Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek intervju Munc

intervju Munc

In kaj je povedal???
Da “določeni” ljudje želijo da propade, da “politika” narekuje, da se o spolnih zlorabah ne govori, da je mislil, da ga bodo ljudje podprli, ampak jih je strah paraliziral.
Pa ne me hecat!!!!
Če bi bil iskren in nič kriv bi rekel: ta pa ta mi je to rekel, ta in ta me obrekuje….
Do takrat mi sodi pa samo v zapor in ni nikakršen borec za pravice otrok ali zlorabljenih.

In kaj se bo zgodilo, ko si boš moral/a sneti plašnice?
Resno me zanima, kdaj boste ljudje spregledali.
In brez skrbi, pride tudi ta dan.

In še to. Če imaš v sebi toliko neumnosti, da ne veš, da določenih stvari človek v tem trenutku še ne more povedati zaradi pravnih postopkov, ki tečejo v tem trenutku, potem se raje ne oglašaj. Ker kažeš samo svojo zaslepljenost v sistem, ki bo pljunil nate v trenutku, ko ga boš potreboval/a.

Da boš mogoče dojel/a Munčeve in moje besede, si preberi tole:
http://www.facebook.com/notes/damir-lumis-zor{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Di{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8D/hvala-ti-za-vse-slovenija/10150710651534759

In ja, danes je še huje.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Veš, gledam na svet drugače od tebe ravno zato, ker nimam nadetih plašnic. 🙂
Ne vem kaj je točno point pripetega linka in Munca…. Je to tvoja zgodba? Ti je takrat pomagal? Drugega si ne znam razložiti…

Res ne vem zakaj potem daje intervjuje, če zadev ne sme komentirati…. Res neumno od mene! Get real

Veš, na živce mi grejo ljudje, ki za vse kar se jim je zgodilo slabega krivijo druge in državo. Začne se v družini, pri starših. Če starši niso sposobni preživeti otrok, ne vem zakaj jih še naprej producirajo. Zelo preprosto. In ta vzorec prenašajo na otroke, da je država odgovorna, da poskrbi za njih. Da da podporo, da otroške dodatke, da bivališče…

Za vse v življenju sem se morala boriti in delati, to je vzorec, ki sem ga jaz odnesla od doma. Zaneseš se nase in na svoje sposobnosti.

Pa ne vem zakaj sedaj ta razprava. Zdi se mi kot, da se na drugi strani pogovarjam s tipičnim volilcem SDSa….

Pa še kako imaš nadete plašnice, ampak se tega ne zavedaš. Bog pomagaj, si pač točno tak konstrukt, ki ga je vzgajala država in njen najljubši člen.
Ostalega sploh ne bom komentirala, ker moj zgornji zgornji stavek pove vse.
Samo upaj, da boš vse življenje odvisna od sebe in svojih spodobnosti.
Lahko ti pa že zdaj povem, da ne boš. Ampak takrat se spomni svojih besed.
Pa srečno.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Prosim, razloži mi moje plašnice.
Samo zato, ker se ne strinjam z Muncem in njegovim ravnanjem imam nadete plašnice?
Ker v bistvu sem zelo liberalna oseba, kritična do države, politično opredeljena glede strani, nikakor pa stranke. Podpiram boj izbrisanih, sem za družinski zakonik….

Ne sprejemam pa nekonstruktivne kritike, nedokazanih namigovanj in lažnih teorij zarote. Morda so zate to plašnice, zame so zdrava pamet…

Plašnice????

ne tud jaz jih nimam, niti slučajno. Po preživeti kalvariji z mučnim ločitvenim postopkom, po tem ko sem bila pretepena, po tem ko sem morala dobesedno pobegniti iz lastne hiše in imovine (ki jo mimogrede še danes nisem dobila nazaj!!!), ko sem na lasnti koži občutila bedo državenga aparata,…Takrat ti plašnice ODPADEJO. Še najhuje je mojo družino namreč zaznamovala ena podobna maščevalna, bedna, podpihovalska organizacija (s podlo pohlepnim šefom) podprta z nekaterimi podlimi odvetnicami..ne od takrat dalje mi je VSE jasno. Tudi kaj je tale Munc in predvsem mi je brez pisanja medijev hudičevo jasno kaj se je dogajalo v tisti koroški družini. PRAV zaradi raznih Muncev in podobnih manipulatorjev, ki lažno prijavljajo spolne zlorabe in nasilje imamo resnične žrtve ogromne ogromne ogromne težave v vseh postopkih.

Tko da..edini, ki imajo plašnice v Sloveniji so vestni aktivisti in verniki takih extra medijsko izpostavljenih voditeljev. Tisti, ki žrtvam resnično pomagajo se ukvarjajo s pomočjo, ne pa s futranejm svojega ega po medijih!

Čičajta in čakajta, po bosta videli.
Počasi curlja na dan, pa ne samo v primeru te deklice in Munčevega delovanja, vso umazano zakulisje naše države. Imam občutek, da bo kmalu ne samo curljalo, ampak pljusknilo.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

O nesposobnosti države smo se že prepričali, kot omenjeno na lastni koži. Me nič več ne more presenetiti. Naučila sem se: pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Ne poskušaj reševeti težav s pomočjo policije, CSD in sodstva.

Še posebej sem občutila na lastni koži delovanje podobnih “borcev,”domoljubov”, “očetoljubov”, “otrokoljubov”, tako da…mi je popolnoma jasno za kaj v tem priemru gre! Pluska na dan in morda bo pljusnilo na dan še štorjie drugih podobnih orgnaizacij. Čas bi že bil, saj so se njeni voditelji okoristili z nesrečo svojih in tujih otrok do obisti! Srčno upam,d a bodo vsi ti manipulatorji enkrat plačali za svoje podlo delovanje, državni in nasprotnodržavni – oboji imajo na vesti veliko življenj!

se strinjam s tabo…
na to kar opozarja munc – na sistemsko korupcijo in ščitenje hrbta zaradi poznanstev in osebnih koristi vse to še kako obstaja…sama imam takšno izkušnjo, ko uradne osebe, ki po svoji uradni dolžnosti morajo ukrepati strokovno in odgovorno v mojo zaščito – pa so zaradi vez in poznanstev ter dogovorov z njimi, ravnale v mojo škodo inzklorabile svoje pooblastila oz. celo ščitile nasilneža…
ko to doživiš – je nekaj najbolj groznega, ker izgubiš vso varnost in zaščito – tisto najbolj osnovno, in lahko naenkrat začne nekdo drug samovoljno upravljati preko dogovorov s tvojim življenjem…
podpiram munca v tem prizadevanju, ker to je realen še kako velik problem v naši državi…

OK, super, ti si vsemogočna, sama rešuješ vse, ni kaj, bravo, ploskamo in se klanjamo.
AMPAK!
Pozabljaš pa nekaj. Večina državljanov je bila vzgojena v veri, da država pomaga, da če gre kaj narobe, se obrneš na policijo, sodišče, CSD … Ker oni so pa itak pošteni in če poveš vse po pravici in tako kot je, potem bo vse v redu in se bo vse uredilo.
Jok, brate, odpade! bi rekli naši nekdanji sodržavljami. V veliko primerov pač ni tako. V veliko primerov gre vse narobe, kar lahko narobe gre, kot npr. v primeru tele deklice, kje je v ozadju še kup vsega ostalega gnoja, ki se vleče po naši zasmrajeni državi že dolga desetletja in je postal način življenja in ne obsojanja vredno dejanje, torej delovanje v prid močnejšega, tistega, ki si mu “dolžan uslugo”, s katerim si v žlahti ali pa je v žlahti eden od tvojih znancev, povezanih s primerom, s katerim sodeluješ tako ali drugače in milijon je takih povezav, ki na strokovno delo ne bi smele vplivati, pa vplivajo. In še kako.
In to je to, kar se odstira v teh zgodbah in česar za dobro ne nas, ampak naših zanamcev ne smemo dovoliti, ampak omogočiti, da bodo službam, na katere se bodo obrnili, lahko zaupali in bodo dobili kompetentno in pravično pomeoč ne glede na to kdo so, od kod izhajajo in kdo je ali ni njihov prijatelj.
In to je bistvo vsega.
Ko se začne enkrat o tem govoriti, ko se začnejo ljudke, ki jim je tega dovolj, izpostavljat, so pa narcisi, iskalci medijske pozornosti, manipulatorji … Seveda. Ker jih je treba zatreti tako ali drugače. Saj Munc ni edini, je pa verjetno toliko močen, da se ne bo pustil kar tako streti in upa, da se mu bodo v tem priključili tudi ostali.
Je tudi na nas, da razmislimo te stvari in se odločimo, ali jih bomo sprejemali ali ne. Jaz sem se odločila, da jih ne in da ne bom dovolila, da bi tisti, ki bi morali delati v naše dobro, delali proti nam.

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

Sončkica, ne trdim, da tega o čemer ti ni, ker to res obstaja; mnogo več kot tega kar ti omenjaš je rezultat nestrokovnosti in nevestnosti vseh javnih uslužbencev, ki bi morali ukrepati, pa oni ne. Seveda ne, ker so loji! (manjkrat ne ukrepajo ker so s kom u žlahti; sodniki se zaradi tega izločajo in tako dalje…)

Ampak razni Munci in podobni “reševalci” so pa najhujše zlo od najhujšega kar se dogaja! Oni za svoj žep in slavo manipulirajo z “žrtvami” in še pogosteje pa s storilci – s tistim pač, ki plača več.

Ker hudičevo dobro poznam ločitvene postopke v grozno velikem delu kompliciranih slovenskih ločitvnih primerov mi je popolnoma jasno za kaj je v tem primeru šlo…in Munc je v tem primeru definitivno skuhal vso pi****arijo in so ga razkrinkali. Še bolj pa se razkrinkuje sedaj sam s svojimi bajnimi nastopi…

Se mi pa zdite res ubogi na duhu tisti, ki se še vedno sončite okrog njega in ga podpirate. Sicer pa je enaka fanatičnost značilna za volilce neke slovenske stranke…. Kaj čmo? Eni so pač slepi in ti niso sposobni nikol spregledat. NaJ VAM ŠE NAPREJ SIJE SONCE! jAZ SAMO UPAM,D A MI NIKOLI VEČ NE PREKRIŽA POTI KAK AKCIJSKI “HEROJ”!

Včasih tud pomaga če se človek izkriči, pa je blo nenamerno ampak še enkrat kucat se mi pač ne da 🙂

In za zaključek še tale tekst, ki upam, da tudi malo razkrije, zakaj obstajajo “kreteni”, kot je Munc.
http://www.facebook.com/notes/nevenka-jambrovi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87/kdo-je-kriv-dragi-sosed/380777655288846

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/2012/10/felix-jump-640-watermark-640.gif

New Report

Close