Med.Over.Net

Družinska medicina

Odgovarjajo: Sašo Rebolj, dr. med., spec. družinske med.

Vse o splošni medicini, boleznih, zdravniških pregledih, zdravljenju, diagnozah in o tem, kako si povrniti zdravje.

Sašo Rebolj , dr. med., spec. družinske med.

SRebolj

Glavobol, vrtoglavica, slabost

Default avatar

GetToHard

Že nekaj mesecev imam zelo hud glavobol pri katerem ne pomaga nobeno navadno zdravilo. Probavala sem že Lekadol, Aspirin in Naprosin a nič ni delovalo. Glavobolu se je po enem tednu pridružila vrtoglavica, zaradi katere sem že dvakrat omedlela.Pri vrtoglavici me v glavo vedno zaseka ostra bolečina, ki traja približno 2 sekundi, moje telo pa se pri nekaterih vrtoglavicah začne obnašati kot da bi imela napad. Velikokrat v dnevu v želodcu čutim premikanje, ki niso plini, blato ali menstruacija. Slabo mi je večino dneva, v celoti pa ne morem pojesti niti najmanjših obrokov. Velikokrat pa tudi bruhnem. Čez dan pijem veliko vode, prehranjujem se predeloma zdravo, nisem ne predebela ne prsuha za moja leta, z športom se ukvarjam redno.

Prosila bi vas, na nasvete, itd.
Default avatar

Janko Kersnik

Spoštovani!

Če imate stalen glavobol, bi bil potreben pregled pri zdravniku in ev. pregled sedimentacije, če vas bolijo tudi senca na dotik, ker bi lahko šlo za vnetje senčnične arterije; slikanje vratne hrbtenice, če vas boli v področju lasišča, ker bi lahko šlo za težave zaradi vratne hrbtenice; slikanje glave, ker bi lahko šlo tudi za kakšne spremembe v glavi...

Lep pozdrav!

Janko Kersnik
Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Moderatorji

Sašo Rebolj , dr. med., spec. družinske med.
SRebolj