Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

pogled v karte

Default avatar

pogled v karte

Če katera gleda v karte me zanima ali lahko pogleda kako bo z mojo službo in zdravjem. Najlepša hvala.
Default avatar

ne sanjaj

samo nepismene verjamejo v to sranje. Pojdi raje k psihiatru. Boš več koristi zase naredila.
Default avatar

Ne prbijaj

Ah daj no... ne bodi tako nesramen/nesramna
Default avatar

BMW 540

Nekomu to pomeni upanje..., če dobi informacijo,ki odgovarja je to samo dobro....
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

EQ

BMW 540 je napisal/a:
Nekomu to pomeni upanje..., če dobi informacijo,ki odgovarja je to samo dobro....
podpišem.
Default avatar

tralala...

EQ je napisal/a:
BMW 540 je napisal/a:
podpišem.
Ljudje na nepravih koncih iščejo upanje...svojo usodo prepuščajo drugim, namesto da bi dvignili svojo rit in kaj naredili. Upanje je smiselno, če se dela na dejanjih, ne pa samo sanjarjenje:).
Default avatar

pa poglejmo

Služba: ne zaupajte in ne verjemite vsem. Čaka vas nekaj sestankov, odločanj, pogovorov, neke uradne zadeve, odvilo se bo vam v prid, saj imate karto sreče.
Zdravje: glede zdravja je res vse ok. Vas zanima kaj bolj konkretnega?
Default avatar

treta

Mene tudi zanima kako bo s službo. Bom dobila za stalno tukaj ali ne?
Default avatar

pa poglejmo

Hmmm... Vidim, da bo zagotovo nek sestanek, odločanje o tem. Ogromno se sikirate zaradi te službe, če ne zaradi neke moške osebe, ki vam nagaja. Mislim, da boste službo dobili. V karte gledam zgolj tako, iz radovednosti in ker so mi mnogi povedali, da sem jim žee marsikaj prav napovedala, tako da me jemljite morda z rezervo. Bom pa vesela vsakega feed-backa.
Default avatar

pogled v karte

pa poglejmo je napisal/a:
Služba: ne zaupajte in ne verjemite vsem. Čaka vas nekaj sestankov, odločanj, pogovorov, neke uradne zadeve, odvilo se bo vam v prid, saj imate karto sreče.
Zdravje: glede zdravja je res vse ok. Vas zanima kaj bolj konkretnega?
Ne hvala, samo to.
Default avatar

še meni prosim

Mene tudi zanima za službo? Bo kaj, kdaj?
Default avatar

pa poglejmo

Bo. Kmalu.
Imaš zelo optimistično obdobje. Dobila boš darilo...
Default avatar

en otrok

Mene pa zanima ali se mi bo uresničila želja po otroku...
Default avatar

še meni prosim

pa poglejmo je napisal/a:
Bo. Kmalu.
Imaš zelo optimistično obdobje. Dobila boš darilo...
O superca :)) Hvala ti!! A mi lahko samo še poveš kaj pa naj bi delala? :)
Default avatar

meni tudi prosim:)

Kako mi kaže v ljubezni? Trenutno sem v vezi, pojavil se je tudi nov moški...
Default avatar

dajno

Tralala pusti nam veselje ;)
Default avatar

tralala...

dajno je napisal/a:
Tralala pusti nam veselje ;)
Ko bi bilo veselje nooo...tako se mi zdi, da tonete v praznino. Vsem želim najboljše!
Default avatar

dajno

Zagotavljam ti, da je vsaj pri meni no, daleč od praznine. Zgolj firbec :) tudi tebi vse najboljše