Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odstranjevanje madežev iz oblačil prosim pomoč!

Odstranjevanje madežev iz oblačil prosim pomoč!

Potrebujem nasvet:

pred precej časa sem si na svetlo roza zgornji del precej drage trenerke spravila gor dva madeža (sta sicer mala a vidna). Točno od česa sta ne vem, predvidevam pa da od kakšnega sadja, omake ali česa podobnega. Oprala že večkrat pa ni šel ven 🙁 Poizkusila sem z tistim sredstvom od Ariela za odstranjevanje pa žal neuspešno.

Mi lahko kdo pomaga z kakšnim nasvetom kako uspešno odstraniti madeža???

Hmm, mislim, da zdaj, ko si ju že zaprala notri, ne bo šlo tako lahko ven.

Sicer pa za madeže od hrane poskusi kar s detergentom za posodo – pred pranjem!

Jaz madeže od sadja in omak uspešno odstranjujem z Blinkom iz Mullerja. V takem malem vedercu ga imajo – prašek za odstranjevanje madežev. Na flek dam malo praška, potem pa prelijem s čimbolj vročo vodo. Bele stvari (preti, bluze, majčke) prelijem kar s kropom. Potem pustim recimo pol ure in dam prat. res pa je, da ne vem kakšen material je tvoja trenerka in koliko je občutljiva barva. Ampak, če sta gor dva madeže je isto neuporabna, kot bo, če se ti vse skupaj razbarva. po mojih izkušnjam roza v glavnem ni problem. težave sem imela sama samo z rumeno. to pa že večkrat.
Aja, sem si pa spravila dol madež od omake tudi že iz bele svilene bluze.
Poskusi!

Ali pa z čistilom MEGLIO nekaj takega je (je rumenkasta tekočin) z njo sem spravila vse madeže tudi smolo.

Drbehman , vse dobim dol nikoli nobene cunje nisem vrgla vstran ,prej ,ko je hodila v vrtec je včasih prišla takšn domov kot mali p….k.,tudi ,če si že oprala poskusi,sem zelooo zadovoljna.

Drbehman?? Kje kupim to? Vpisala v google in nič našla:(

Jaz ga kopujem v Eleclerc,ali pa v DM, Muller, to je takšna plastična steklenička in ima na koncu modro krtačko.

če je flek od sadja, daj sušiti direkt na sonce, bo vse ven pobralo, resno!

Lahko tudi natres sol gor navadno ali pralno, pa malo zmoci, pusti delovat in operi, potem pa ja, daj kaksen dan ali dva susit na sonce.

New Report

Close