Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam na morje?

Kam na morje?

Prosim za predloge, kam na morje, apartma… kamp… želje:
– senca
– plaža za otroke
– imamo psa
– ne predrago
Hvala!

Morda vsaj okvirna destinacija? SLO morje? Istra? Kvarner? Severna, srednja, južna Dalmacija, otoki?

Res bedna vprašanja, že milijontič…..

Pa kdo mislite, da bo delal namesto vas?

Preglej vso ponudbo na netu, jaz sem jih sigurno 1000 pregledala, da sem našla kar nam ustreza.

Mogoče Crikvenica, Rabac.

Kvarner bi prišel v poštev.
Hvala.

Sylt je OK za otroke in pse. Sence sicer ni prav veliko, ampak tudi vroče ni.

Vpišeš: počitnice na Jadranu ali dopust….potem pa izbereš med ponujenim destinacijo in še podrobneje apartmaje ali kampe- pri le teh ti ponavadi piše o senci, oddaljenosti od morja ipd. Pa še slike so zraven !!

Peska, mivke na pretek za otroke+ psa. Sence pa res ni!? 😉

Res ne morem verjet in razumet, pa sem zelo tolerantna in se zelo trudim, kako na svetu vam pade na pamet pisat taka vprašanja. Kam na morje? J*B*T* KAMOR HOČEŠ, malo poglej, malo se potrudi, a naj zdaj tu gor na tisoče uporabnikov svoje ideje piše, al kako si to predstavljate ljudje??? A ti bo potem kaj lažje, če boš imela 1000 predlogov? A veš kaj ti povem, na netu jih imaš še veliko več… In edino ti veš, kaj je tebi “ne predrago”, kaj je zate dovolj blizu morja, dovolj sence in dovolj razkošno… Ti povem primer: Smo enkrat kolega prosili, da nam rezervira apartma, ker smo bili v stiski s časom (on je bil na licu mesta). Ga je dobil, šel pogledat in se mu je zdel čisto ok. Mi pa smo komaj zdržali eno noč, ker se nam je zdel obupen!

Evo, moj predlog: Italija – imaš kampe, prikolice, apartmaje, hotele, KOLIKOR HOČEŠ
Moj drugi predlog: hrvaška Istra – – ” –
Moj trejti predlog: Črna Gora glej zgoraj…
Moj četrti predlog: Turčija
Moj peti predlog: Grčija
itd., itd., itd….

Kje zgoraj je kaj o Črni gori?

ob taka vprašanja se jaz (ki delam v turizmu) zelo rada “spotaknem” in pokomentiram, ker mi je totalno bedno, da nekdo pričakuje, da se bo nekdo drug namesto njega odločil, kam bo on šel s svojo familijo na morje!!!??? ja pa HALO, kaj je z vami narobe?

a ko kupujete avto, tudi greste v avtohišo in rečete: “veste, imeli bi avto, kaj imate takega fajnega po dobri ceni” ????? ##${04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}&&&//$#### :-O

pa sej nist resni no… poleg tega imate nemogoče želje… pa senca, pa blizu plaže, pa poceni pa… kaj še???????

če ste ta forum našli, boste pa še našli apartma!!!

New Report

Close