Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne morem se zaljubiti :((((

Ne morem se zaljubiti :((((

Ne morem se zaljubiti! 🙁 Pa se dobivam s res hudimi ženskami ampak enostavno mi ne potegnejo. Nisem pa peder, ker me tipi ne vzburjajo. Sam je težava, da me tut ženske ne. Bi lahko bilo to zaradi psihičnih težav (v mladosti so me ženske zavračale), fizičnih težav, pomanjkanje testosterona ali kaj je to? Res bi rad spet čutil tiste metuljčke, ki sem jih recimo pred 15 leti zdaj pa nič od nič :((((((

Pa ne mi govoriti o pravi, ker pravih (vizualno, karakterno, vse vse!) je blo malo morje… 🙁

Preberi si spodnji članek, morda se boš prepoznal v katerih točkah in lažje razumel samega sebe:).

http://vizita.si/clanek/spolnost/danijel-smid-danny-aseksualnost-obstaja.html

Temu so včasih rekli melanholija in imamo zato en kup lepih pesmic za brat 🙂

Mogoče bi pa moral s hudih žensk presedlati na tiste normalne, človeške, tople, sočne.

Mogoče si pa končno odrasel…

Rešitev tvojega problema je prav po MON-ovsko enostavna.

Zjutraj žličko konopljinega olja, popoldne pa česnovo tinkturo z limono. Pomaga pri vseh boleznih, tako fizičnih kot psihičnih, obuja od mrtvih, popravi tudi pokvarjen avto ali mlinček za kofe. V Mongoliji pa s tem mažejo štroke koruze, da pri njih vzbudijo neizživeto poželenje in prvinsko pohoto.

Jaz pa bi še vedno trdila, da nisi srečal “taprave”…. morda dejansko izbiraš “lepotice iz kataloga”… a začni iskati “notranjo lepoto”. Morda izgledajo fraze… pa to niso.
Potrpežljivo čakaj na “pravo priložnost”… vmes pa živi… bodi srečen zaradi tistega kar imaš, ne obračaj pozornosti na tisto česar nimaš“…
Mogoče se je zaljubiti tudi v zrelih letih, z metuljčki in vsem vznemirjenjem… morda se v zrelih letih te občutke skriva…. kar pa ni čisto na mestu.
Ne išči ljubezni na slilo… ljubezen te bo našla, ko boš nanjo pripravljen.

Ljubezen se dogaja tudi v možganih … ne samo v srcu…

V mladosti sem imel kar nekaj žensk. Potem je z eno prišlo razočaranje.
Tako me je ponižala, zasmehovala………in še nekaj mesecev po koncu ni dala miru.

Vsem mojim znancem, okolici je dala vedet, da sem vse najslabše.
Ne nasilnež, ne baraba!
Ampak tam, ko si z nekom intimen – tam me je najbolj osmešila…. do konca me je pohodila!

Od tega je že par let! Delam, študiram ob delu, športam, imam (moške) prijatelje.
Pa ne zdaj mislit, da sem gej!
Ženske so zame vse ene težke ‘prasice’, hinavke, izkoriščevalke, blebetajoča bitja!
Nekaj znancev moje generacije ima že družino, otroka – zame so bedaki. Bodo že še naleteli na mino.

Čist lušnim puncam še pred prvo izgovorjeno besedo postavim zid!

Vse sem že zdavnaj prebolel – ampak zaljubiti se ne morem.

Uuuu kolk enga gneva v tebi in nastrojenosti do žensk. Razumem tvoje razočaranje v preteklosti. Ampak, da mečeš vse ženske tega sveta v isti koš…adijo pamet:). Ej, svetujem ti, da se še naprej družiš z moškimi…ker konec koncev, le moški ve, kaj paše moškemu:).

“jaz (ne)čutim isto” pri tebi gre za klasičen primer neprebolele ljubezni zaradi velike prizadetosti in razočaranja. Nisi prebolel, če te še obremenjuje, če te še dajejo zamere.
Razumem, da te je prizadela, ranila a škoda… res škoda bi bilo, da bi zaradi ene “takšne barabinske ženske” sovražil vse.
Bodi realen: ali res misliš da so vse take? zakaj sam sebe prepričuješ v to… in s tem škodiš le sebi in se s tem prikrajšaš za prečudovito dvojino.
Moraš se potruditi in pozabiti zamero… zamera škodi le in edino zamerljivcu. “tista” ženska, ki te je razočarala, te je že zdavnaj pozabila in živi svoje srečno življenje, ti pa zaradi prizadetosti in zamere tega ne moreš.
Torej… kaj hočem povedati: za svojo srečo se moraš potruditi sam, toliko lepega te lahko čaka in gotovo tvegaš tudi nove rane… a to je malo v primerjavi z lepotami, ki ti jih lahko prinese ljubezen.
Za začetek se začni družiti tudi z ženskami, neformalno, sproščeno… verjemi, niso vse enake, kot tudi moški niste vsi enaki in za vsak razpad veze vedno prispevata oba.

Imaš prav, tralala

Moški so na splošno edina prava izbira. Moja žena si je tudi izbrala moškega, pa je še zdaj zadovoljna 🙂

Glej Morku, saj imajo danes na trgu celo paleto vazelinov. Se boš po moje kmalu navadil.

Hvala za tvoj trud. Sem realen in vem, da sem vse prečistil! Nič, popolnoma nič me ne veže na dekle, ki je bila, kar je že bila.
Komplekse imam, razumeš? Kako bi se ti počutila?

Kako se tega znebit? Kaj če bo ‘naslednja’ kaj izvedela? Ne potrebujem pomoči. Pomagalo bi mi, da se preselim na drug konec sveta.

Ojoj….. res je,da si od današnih žensk redko katera zasluži,da se človek zaljubi v njo….. ampak od toliko lepih žensk kot jih opisuješ, pa nobene, ko treba….. ne bo šlo nakaldaš še bolj kot znajo znajo doktorate delat zarad sexa, ki si ga normalen moški zeli prec, ko vidi dobro mrho. Probej z vsako sexat, če se že tako palijo za tebe…. pa se boš zaljubil skozi sex……

njo si že prebolel njenih dejanj pa še ne …daj pusti za seboj saj je bila ena ..in zaradi ene ženske boš sovražil vse….ja velik pomen ji še daješ

Slični problem

je ta bivša okol govorila, da imaš ali kratkega, mehkega ali pa si samo slab pri seksu. za prvo ni rešitve, tolaži pa te lahko dejstvo, da tudi vse ženske nimamo postonjskih jam in smo tudi z malim zadovoljne. če je drugo, pa je problem še manjši – izboljšaj se. Največji problem jaz sicer vidim v tem, da si eno razvajeno dete, ki misli, da ga morajo ženske občudovati kot boga. Še kaj hujšega se ti lahko zgodi kot da te ena baba pusti.

Ok, v to, da si probleme ustvarjaš sam, saj non stop le o njih razmišljaš in jih potenciraš, ne bom … ti pa povem le to, da dobivati se s “hudimi” ženskami nima nobene vzročne povezave z zaljubiti se. Lepa ženska ti je lahko seksualno privlačna in jo zlahka poseksaš (tako menda moški), za zaljubit se, je pa potrebno vse kaj drugega, da ženska izžareva. Pač mora med vama se ustavri neka kemije in ta kemija se lahko tud med kakšno manj lepo žensko … Prepusti se in si pusti, da ena kar “pride”. Nehaj iskati in spoznal jo boš. A se mi zdi, da ti očitno spet že vnaprej zavračaš to možnost. pač, pa naj bo. Odločil si se biti žrtev. Bodi, jaz te pomilovala ne bom, ker pomilovanja ne prenesem.

Treba je upoštevat, da njegovi frendi ne bodo zadovoljni, če bo njegova izbranka kar ena in ne bo “huda”. Dejansko nekateri partnerje izbirajo tudi po tem ključu – da bodo čim boljši približek tistega, kar pričakuje okolica. Žal. Se bojim, da se je tudi tale fantina ujel v to past, ampak samo z eno nogo. Zato je razcepljen v sebi. Če bi zagazil z obema, bi pač poročil eno od ta hudih in mirna bosna do penzije.

Si precej nezrel, prava ljubezen je pa samo za zrele ljudi, ker od človeka zahteva eno budnost, odprte oči in predvsem prevzemanje odgovornosti za svoje življenje, kar gre tebi vse bolj slabo.

Če si bil z nezrelo žensko, pomeni, da si nezrel moški – kajti v življenju imamo vedno ljudi, ki odsevajo nas same. In rešitev teh problemov je v prepoznanju tega, v večjem zavedanju, osveščanju, razumevanju predvsem samega sebe, ne pa v javskanju, kako grdi in bedni so vsi ostali.To počnejo nedorasleži in infantilni ljudje, takšni pa seveda nekih zrelih in kvalitetnih ljudi niti ne morejo pritegnit v življenje.

Skratka, delat moraš na osebni zrelosti, kar je edina resna podlaga za kvaliteten odnose. Začni s tem, da nehaš s prstom kazati na druge, ker to dejansko počnejo otroci, ampak se začni spraševat o sebi in kako si takšne situacije v svojem življenju ustvaril.
Si aktiven, ne pasiven udeleženec svojega življenja. Prvi korak k zrelosti je takšno prepoznanje.

Hvala za tvoj trud. Sem realen in vem, da sem vse prečistil! Nič, popolnoma nič me ne veže na dekle, ki je bila, kar je že bila.
Komplekse imam, razumeš? Kako bi se ti počutila?

Kako se tega znebit? Kaj če bo ‘naslednja’ kaj izvedela? Ne potrebujem pomoči. Pomagalo bi mi, da se preselim na drug konec sveta.[/quote]

Nič ne bi pomagala selitev: “kamorkoli greš, vedno neseš sam sebe in svoje probleme s seboj“.

Že zdavnaj prebolel? Ne ti meni tralalala!
Ne, nisi prebolel in še dolgo ne boš. S tako primitivnim razmišljanjem, sigurno NE !

Tudi jaz mam enako težavo, ne morem se zaljubiti. Mislim, da je to zaradi nekega fanta v katerega sem bila zaljubljena 8let pa ni hotel biti z mano. Zdaj vsakega ki mi reče če bi bla z njim odklonim, a je to zaradi tega ali pa ni pravi? stara sem 15

Nevem kje naj dobim resno dekle ki bo zame .

Pojdi sam na morje tam boš spoznal kako dekle ki ji boš vseč .
Vendar neboj se jo če ti bo dala poljubček jo lepo podari poljubček ali jo stisni v objem srca .
Zvečer jo povabi na pijačo da se bosta lazje spoznala .
Če bo tam glazba jo pelji na ples ljubezni .

Pojdi na morje tam je veliko deklet ki so samske gotovo ti bo kakšnavšeč .
Vendar če jo vidiš pojdi do nje in jo prosi za družbo .
Če te bo punca vesela se bosta lahko zavbavala ter se družila .
Zvečer se lepo napravita in pojdita na tam kjer je živa glazba in se nezno zavrtita ob zvokih .
Če se napijeta gresat na pomolj tam se zaljubita do src ljubezni in zaupanju .

Pojdi na morje tam je veliko deklet ki so samske gotovo ti bo kakšnavšeč .
Vendar če jo vidiš pojdi do nje in jo prosi za družbo .
Če te bo punca vesela se bosta lahko zavbavala ter se družila .
Zvečer se lepo napravita in pojdita na tam kjer je živa glazba in se nezno zavrtita ob zvokih .
Če se napijeta gresat na pomolj tam se zaljubita do src ljubezni in zaupanju .

New Report

Close