000eur. Prenovili smo vse od kopalnice (vse novo) kuhinje(vse novo), zbrusili, prelakirali parket, vse pobelili, zamenjali okna (balkonska + francoski balkon) talno gretje+ keramika v kuhinji + predsoba, hodnik. Tako da vkalkulirat je potrebno material + delo. Je pa bolje da če se tega lotiš se loti temeljito in imaš spet za nekaj let mir;)

LP

500-600 na m2 je minimum.

Res je. Mi smo dali pred dvemi leti 30.000 € za obnovo 63 m2.

50m2 – 20.000eur, za obnovo kupovali vse najcenejše v bauxxx trgovinah, ploščice obi 8eur/m2, poceni ikea, dipo pohištvo, kuhinja za 1200 eur … sva varčevala, ker pač denarja ni bilo, in ni imelo smisla vrhunsko urediti kopalnice, da potem ne moreš kupiti spalnice recimo …

Pred kratkim sva v celoti obnovila stanovanje okoli 80m2. Menjala sva vse…Elektrika, voda, centralna, okna, tlak, keramika, knauf….skratka vse in računica celotne obnove z pohištvom vred(stanovanje spedenano v nulo) cca 30.000 eur. Res pa je da smo veliko delali sami. Srečno, šlo bo veliko živcev, je pa vredno 😀

cene so odvisne od vaših želja. Će niste zelo zahtevni lahko pridete pod 30.000 eur. vse je odvisno tudi od kvadrature in materiala.
več inf. lahko dobite na mail:[email protected] kjer se lahko dogovorimo tudi za izvedbo del.

lp

[
Polaganje keramike, laminata,prenova kopalnice tel. 041- 528-018
quote=taniaa30]Zanima me, koliko približno stane prenova stanovanja (60m2)? Potrebno je zamenjati 4 okna, keramične ploščice, laminat, pobelit, prenoviti kuhinjo in kopalnico…[/quote]

delajo hitro in kvalitetno!Svetujem,da jih kontaktirate

http://www.wix.com/globalbizslo/global

20000eur mora biti več kot dovolj,za ta denar vam poleg navedenega zamenjamo vsa notranja vrata in radiatorje.Pokčličite Artial doo 041826594.

živjo!

tudi jaz nameravam pričeti s prenovo podstrešnega stanovanja. stanovanje je veliko 190m, potrebno pa bi bilo prenoviti skoraj vse:
– izolacija, elektrika, knauf, vgraditi strešna okna (cca 7), podreti določene knauf stene in postaviti nove, mogoče položiti tudi estrihe. Glede na kvadraturo me kar malce skrbi končna cena prenove, zato me zanima, če mi lahko pomagate pri okvirni ceni.

Hvala!
mateja

Splača se vgradit lesena okna, pvc bo počasi odpikalo, če se ne motim obstaja tudi subvencija na leseno stavbno pohištvo, trend žaluzij. senčil konkurenca vsekakor nižja cene teh storitev, pri ponudbah različnih storitev si pomagaj z naslednjo stranjo, http://www.veselonadelo.com/
fajn zadeva, prišparaš pri iskanju, času….

Pozdravljeni,

žal je ocena, rekapitulacija (kasneje ponudba izvajalcev) gradbeno obrtniških in instalacijskih del vezana na postavke dela in materiala, le-ta je pa vezan na določen načrt (ponavadi del Projekta za izvedbo). Varnejši način pridobivanja ponudb različnih izvajalcev je vsaj izdelava tistih načrtov, ki so predmet posega s popisi del, kjer vam bodo podane tudi cene. V kolikor tega ne boste imeli, ne bodo jasni detajli vgradnje, tip vgrajenega materiala, cenovni razponi, obseg del, … Zato boste skozi različne ponudbe izvajalcev opazili velika odstopanja v ceni. Kar pa je z vidika izvajalca razumljivo, saj nima vseh potrebnih podatkov glede posega.

V kolikor bi se odločili za izdelavo kateregakoli tipa projektne dokumentacije, vas vabimo da obiščete našo spletno stran http://www.ibk-studio.si

Lep pozdrav,
IBK Studio

sosed mi je v kleti položil 20 kv/m ploščic in nekaj malega prebelil, računal pa je neverjetni 1.000,00 € (prav ste prebrali – en tisoč). Je to normalno? Kaj naj storim?

Pozdravljeni,

sosed vam je vzel občutno preveč, vendar ne vem, če lahko sedaj kaj naredite, če ste mu že plačali.

Cenovno ugodno, kvalitetno in po Vaših željah lepim keramiko, polagam parket in laminat, če ste zainteresirani 040560847.

živjo,
kaj vi ste pa “sosedu” denar kar dali, saj to ni res. sam bi računal za našteto 350€, pa nisem vaš sosed.
sosed gor ali dol, zahtevajte denar nazaj, da se vam nebo za hrbtom smejal.
lp

adaptacije in keramičarstvo 041 843 593, iz Ljubljane

Prenova stanovanja,adaptacije kopalnic,vse vrste keramike po zmernih cenah in kvalitetno,imam priporocila,poklicite ne bo vam zal,hvala

New Report

Close