Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sem se zaklela, da bom danes naredila takole…

sem se zaklela, da bom danes naredila takole…

….ko bom prišla domov s šihta,se bom ruknla za kompjuter, tam visela do večera, potem presedla pred tv in ne bom delala nič drugega!!! tako kot on počne to vsak dan.
bom videla njegovo reakcijo. sigurno me bo vprašal, če je kaj narobe z menoj. poročam!

Pa boš lahko poročala?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Jaz to vsak dan delam, brez predhodnih sprejemov sklepov:)


moški?

Kaj igrice igra? Travian mogoče? Taki se znajo za leta nalimat na comp.

Kaj igrice igra? Travian mogoče? Taki se znajo za leta nalimat na comp.[/quote]

Eh pri travianu imas pa res 5 min dela pa je to to 🙂

Kaj igrice igra? Travian mogoče? Taki se znajo za leta nalimat na comp.[/quote]

Eh pri travianu imas pa res 5 min dela pa je to to :)[/quote]

Niti ne, če si resen igralec 😉

Bravo, prosim poročaj kako se je obneslo
Srečno 🙂


moški?[/quote]

Ženska:)


moški?[/quote]

Ženska:)[/quote]

Kdo ti pa pospravla pa kuha? 😀

Kaj igrice igra? Travian mogoče? Taki se znajo za leta nalimat na comp.[/quote]

niti ne vem kaj hudiča počne, ker sem tako jezna nanj, da niti nočem vedet.
najbolj me paa moti, da je komp v skupnem prostoru (da bi bil vsaj v svojem cimru) in enostavno ne j… ne otrok , ne mene…. nalepljen na monitor pa čau. jaz pa odletavam, pedenam, se ukvarjam z mularijo. dec pa vidi samo komp! vsake toliko časa mi “odnese pokrov” pa je za kak dan malo bolje, potem pa spet ista pesem.

🙂 pa itak, da te bo vprašal. Prej, če si kaj jezna, kot če je kaj narobe s tabo.

Če boš narobe odreagirala na to vprašanje, te lahko doleti:
a) odšel bo ven in se vrnil okrog 22 z občutnimi spremembami v izdihanem zraku
b) do penzije se bo butal pred PC in ti očital, da “če lahko ti, lahko tudi on”.

Da bi se izognila pastem, je samo ena učinkovita rešitev: daj mu.

PS
Vsaj tako nekako smo se učili v šoli za moške

Zelo zrelo.
Prava reakcija bi bila, da odpelješ otroke v varstvo. Medtem, ko on sedi pred računalnikom pripelješ jebača in se v spalnici flodrata na ves glas. Lahko se mu potem opravičiš za hrup.

Mater kak ste si podobne z mojo. Ona ima iste probleme kot ti.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

hahhaha,…zakon odgovor!

Mater kak ste si podobne z mojo. Ona ima iste probleme kot ti.[/quote]

Moja nima takih problemov. Je pa res, da je zdaj nekajkrat poslala otroke v park, iz zgornjega nadstropja (spalnice) pa je potem nekaj ropotalo?! Ne vem, zakaj se je opravičevala, sej me ni motilo. Sem dal slušalke, pa je bilo v redu
Oh, kolk so ženske čudne…

Ko se ti bo spet odprlo oko, ali obe, pa javi kaj in kako!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Za to obstaja preprosta rešitev.
Ko ga ne bo odšraufaš zadaj s pcja pokrov in iztakneš oz močno narahljaš eno izmed kompnent.
Potem za sabo zakriješ vse sledi.

Seveda to pali samo v primeru, da vedno, ko je v vprašanju rokovanje z šraufncigarji in podobnimi zadevščinami glumiš blondo in te niti slučajno ne bo posumil, da bi bila sposobna izpeljati kaj podobnega.

No jaz sicer mojega spravim stran od pcja tako, da se mu vsedem na kolena in z njim gledam karkoli že pač on gleda 😉 zraven se malo zviram sem tja, pa malo pohopsam, pa malo mu …

Jaz to delam vsak dan, pa moj nima nič proti:)

Ženska:)[/quote]

Kdo ti pa pospravla pa kuha? :D[/quote]

Noben, ko je enkrat tolk svinjarije, da se čez ne vidimo, pa s ta velko šaflo ven zmečemo – jaz sem sama sebi najpomembnejša, in če je smisel življenja ene ženske pospravljanje, kuhanje, odnašanje riti odraslim osebkom nasprotnega spola, kar….samo potem ne jokat tukaj gor:)

Rezultat: naveličala računalnika po dveh urah, na tv same že videne ali meni nezanimive stvari….šla pod tuš in v posteljo, malo brala in zaspala okrog 20h. Toooo je pa bilo !!

becašpeca, dokler lahko hodiš, nea leži 🙂

Kdo ti pa pospravla pa kuha? :D[/quote]

Noben, ko je enkrat tolk svinjarije, da se čez ne vidimo, pa s ta velko šaflo ven zmečemo – jaz sem sama sebi najpomembnejša, in če je smisel življenja ene ženske pospravljanje, kuhanje, odnašanje riti odraslim osebkom nasprotnega spola, kar….samo potem ne jokat tukaj gor:)[/quote]

itak, da to ni smisel, prav zato bi si želela, mi tudi on kdaj kaj pomaga!
sicer pa: ali je posedanje pred kompom in tv smisel življenja? po mojem ne no.

čudno da tako razmišljaš, glede na to, da tvoj signature spodaj govori o nasprotnem 🙁

Noben, ko je enkrat tolk svinjarije, da se čez ne vidimo, pa s ta velko šaflo ven zmečemo – jaz sem sama sebi najpomembnejša, in če je smisel življenja ene ženske pospravljanje, kuhanje, odnašanje riti odraslim osebkom nasprotnega spola, kar….samo potem ne jokat tukaj gor:)[/quote]

itak, da to ni smisel, prav zato bi si želela, mi tudi on kdaj kaj pomaga!
sicer pa: ali je posedanje pred kompom in tv smisel življenja? po mojem ne no.[/quote]

Ja, samo dokler boš ti razmišljala tako, kot razmišljaš, bo njegov smisel še vedno ravno to, tvoj pa kuhanje in pospravljenje:). Pač, mirno stopi čez mucke v sobi, spreglej prah na omari, umazano posodo v kuhinji, neopravno in nezlikano perilo in uživaj (ni treba na riti), lahko greš ven, hodiš, tečeš, letaš po štacunah, hodiš po gozdu in tuliš v luno, objemaš drevesa… , skratka, toliko stvari lahko počneš – verjemi, da mu bo hitro dojadilo. Samo, ne smeš popustiti – sedaj, če imata že otroke (otroka), to vse delaj z njim/i, kuhaj samo za vas, on naj pa kruh in nutelo je, če je lačen…. mislim, ženske, pa res ne znate dedcu povedati, da ni on, on in samo on….temveč da sta sedaj dva….?

Krive ste pa v veliki meri same, ker v prvih dneh skupnega življenja in zaljubljenosti itak želje svojega dragega berete iz oči, ga pedenate in crkljate spredaj in zadaj, dečko se navadi in po nekaj letih so pa takili posti na monu:).

New Report

Close