Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kam? popokane kapilare na obrazu

kam? popokane kapilare na obrazu

Na obrazu imam močno popokane kapilare, zelo so vidne te majhne žilice, že od rojstva.
Bila sem dvakrat v Rogaški Slatini kjer so mi jih poskusili odstraniti z laserjem. Učinka ni bilo nikakršnega….zelo sem bila razočarana, ker sem mislila, da se bo vsaj za malenkost izboljšalo.

Če mi lahko kakorkoli svetujete kam se naj obrnem, ker bi zares rada vsaj omilila zadevo.

Hvala

Jaz sem bila 3x na laserju v dermatološkem centru, žal ni nič bolje, res sem žalostna, sem si precej obetala od laserja. Jaz mislim, da nimaš kaj storiti.

dcpžal – v katerem dermatološkem centru si pa bila?
Jaz sem bila tudi na laserju v kozmetičnem salonu in je glede kapilar nekoliko boljše, koža pa še vedno pordela, mogoče še malo več, kaj pa vem. Sem se vprašala, če je to z laserji samo ena potegavščina, ker še nikjer nisem zasledila, da bi komu zares pomagal laser pri kuperozni, rozaceični, občutljivi koži … Mogoče se javi še kdo, ki ima izkušnje … Vem, da so laserji dobri in slabi … Ampak pri teh cenah ne moreš hoditi od enega do drugega in preizkušati.

Parmova LJ.
Bila 3x, (naj bi se delalo 2-4x po potrebi) pa ni neke spremembe. Verjamem, da imajo tam najboljše laserje, h kozmetičarki osebno ne bi šla.
Pa je bilo rečeno da so rezultati zelo dobri pri rozacei.

Ma odvisno je kako globoko so žilice. Te rdeče popokane kapilarice so značilne, da se pojavijo tik pod površjem kože in najboljši efekt je takoj, ko se pojavijo. Jaz sem nagnjena h temu, sploh zaradi teka pa potem, ko sem bila noseča z dvojčkoma… ufff, ko bi videli moje noge. Pa tudi par jih imam na obrazu. Skratka, za tretma je treba odštet kar nekaj denarja in vzdrževat s kremo. Krema mora vsebovat naravne sestavine, pomemben je predvsem kostanj in šipek tudi zelo pomaga. Jaz imam Veineraser. Za to kremo sem zvedela od sestrične, ki živi v Franciji. Pa ni lari fari. Samo pridno jo je potrebno uporabljat in upoštevat splošne nasvete. Je še kakšna tukaj, ki jo uporablja? Sva ravno prejšnji vikend na enem družinskem srečanju ugotovili z eno gospo, da imava z obe isto kremo.

Ma odvisno je kako globoko so žilice. Te rdeče popokane kapilarice so značilne, da se pojavijo tik pod površjem kože in najboljši efekt je takoj, ko se pojavijo. Jaz sem nagnjena h temu, sploh zaradi smučarije pa potem, ko sem bila noseča z dvojčkoma… ufff, ko bi videli moje noge. Pa tudi par jih imam na obrazu. Skratka, za tretma je treba odštet kar nekaj denarja in vzdrževat s kremo. Krema mora vsebovat naravne sestavine, pomemben je predvsem kostanj in šipek tudi zelo pomaga. Jaz imam Veineraser. Za to kremo sem zvedela od sestrične, ki živi v Franciji. Pa ni lari fari. Samo pridno jo je potrebno uporabljat in upoštevat splošne nasvete. Je še kakšna tukaj, ki jo uporablja? Sva ravno prejšnji vikend na enem družinskem srečanju ugotovili z eno gospo, da imava z obe isto kremo.

New Report

Close