Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kučanu razpada Forum 21

Kučanu razpada Forum 21

Po ponedeljkovem sestanku upravnega odbora Foruma 21 je z mesta sekretarke društva odstopila Nevenka Črešnar Pergar. Črešnar Pergarjeva je izstopila tudi iz Foruma 21, na seji pa so se na pobudo predsednika društva Milana Kučana pogovarjali tudi o tem, da bi forum začasno nehal delovati, je poročala TV Slovenija.

Forum 21: Kučan, Pavček, En šrot, Bavčar, Bine, Bohorič, Valant….. Hvala Bogu, da jih ni več!, niti foruma, MK & Co, by,by
Jim je pa treba priznati, da so imeli “izjemen” asortima raznih “poslovnežev in podjetnikov leta”.

Ki mu je uspelo sesuti slovensko gospodarstvo in pahniti ljudi v revščino. Krivi so pa, kot vedno, drugi.

ja za vse pufe tajkunov, ki so jih pridobili v času predprejšne vlade je kriv Kučan in od vseh bančnikov je ovaden le Veselinovič, ki je dal Dimičevi 350 000€ kredita, kje so pa ostali!!!!????

Ta človek je faca, je fajn, je župnik, pa je v forumu, torej?

Pravite, da se razumete z desnimi in levimi. Ste še član Kučanovega Foruma 21?

Janez Furman, župnik

” Forum 21 ni politično društvo. Mnogi nam poskušajo pripisati, da smo kot neki italijanski mafijski klan, ki obvladuje vse v državi, pa nič od tega ni res. Včasih naredimo kako predavanje in to je to. Če na koncu skupaj popijemo kavo, to ni tajna akcija, da bi koga rušili ali nastavljali. Zelo me jezi, ker se določenim bivšim politikom pripisuje megalomanska moč. To sploh ni res.

Kdo vam je bliže, Zoran Janković ali Janez Janša?
Oba poznam. Janšo že od prej, a ga bolj redko vidim, pogosteje pa videvam Jankovića. Oba imata velike sposobnosti in talente. Oba sta dobra voditelja, znata nagovoriti ljudi. Je pa zanimivo, da ob njiju ljudje niso indiferentni. Ali so za ali so proti. Zanimivo je, da ta dva človeka obdaja skupina ljudi, ki jima sledijo z dušo in telesom. Najbrž se onadva med sabo bolje razumeta, kot si mi mislimo. Problem pa je, da nekateri uživajo, če se prepirata.


Si predstavljate, da bi šli duhovniki na prižnico in rekli: dragi farani, podprite družinski zakonik. Povem vam, da bi nas nagnali, kmečki punt bi nam naredili.

hehehe, res je ena velika faca, če bi bilo več takih cerkev ne bi izgubljala vernikov!!!!!:))))))))

Boom, za tole svoje pisanje boš pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dobil posvečeno in danes žegnano big batino v rito. Pazi, da ne prevrneta kakšnega zlatega angela z oltarja. :)))

He, he, he, Boom, pa veliko užitkov na murglskih sestankih! :))))))

No, pa smo končno izvedeli v kateri zakristiji Boom preživlja najsrečnejše trenutke :))))

P.S. Boom, a ti se vsaki dan voziš v Sv. Andraž nad Polzelo?? :)))) No ja, če je sila …. :)))))

hahahaha, ma kje pa si prebral BOOM , sem šla petkrat prebrat, pa nikjer ne vidim!!!!:)))))))))

Kot vidim nekaterim HREN res škodi!

ojojoj joj :(( mm :((( ooojoj

zelo sem žalosten. jočem :((((( to ni res

New Report

Close