Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

IŠČEM POLAGALCA LAMINATA,TALNIH OBLOG,ZIDARJA-NOTRANJI OMETI,MALARJA,MONTAŽERJA OKEN..

Default avatar
Ker se selimo v dokaj nedodelano stanovanje,kjer je potrebno naresti še nekaj ometov, strop, položiti laminat,ploščice,prepleskati kaj pa tudi zamenjati okna in balkonska vrata,iščem delavce s teh področij za ugodno ceno. Prijave oz. ponudbe s ceno in izkušnjami mi lahko pošljete na email [email protected]

Smo iz gorenjskega konca.
Lep dan!
Default avatar
Spoštovani

Smo ekipa izkušenih mojstrov vseh montažerskih in pleskarskih del z večletnimi izkušnjami.
Če ste resna stranka in potrebujete obnovitvena ter zaključna dela, se lahko dogovorimo za ogled in izstavitev točne ugodne ponudbe, ki je močno odvisna od dejanskega stanja v stanovanju samem in obsega del.

Če ste zainteresirani pokličite na 070 400 720 Damjan
Default avatar
živijo a još išćete mjstore za adaptaciju pokliči te me na 051 383 305 kao i rabite smo podjetje sa 16 zaposleni delamo bajte na ključ i dajemo garanciju na naše delo 5 let hvala u naprej
Default avatar
Pozdravljeni-Če še zmeraj niste dobili nobenega za delo ki ga imate za naredit sem vam na uslugi.Imam svoje podjetje kot S.P.ukvarjam se z vsemi posli ki ste jih navedli.Dosti let izkušenj imam tako da vam naredim vse zelo hitro in kvalitetno z garancijo.Pred vsem pa sem konkurenčen v teh časi.Lahko me pokličete na mob.040753138 Lep pozdrav
Default avatar
ugodno in kvalitetno polaganje laminata 040-863-943
Default avatar
ugodno in kvalitetno polaganje laminata parketa in drugih talnih oblog inf. gregor 030256053

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius