Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu A se najde kaka za prosti čas?

A se najde kaka za prosti čas?

Urejen odvetnik išče žensko za preživljanje prostega časa staro do 40et.

Kako to pa, da si urejen odvetnik ne more najti sebi primerne v partnerke za preživljanje prostega časa – a imate odvetniki sploh kaj prostega časa – moj mož je odvetnik, pa sva zelo malo skupaj -no, poleti nadoknadiva – in preživiva skupaj prosti čas – drugače pa … ga ima moj bolj malo…

Sergej a maš gužvo??? :-)))))))

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
nova
Uredništvo priporoča

Ula 36,

pa se ti kaj oglasi, leto ima 12 mesecev in 4 letne čase.

Sem ti pisala,pa ni glasu od tebe.

Če je tale 68 letnica tvojega rojstva, si za mladeniča prestara. Toliko izbirčni so pa gospod kljub pomanjkanju družbe še vseeno.

Če je tale 68 letnica tvojega rojstva, si za mladeniča prestara. Toliko izbirčni so pa gospod kljub pomanjkanju družbe še vseeno.[/quote]

haaaa ta je pa res dobra

Gospod odvetnik mi je odgovoril in se že na prvem srečanju ogrel zame.Na drugem srečanju sva že sexala,zdaj pa kao nima več časa za mene.Pa vem,da je poročen in da ima tri otroke.Ženske,pazite,da ne nasedete kot sem jaz.

Ja logično……kaj si pa misla, da te bo oženo al kaj……saj ti lepo piše da išče žensko za preživljanje prostega časa……to je lepša verzija kot pa, če bi napisal po uporabi zavrzi.

Nataša, pa je bil vsaj vreden greha ali je samo opletal z jezikom, kot to pač počnejo odvetniki?

Mi je danes obljubil,da se bova še dobivala.Vsekakor je pravi moški v postelji.Zakaj te pa to zanima?

Ker laže hitreje, kot pes teče. Previdno, da ne stakneš kakšne bolezni, tega noben užitek ne odtehta.

A je tebe tudi dol dal?

Ni, ker preko maila in telefona tega niti on ne more, razen tega pa nisem iskala animatorja :))) Je pa namlel številne zgodbe v slogu mehiških telenovel.

Prekmurka je jezna,ker ni bila izbrana,sicer pa poznam človeka in ni nič res,so pa odvetniki pač oviti v vato in jih moraš znati odviti.Meni je to uspelo!

Nataša, ni potrebe po menjavanju nickov.

Če je tip res odvetnik in če tole, kar si napisal-a o njem, ni res, bi bilo mene malo strah.

Mogoče se pa za nickom “cutekat” skriva sam odvetnik, saj ko mački stopiš na rep, zacvili. A ženske so užaljene, ko jih tak patron ne izbere? Jao, pa saj nismo solata na tržnici, ki jo lahko vsak prešlata, preden jo kupi.

Nikakor ne drži,da bi bil poročen,pa tri otroke,pa da bi kar seksal.Z dvema sem se dobil,pa nisem jaz tak,da bi udaril kar na prvo žogo.Skratka imel bi nekaj bolj resnega kot sam sex.Mogoče si katera le domišlja,da je z mano sexala,pa prek tega foruma sigurno ni.

Joj mene pa nekaj zanima, kaj pa če bi jaz dal podoben oglas, ampak da nisem odvetnik, ampak smetar, bi bil tudi takšen odziv???? vprašati ni greh.

Probaj, pa potem javi, če si bil uspešen. Mogoče bi lepše zvenelo, če se predstaviš kot urejen bioekolog s smislom za naravne lepote ali kaj še bolj eksotičnega…

O Helenalenka, ti si pa znala moj poklic zelooo lepooooooo zaviti v celofan.
Vsekakor hvala za idejo!! sicer nimam problemov glede komunikacije z ženskami, ampak ko jim povem za svoj poklic ( ampak plača je pa ok, se ne pritožujem)potem je pa tema…
Ravno sedaj sem se spomnil na en vic, “učiteljica sprašuje otroke v šoli, kaj so njihovi očetje po poklicu, in so bili zdravniki, direktorji, poslovneži vseh vrst, no pa pride ga. učiteljica do Janezka in ga vpraša Janezek ,kje pa dela tvoj oče? in le ta odgovori, moj oče pa razvija našo prihodnost,
joj se začudi ućiteljica torej je znanstvenik!!! ne ga. učiteljica tiskar, tiska koledarje za naslednje leto.
Malo za nasmeh.
Seveda, če bo odzivvv boš sama videla, ampak kot kaže….
Lep pozdrav S

Hoj, S!
Karkoli že si, s tabo ne more biti dolgčas, ker se očitno rad smeješ (jaz pa tudi).
Glede odziva pa ga tu na forumu najbrž ne bo, sicer pa oglasa še sploh nisi dal, samo razmišljal si o možnosti, če sem dobro razumela. Če res iščeš osebo, s katero želiš kramljati o ločenem zbiranju odpadov, recikliranju, kompostiranju in podobnem, si moraš najbrž omisliti mail, na katerega se ti bodo oboževalke tovrstnih tem javile.
Lep pozdrav tudi tebi.

Helenalenka,
kaj naj rečem všeč mi je tvoje razmišljanje.
Si pa res ugotovila moj namen, da vidim na kaj padajo sodobne ženske, na odvetnike ali smetarje.
No malo si pripomogla, da se je moje mnenje glede teme spremenilo, ne gre mi v glavo da se ženska da dol z moškim samo zato ker ji pove ,da je po poklicu odvetnik halooooo….
Glede meila pa mogoče kdaj drugič.
Lepo je bilo poklepetati s teboj.
Lp S.

S.!
Nekaj bi še vseeno pripomnila, nanaša pa se na to, kaj ti ne gre v glavo (da se da ženska dol samo zato itd.). A to pa je razumljivo, da se moški gre dajat dol s kakšno trapasto starleto s silikonskimi joški, obupnimi ustnicami in mogoče še čim umetnim? Mnogi – ne glede na spol – pač palijo na fasado, kaj več jih ne zanima.

H. tu se pa ne ujameva!
nikakor me ne zanimajo ženske ,ki so po zadnjih smernicah, ala Urška Č., joj take tudi ne pogledam, to je zame sam en velik kič, rad imam preproste ženske, take naravne,ko jo pogledaš zjutraj je lepa, ko jo pogledaš zvečer je lepa.
Ti povem primer mojega prijatelja, ko mi je predstavil njegovo dekle, sem kar malo izbulil očke, ni bila nikakršna krasotica, očala, pegice, rdečelaska, zobni aparat, postava tako, tako,ampak ,ko smo se začeli pogovarjati….. ta ženska je naredila tako močan vtis name, tudi prijatelj mi je večkrat dejal zame je najlepša ženska na svetu (danes sta srečno poročena ,že kar nekaj let, celo pričakujeta naraščaj in to trikratni…).
Tako glede izgleda, saj tudi sam nisem neki, Brad Pit,ali George Cloony, ali Sebastian Cavacca, sem običajni moški, ki je rad v naravi, med prijatelji-cami.
Veš, ko grem včasih kam na zmenk, prosim starše, če mi posodijo avto starejše znamke, da vidim, kako dekle reagira, ji je všeč to ,da ji odprem vrata avtomobila, ali tista reakcija, ko stopi v avto in je kar nekaj časa tiho.Potem pa vidim, kam pes taco moli……ja v moji denarnici ni nikoli več kot 50 eur., zakaj ….Sicer pa trenutno sem spoznal neko deklico, za enkrat se še spoznavava,bomo videli, mogoče bo pa ona spoznala ,da nisem smetar, ampak …to naj bo še skrivnost…aja moje hiše razen gospodinje ni prestopila še nobena ženska, mogoče bo ta prva srečnica, ne da sem nadut, želim zaupanje, želim, da me ima nekdo rad, kot mene in ne moe imetje….
Oh sem se razgovoril, sicer pa lep pozdrav iz odprtega jadranskega morja , je res čudoooooovito.
Lp S.

New Report

Close