Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DR. ADNAN ARAFAT ali DR. FRANC PLANINŠEK za OBREZOVANJE PENISA?

DR. ADNAN ARAFAT ali DR. FRANC PLANINŠEK za OBREZOVANJE PENISA?

Ali kdo pozna DR. ADNANA ARAFAT, ki baje dela cirkumcizijo oz. obrezovanje penisa?

Zanje me zanima, na katerem področju medicine deluje? Urologija, abdominalna kirurgija ali kaj tretjega?
Ker ne bi se ravno rad dal obrezati nekomu, ki za to ni specializiran, govori pa se, da to dela otrokom, ne vem pa ali je v tem res profesionalen?

Slišal sem tudi za DR. FRANCA PLANINŠEK, ki deluje kot plastični kirurg v Kirurškem sanatoriju Rožna dolina v Ljubljani in baje izvaja tudi cirkumcizijo in baje je dober v svojem delu lepotne kirurgije.
Je kdo imel izkušnje pri obrezovanju penisa pri njemu?

Prosim za vaše izkušnje in napotila. In če kdo ve koliko to približno stane.

Najlepša hvala vnaprej.

Dr.Arafat je urolog,s kar nekaj izkušnjami na tem področju,saj te posege opravlja vsak teden na otrocih-uspešno.Za dr.Planinška ti žal ne morem svetovati,bi se pa na tvojem mestu pozanimala,kakšne so možnosti za operacijo pri dr.Sedlarju(zelo dober urolog v ukc,ki tudi obvlada cirkumcizije).

Jast s nobenim nisam imao posla. Ni djeca moga komšija, ni moja djeca.

Kunem se!

Kurac na leseno desko, pa seeek!

vsekakor če je možno pri dr.Adnan – izjemen urologl, s smislom za estetiko 🙂 Ima način šivanja, da se tisti šivi kasneje ne vidijo….same pohvale…

Arafat se ukvarja z abdominalnimi (gastroenterološkimi) težavami pacientov v bolnici Petra Deržaja. Da je tudi urolog?
Pa ni glih za pohvalit.

Kar za dr.Planinška se odloči,ker je lepotni kirurg in verjetno dela čudeže na vseh delih telesa…ha,ha!

Ali ima kdo izkušnje z odstranitvijo podbradka?

Tatjana Rezec Stibilj

New Report

Close