Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom suhomontaža(knauf),kitanje,beljenje,prenova kopalnic

suhomontaža(knauf),kitanje,beljenje,prenova kopalnic

Lep pozdrav,po zelo ugodnih cenah nudim sledeča dela:
-MANSARDE
-PREDELNE STENE
-KASKADE,NAPUŠČI,OKROGLINE in še po vaši želji.

Cena za mansardo,brez materijala je samo 8e,z bandažiranjem.Imam bogate in dolgoletne izkušnje.Sem natančen in kakovosten.
Nudim tudi kitanje,beljenje,brušenje ter prenova KOPALNIC po zelo ugodnih cenah.Vse to na moj kontakt 041247019 v naprej hvala in lep pozdrav.

T so cene z ddv ali brez? Ste davčni zavezanec?

kolman, to je naš silvek prosim te preberi nekaj njegovih odgovorov na povpraševanja in hitro boš dojeu kakšen neprofesijonalen odnos ima do strank, rad jih nadira po moje ogoljufa, ponižuje itd. ….
Prepričaj se sam preden se zapleteš z njim !!!

nova
Uredništvo priporoča

Dragi.PA TO NI MODOGOČE,sem brala te vaše komentarje in o Silvestru in lepo prosim da pomedete pred svojim pragom in ne pred tujim.Kot sem opazila,ste vi tisti človek,ki dreza v ljudi npr.kot je Silvester in omogočate prepir oziroma ga iščete in se ne mečite ven za nekrivega in ubogega,ker to niste in kot sem brala par dni nazaj ste vi ta oseba ki napeljuje in dela prepir tukaj gor.In ste konfliktna oseba in ne mečite ljudi v en koš ker ste po moje vi ta oseba ki je samohvala in potem rep med noge,upam da sem bila jasna in natančna in ne rabite komentirati nič,lep dan še naprej.

Urška 52, ” Kot sem opazila,ste vi tisti človek,ki dreza v ljudi npr.kot je Silvester in omogočate prepir oziroma ga iščete in se ne mečite ven za nekrivega in ubogega,ker to niste in kot sem brala par dni nazaj ste vi ta oseba ki napeljuje in dela prepir tukaj “
Draga Urška 52, zelo slabo si prebrala komentarje ( če si res Urška 52 ) sploh pa ” ki dreza v ljudi ” , zame je to množina in tukaj se vidi da slabo spremljate komentarje kajti edina oseba v katero drezam – z razlogom je Silvester oz. Silvek. Drugič kakor se spomnim nisem nikogar na forumu poniževal ali bil neprofesijonalen ali žaljiv ali ga nekam pošiljal omenjal žaljivke ali bil nacijonalističen ali jih zmerjal z ” čefurji ” itd. .
Če si res Urška 52 P R E B E R I T E Š E E N K R A T ! ! !

Svojega sina pa že dobro poznam in vem kaj je res in kaj ni in ne morem prenašati tega da tako govorite o njem, saj ena oseba res ne more biti taka, še posebej, če veste, kaj je kdo pretrpel in s čim se mora sedaj vsem ukvarjati, da ne govorimo o vseh zdravnikih

Urška 52, vaš sin je že mogoče zelo simpatična, prijazna in odgovorna oseba ampak tukaj na forunu se ne pokaže v takšni luči, prej v zelo negativni.
Urška 52 pa prosim brez zamere jaz svojega sina učim ( oz. sem ga naučil ), da je prijazen in spoštljiv do soljudi in da jim pomaga po najboljših močeh in da ne sme biti željiv in da jih pod nobenim pogojem ne ponižuje!
Prosim vas še enkrat preberite pozorno njegove komentarje oz. pismeno obnašanje do ostalih forumašev da nebi nekaj komentarjev ” citiranih ” prenesel na nasledno sporočilo v dokaz moje verodostojnosti.
Lp

pa kaj je z vami kakšna urška da je moja mama alo.zopet vam je dolgcas ane da pisete nekaj pa iz sebe norca delate URSKA kao moja mama ta je dobra,ti ko pa to pises pa kr pis,se ne sekiram se vidi da ti nekaj manjka v glavi,lep pozdrav.PA TO NI MOGOCE TO NI MOJA MAMA,TOLIKO ZA INFO,HVALA lp.

Se tole sem poklical na urednistvo MEDOVER zdaj in bomo izvedeli kdo pise v mojim imenu in vse in bo ustrezno kaznovan lep pozdrav.

Pa kaj vam je ljudje božji, kdo je rekel da je ta silvester moj sin?

PA TO NI MOGOČE, daj no že pusti Silvestra pri miru, kajti po forumu svinjaš TI in ne Silvo.
mi lahko poveš, kako za hudiča lahko nekoga, ki ga niti ne poznaš, okvalificiraš za lopova?
le čevlje sodi naj kopitar.
LP pa brez zamere in NE SVINJAJ PO FORUMU.

Saj je sam rekel da je lopov in da ne plačuje davkov.

Kaj ti veš kaj jst delam in kaj ne pametnjakovič.to je moja stvar in na tvoja,jasno in ne pametuj nekaj itak me pa ne ganejo takšne in tvoje izjave,piši kar želiš,če pa že ti kradeš pa kradi,me ne zanima,lp………….pa še to,tle maš tako državo itd,k znižuje oz.bo še tisto kar nimamo in mej to državo zato pa delamo tko ker drugega ni,domov si pel janso in se kterga pametnjakovic.

Se tole,še oni k so v parlamentu nekateri ne placujejo davkov in bog ve kaj še imajo na črno itd,pametnjakovic,primi se janše pa bo,lp-brez zamere

ko bo janša obajvljal svojo črno dejavnost na forumu verjemi da ga bomo pojedli.

Ne bom se prepiral k nima smisla,povem pa samo to a misliš da je butast oz.a misliš da so butasti da bodo objavljali ane,potem a ni cudno da imajo vsi oz.del tega nevem po 5 stanovanj,avte,colne,nevem koliko zemlje,denarja in se in se,a to vse na lepe oči,daj kar nehajmo ane………….sam to,brez zamere lep dan.

Verjamem, da ne bodo objavljalai, čeprav nekateri pa so tako butasti da objavaljajo. Kako bi ti takim rekel?

Na Silveka se spravljamo zato, ker ga poznamo in vemo kakšna baraba je, če ukradeš
čigumi si baje lopov, on pa je nategnil ljudi za več kot čigumi in to mu bomo še vrnili sedaj ko vemo kje se skriva. Verjetno bo obiskal še kakšnega zdravnika po sili razmer.

Pazi malo na jezik pametnjakovič pameten,ti poznaš svojo usrano .leno rit,pridi te čakam siromak pa boš ti šel k zdravniku debilček,če kradeš ti in tvoja mama še ne pomeni da vsi.

PA TO NI MOGOČE;LOJTERCA SE JE SPET OGLASILA.SILVESTER ZA MENE SI NAVADEN PREVARANT,KER NE PLAČUJEŠ DAVKOV.KER SI PA KLEVETAL PO GOSPODU JANŠI,TE BODO OBISKALI ORGANI PREGONA.POŠTENE DRŽAVLJANE OPOZARJAM,DA JE SILVESTER ČRNUH,KI DELA NA ČRNO IN GOLJUFA LJUDI.

New Report

Close