Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Nosite modrc tudi doma?

Default avatar

mega ne

sarasara je napisal/a:
Super ideja za eno anketo ... :)

glede na padli družinski zakonik, ti v anketi manjka rubrika, sem moški in nosim modrc
Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.
Default avatar

Rok1

Kako naj nosim modrc, če pa nisem ženska?
Default avatar

spregledal ?

Rok1 je napisal/a:
Kako naj nosim modrc, če pa nisem ženska?

saj imaš možnost: - sem moški
Default avatar

hecno

Ja, ker imam tudi doma joške. Čudno, ne?
Default avatar

PV

Nosim. Vendar prec po prihodu iz službe zamenjam podloženo, neudobno, s kostjo opremljeno wonder sranje s športnim modrcem.
Default avatar

jazpa

Doma nikoli! Moj vrstni red, ko pridem domov je odstranitev: čevljev, ure, nakita in modrca:).
Default avatar

saxa

Nosim. Vendar prec po prihodu iz službe zamenjam podloženo, neudobno, s kostjo opremljeno wonder sranje s športnim modrcem.

ENAKO :)))
Default avatar

modrc

Jaz pa nosim modrc od jutra do večera ... Pa mi je včasih tudi pasalo, da sem bila brez, ampak kaj ko moj dedec misli, da me mora potem vsakič pošlatat, ko mimo mene pride ... men gre pa to na živceeee ... in zato imam vedno modrc, pa še podložen, da slučajno ni kakšne bradavičke videt ... ker mi gre stalno šlatanje prav na živce ...
Default avatar

jebemti modrc

a ma kdo tle fetiš na modrce? zakaj se to bebavo vprašanje skoz pojavlja?
Ma kaj vas briga nošnja modrca? al boste spet nekaj novega na top šop pogruntal?
Default avatar

cimici

hecno je napisal/a:
Ja, ker imam tudi doma joške. Čudno, ne?
:)) dobra!!
Default avatar

vedno brez

jazpa je napisal/a:
Doma nikoli! Moj vrstni red, ko pridem domov je odstranitev: čevljev, ure, nakita in modrca:).
Tudi jaz tako. Najprej roke umit, modrc dol, preoblečt, nakit dol in lase spet.