Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Torta na Goriškem

Torta na Goriškem

Kje delajo dobre torte na Goriškem? Rada bi naročila rojstnodnevno torto za visok jubiljej, pa mora biti ressss dobra.

Hvala za nasvete…..

V Perli.

Nam je najboljša v pekarni Potička.

http://jagode-zavri.blogspot.com/

Enkrat naletel na SPLETNO STRAN in waw. Ni glih goriška, daleč pa tudi ni :))))

Wauuu kake torte, jaz je nebi razrezala….škoda…
Eni so pa res mojstri…
Lepo je bilo videti…

Za tele jagode in dinozavre se pa definitivno splača vsest v avto! Jaz imam nagledano tistega gusarja 🙂

Hvala za nasvete. Sem še malo pobrskala po spletu in res najbolj vsi hvalijo Potičko. Ker pa odprejo šele ob 14h, ne vem še nič.

Pri Perli sem zasledila, da poročne torte naročajo en mesec prej.

Upam, da za rojstnodnevne to ne velja, saj jo rabim za četrtek.

Te tolminske so lepe za videt, ja, ma….kaj to je užitno?? So mi plastične. Ne vem, če bi to jedla…

Že pet let zaporedoma naročamo torto pri Potički za rojstni dan otroka in vedno smo bili zadovoljni. Eno leto smo naročili v Perli in okus je bil dober vendar sam izgled preveč umeten. Tukaj v Potički pa poleg dobrega okusa torta izgleda lepo in deluje kot domača.
Mi ponavadi naročimo en teden prej. Glede na to pa, da je danes torek in vi potrebujete ta četrtek ne vem. Bi bilo za povprašat.

Hvala tudi tebi. Upam, da mi jo naredijo…

Perla ni več to kar je bila na žalost. V enem mesecu in pol so nam zasrali 3 torte. Tako da raje Potička. Imam pač letos slabe izkušnje s Perlo. Do letos je bilo vsako leto vse ok s temi tortami letos pa sranje. To je moja izkušnja.

Kaj pa Mlinotest? Jaz sem direktno tam naročila, najprej sem bila v dvomih, vendar sem povdarila, da želim sočno in narejeno s smetano, ne s tisto mastno kremo, ki ti kar ostane na jeziku. In smo že 4 leta zelo zadovoljni. Naročamo pa sadno.

Potička mi je zasrala poročno torto, rojstnodnevna torta je bila sicer lepa, a škifo okusa.
Lani sem 2x naročila pri Mlinotestu in bila kar presenečena nad okusom in izgledom, tako da ti priporočam Mlinotest.

Jagode in dinozavri je daleč najboljša in pa najlepša! Okusi so 1A, ima več okusov na izbiro. Bojim se pa, da je že prepozno za četrtek. Punca ima namreč kar zasedeno in za take umetnine potrebuje čas;-) Se pa splača v Tolmin, ker so torte res super! Preizukušeno že večkrat.

Meni je Perla zakon. Sem zadnjič naročila minjone za eno predstavitev, in so izgi nili v momentu. Pa torta je bila tudi dobra. Meni so všeč Perline torte, ker so zelo okusne. Poročno pa sem imela od Potičke, pa mi ni bila ne vem kaj. Pa tudi te, ki se dobijo v qulandiji (Potička peče) se lahko skrijejo pred Perlo.

Men so všeč od Potičke.

V Potički so torte res dobre, zadnje dve leti pa sem rojstnodnevno torto naročila v Ježku (imajo trgovino v N.Gorici na Gregorčičevi ulici), sedež je pa v Lokavcu. Vsi so hvalili torto.

lp

New Report

Close