Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenske Konjice – služba

Slovenske Konjice – služba

Ali Slovenskih Konjicah ali okolici potrebuje kdo pomoč pri delu, varstvo, pomoč starejši osebi, v šoli, v ZD?

Ne, da bi vedela. Za varstvo otrok in starejsih oseb sem ze dala oglas – pred parimi urami. Napisala sem 5 novih prosenj, spisala sezname vseh podjetij, trgovin, gostiln …. tako, da jutri nadaljujem s pisanjem prosenj. Na Monu je tudi nekdo dal oglas danes za cistilko v Konjicah, sem pisala.
Jutri pregledam se Novice.

Poglejte na http://www.adventisti.si in se seznanite z družino Virtič. Morda vam lahko pomagajo.

Imaš več možnosti, da se še osebno oglasiš, tam kjer si naslovila prošnjo.

Odsvetujem ti če je firma, čistilni servis ACTIVA.

Morda Zlati grič, samo tam je delo v vinogradu.

Še posebno opozorilo. V kolikor boš delala na črno, dogovori se za tedensko plačilo. Od tega ne odstopaj. V kolikor ne bo tedenske plače v ponedeljek, v torek ne hodi več v službo. Zakaj bi hodila cel mesec delat in potem bi ostala brez plače. Tako pa te delodajalec lahko ogoljufa samo za en teden.

Na tvojem mestu bi iskala tako v Celju kot v Mb + vmes, ker si na idealni lokaciji. Ne nazadnje tudi v Lj, saj se folk vozi tudi iz Mb in še dlje …

Sem tudi vmes gledala, pa avtobusi smesno vozijo – razen v Celje.

Imaš več možnosti, da se še osebno oglasiš, tam kjer si naslovila prošnjo.

Odsvetujem ti če je firma, čistilni servis ACTIVA.

Morda Zlati grič, samo tam je delo v vinogradu.

Še posebno opozorilo. V kolikor boš delala na črno, dogovori se za tedensko plačilo. Od tega ne odstopaj. V kolikor ne bo tedenske plače v ponedeljek, v torek ne hodi več v službo. Zakaj bi hodila cel mesec delat in potem bi ostala brez plače. Tako pa te delodajalec lahko ogoljufa samo za en teden.[/quote]

Vilid, cistilni servis se imenuje Blisc. Sem dobila dva odgovora – tus in spar, nic uspesnega 🙁

Ne razumem. S cim bi mi druzina pomagala? Kot vidim, je gospod iz Ljubljane, torej ne najdem povezave z mojo tezavo.

Poizkusi v Baumullerju,pa tudi v Zrečah v Swatiju veliko jemljejo,pa v Poljčanah tam blizu žel.postaje iščejo kadre.Tudi tale ,ki dela sendviče preko Merkurja v Sl.Konjicah rabi delavce,samo pazi,tako je nesramen,da če si prestara,ti to v obraz pove,da te ne vzame ravno zaradi tega,preverjeno iz prve roke.

Baumulerju sm ze 3x probala… pa ni. Za Swatija prvic cujem! Pri sendvicah, ce mislis tam, pri banki, sem ze bila preko Zavoda na razgovoru, ampak zdravniskega ne bi naredila, ker je delo samo ponoci.

Baumulerju sm ze 3x probala… pa ni. Za Swatija prvic cujem! Pri sendvicah, ce mislis tam, pri banki, sem ze bila preko Zavoda na razgovoru, ampak zdravniskega ne bi naredila, ker je delo samo ponoci.[/quote]

Comet iz Zreč je povezan z Swatijem. Mikeln je zajeban tip.

New Report

Close