Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Da seksaš z moškim, ki ima doma nosečo ženo, moraš pa res biti podn od podna!

Da seksaš z moškim, ki ima doma nosečo ženo, moraš pa res biti podn od podna!

Berem tole o Borisu Novkoviću, njegovi ločitvi in “imenitni” ta novi. Neka umetnica, veganka, vse surovo je, neka kakor blazno poduhovljena duša in te fore. In potem ti gre seksat z moškim, ki ima doma nosečo ženo. Da se ne bomo narobe razumeli, kriv je Novković in kar se mene tiče, je nula od človeka, ampak se iti neko strašno poduhovljenost, potem pa takšne početi, ogabno.

A seks ti je vzrok?

je šele posledica. In jasno, po vegetarijanski hrani si je zaželela malo mesa, pomalicala je kar njegovo hrenovko.

Kaj čes punca si je zaželela nekaj mesenga v ustih…….recimo njegov jezik, še bolj je pa pasal njegov penis v njenih globinah in kaj je tukej tako za obsojat pač sestradanost te naredi pohotnega…. hehe.

Poznam tipa, ki je v roku dveh tednov postal 2x očka – z različnima ženskama seveda. Ti dve sta obe seksali s tipom, ki je imel nosečo žensko.

Jap, eni mislijo da so doegli višjo stopnjo razsvetljenosti in zavedanja. Pol pa vgotoviš, da jih naša bolj živalsko-uživaška stran še vedno rada postavi na laž. Fuj in fej, zanj ni opravičila sploh, zanjo pa tudi ne.

Mah, zenska ki to naredi je ze itak brez morale in se sploh ne sekira. Meni gredo na bruhanje in sem tudi skenslala kolegico ki je to storila, in to celo veckrat! Se je prav ponosno hvalila kako vsi padejo pod njenimi cari (na stezaj razprta pizda in potrebna kurbica zame ravno niso cari, ampak ajde) in konec koncev nisem vec mogla mimo tega. Ce bi vsaj to storila in molcala, ampak ne, njo so bila polna usta (poleg sperme) tega kako uspesno razdira zakone. Meni se je gabila, gabilo se mi je za njo piti, z njo jesti in vse na njej. Itak so v pravi vrsti bili krivi moski, ampak zdaj je tema o zenskih razdiralkah zakonov. Ker imam on jih tudi dosti za napisati kaj si mislim pa nocem smetiti teme.

Kaj pa če ima tip ljubico nosečo, ženo pa ne, pa vseeno spi žena z njim? A je tudi poden?

da je žena jalova. Vsak moški pa si želi čimveč potomcev. Narava vse to najlepše uredi!

Razmislite, zakaj lahko vsak moški z enim izlivom oplodi za celo Zemljo žensk. ženska ima pa eno samo jajčece na mesec.

Osebno si ne bi želela ostati v zakonu, ki to ni. Pa naj bo “krivda” na eni ali drugi strani, tako ali tako je praviloma na obeh, le da si eni to priznajo, drugi si lažejo. Ja, dejansko se mi zdi najhujša očna mora biti, ostati poročena s človekom, ki me ne ljubi več. Vseeno, ali imam 5 otrok, sem noseča, karkoli. S tem izgubljam sebe, svojo integriteto, da ne govorim svojo ženskost. Tudi mene je “zadelo”, da najin zakon ni to, da me že davno očitno ne ljubi, pa sem bila noseča, z dvojčki. Bilo je konec med nama, ja, med nosečnostjo. Ločila sva se sicer čez kakšno leto, a končano je bilo takrat. Želela sem zase nekoga, ki ga bom ljubila in ko me bo ljubil. ravno tako sem njemu privoščila, da si najde takšno, ki jo bo sposoben ljubiti. To bo dobro ne le za najega, zame, temveč tudi za otroke.

Novković pa … nikakor ne sodim, še manj obsojam, četudi bi bilo res. Ne poznate dejstev, ju le onadava.

Nobena ljubica ne more razdreti nobenega zakona, če mož ni za to !!!!!!

Sicer imam rad ljubice in se je osebno nebi branil……… ampak … ženska dobr si to napisala….

zakaj pa enkrat ni bilo dovolj?

V bistvu je ravno obratno: tip rabi na milijone in milijone semenčic, da mu vsake toliko uspe oploditi eno samo jajčece. Če bi bili tipi tako hudi, kot meniš ti, bi vsakič izločili en sam samcat semenček, ki bi uspešno opravil svoje delo.

V bistvu je ravno obratno: tip rabi na milijone in milijone semenčic, da mu vsake toliko uspe oploditi eno samo jajčece. Če bi bili tipi tako hudi, kot meniš ti, bi vsakič izločili en sam samcat semenček, ki bi uspešno opravil svoje delo.[/quote]

:-))) dobra!

Sem bila ljubica dedcu, ki je imel nosečo punco. Ampak tega žal nisem vedela, dokler ni bilo dete staro 4 mesece. In takrat sem ga zapustila. Sem pa potem imela poročenega s tremi otroki, me pa ni čisto nič motilo. Pa njega tud ne:) No, midva že zdavnaj nisva več ljubimca, on pa je še vedno z ženo.

Simpatizerček, dokler ti samo drkaš na Catherine Zeta Jones, je Zemlja k sreči na varnem.

Simpatizerček, dokler ti samo drkaš na Catherine Zeta Jones, je Zemlja k sreči na varnem.[/quote]

jst pa si ga mnečen za Zalokar Oražmovo, Šircovo, kociprovo in Bratuškovo. Tiste pri zokiju so tko hude da joooj. samo pri poročilih jih vidimi, pa mi že stoji….

marija, kam gremo…..

Sem tudi jaz brala.Sam si piše svojo knjigo življenja.Prav stanoviten moški očitno ni.Že drugič se ločuje.Umetniška duša,pa ga zanaša sto na uro.

je že tako, da lahko človek le sebi postavlja merila in samo sam živi po svojih moralnih kriterijih. in je toliko samostojen, da ne dovoli, da ga drugi valjajo po svojem lastnem blatu.
Kolikor opažam pa je kruto dejstvo, da za egoizem staršev ponavadi plačujejo otroci. morda je to tudi kazen za starše, ki morajo gledati trpljenje svojih otrok. čeprav je najbrž bolj res, da so egoisti itak slepi in gluhi za vse, razen za svojo rit.

poznam tipa, ki je imel doma nosečo žensko in je komaj čakal, da jo je kaj ščipnilo v trebuhu, da jo je(skrben možek) odvlekel v bolnišnico, on pa je že isti večer imel doma kurve. Pa to ne neko kolegico, znanko, prijateljico, ampak navadne kurve. In potem niti prevlek na postelji ni zamenjal, ampak se je žena (ko je prišla z bolnice po 3eh dneh), vlegla na tisto posteljnino… To za mene niso ljudje.. Neka podrasa, sori.

Ne vem no … zakaj je toliko pomembno ali ima noseco zeno ali ne?
Jaz se ne bi petljala s porocenim moskim z ali brez nosece zene.

TAKO JE !!! PODN OD ŽENSKE ; take nimajo milosti do noseče žene, Saj Bog vidi menda

No, bodimo čisto iskreni in vrzimo prvi kamen… kaj bi bilo z vami, če na svetu ne bi obstajali takšni ljudje? umrli bi od dolgčasa, ker ne bi imeli o čem moralizirati.
Ja, grešim, in mečem kamen “resnice”. Kdo je kriv, da se take stvari dogajajo? nihče. Kdo je slab v tej zgodbi? nihče. Ljudje smo različni, da nam ni dolgčas. Sploh tistim, ki vemo kaj je “GREH”.

A brez namišljenega prijatelja pa ne bi vedela, kaj je in kaj ni prav?

New Report

Close