Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dopust – izbira lokacije prosim pomoč Brela ali Bol

Dopust – izbira lokacije prosim pomoč Brela ali Bol

Z partnerjem (brez otrok) se odločava za letošnji dopus med dvema lokacijama.

1. BRELA – hotel Soline
2. BOL NA BRAČU – hotel Elaphusa

Termin: 8.9. – 16.9.

Kaj predlagate? Kaj bi bilo bolje? Vsake izkušnje dobrodošle!

Ce gresta surfat, potem vsekakor Bol.

Joj, kako ti zavidam. Bola na obeh lokacijah in točno v teh dveh hotelih in na obeh lokacijah smo se imeli krasno. Kot tudi sama rečem – mal denarja, malo muske – ta dva hotela sta malo dražja, vendar oba odlična, tudi plaže, pozicija kraja in sve je meni odlična.

Na Bolu smo bili začetek septembra. Elaphusa hotel zelo simpatičen. Pod njim borov gozdiček in en odličen bife – upam, da še obstaja kjer prodajajo tuja piva, delajo koktejle, igrajo džes glasbo, ko se znoči prižgane električne bakle. Nobene gužve več, plaže dokaj prazne na Bolu. Malo je ves čas pihljalo, drugače pa super in lepo.

Brela – joj ta brela je tako lepa. Super plaže, hotel odličen, sploh enkrat tedensko imajo dalmatinski večer – igrali so na tamburice in peli ob super večerji -ribicah. Skratka lepo, plaže lepe, mesto luštno….

Ker sta oba kraja tako zelo primerljiva – vsaj meni, se zelo težko odločim Kam???? Recimo BRELA – ker veliko lepih zalivčkov za kopanje, ni en rt.

Jaz se še sigurno vrnem v oba hotela in obe destinacije.

nova
Uredništvo priporoča

Joj kako simpatičen odgovor sower cream 🙂 Resnično hvala:)

Bila sva že v Breli v tem hotelu in sva zares uživala:) Vendar sva bila v začetku junija in je bil cel teden dež:( Zato sem rekla da se sigurno še vrnem in seveda upam na lepše vreme.
Pa ste bili tudi tukaj septembra?

Tiste gore zadaj so skozi prinašale slabo vreme vreme v juniju…ne vem ali je v septembru kaj drugače?

Mika pa me seveda tudi druga opcija ker je nekaj novega. A je žal v željenem terminu zasedeno. čakam še odgovor iz druge agencije.

Jaz ne bi sploh razmišljala. Bol, itak. Moti me edino, ker omenjaš hotele. Jaz hotelov ne maram. No,saj je na obeh destinacijah tudi veliko apartmajev.

Sicer ne vem kako je septembra. Na Bolu sem bila par let nazaj avgusta in zame je to eden najslabših dopustov. Nepopisna gužva, umazanija vsepovsod. Na koncu sem se vozila na drugo stran otoka na plažo. Definitivno za moj okus ena najslabših destinacij na Hrvaški. No razen, če imaš 20 let in greš dol žurat.

Bila v Bolu, točno v tem hotelu. Priporočam , sploh septembra! Maš tudi več možnosti za izlete na druge otoke ali pa raziskovanje Brača. Prelep otok! Kakšne barve morja – to je treba doživet! V Brelih še nisem bila, bom pa ziher enkrat.

DVOJINA JE ZAKON!

Jaz sem bila an obeh destinacijah začetek septembra in nikjer ni bilo dežja, polnih 14 dni niti enkrat:).

Tudi an Bolu v začetku septembra nobene gužve – lahko rečem da je na Zlatnem rtu ležalu maksimalno 100 ljudi. Se pravi midva z možem in potem kar nekaj ,etrov nikogar in spet čez 100 metrov nekdo:):).

Si imela pa res moslo z vremenom:). Ni hudič da če probaš še enkrat, da bi bil spet dež cel teden:).

Bol pa enako. Vreme je žal nekaj na kar ne moremo vplivati…

Vem samo to, da ko sem prišla iz obeh destinacij in pokazala slike svojim znancem so vsi rekli, da tako lepih slik – predvsem zaradi lepih barv morja, še niso videli.

jaz upam, da boš imela letos več sreče. Ti privoščim. Pa sabo me vzem no, sej se lahko peljem v prtljažniku:).

Lep dopust.

Pred par leti smo bili na Bolu. Čudovito. Naslednje leto smo šli v Brelo. Še bolj čudovito. Letos gremo tretjič.

Živi in pusti živeti

Bol Bol in še enkrat Bol,fantazija

Bol Bol in še enkrat Bol,fantazija

Koliko pa je ta hotel Elaphusa oddaljen od plaže Zlatni rat? A se da iti peš?

brela-mi je bila najboljša destinacija doslej

Mi gremo letos že 3 zaporedoma na Brač. Bili v hotelu Bonaca in je je bilo res super. Vedno gremo v glavni sezoni ( 20.7. ) in nikoli ni pretirane gužve.

Absolutno Brela! Ure in ure sprehodov, v bližini Baška voda, pa Makarska… Bol pa pač Bol, tisti krak v morje, malo mesto, obmorsko sprehajališče, basta.

5 minut sprehoda.

ta zlatni rat je na slikah tako lep, v resnici pa nič posebnega… in še full piha tam.

jaz bi prej priporočala HVAR!!!

New Report

Close