Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Dame, vabljene na Žensko spolnost: 3-urno delavnico za ženske

Dame, vabljene na Žensko spolnost: 3-urno delavnico za ženske

Pozdravljene,

Vabiva vas na 3-urno delavnico Ženska spolnost, ki bo potekala 21. marca v Ljubljani. Delavnica je namenjena ženskam, ki želijo raziskati svoj odnos do spolnosti in ženskosti.

Na delavnici bomo v varnem vzdušju spregovorili o temi, s katero smo po eni strani bombardirani na vsakem koraku, po drugi strani pa skoraj nimamo možnosti, da bi o doživljanju spolnosti spregovorili na iskren način – kjer so dovoljene tudi dileme, skrbi ter različna vprašanja vseh sort.

Na tokratni delavnici se bomo pogovarjali o 3 vidikih ženske spolnosti:

Kakšna sporočila o spolnosti sem dobivala v času odraščanja in kako so vplivala name? (So mi starši dajali vtis, da je sex »nekaj grdega«? Sem dobila vtis, da moram zadovoljiti partnerja? Je mama govorila, da “moški želijo le sex”?)

Kako okolica (npr. mediji, partner, miti, cerkev…) vplivajo na moja pričakovanja v spolnosti? (Ženske revije pogosto namigujejo, da če nimamo spolnega odnosa vsaj 3x na teden, nekaj ni v redu. Poleg tega bi morala doživljati več orgazmov zapovrstjo… Kako to vpliva name?)

Kakšne so moje spolne potrebe in ali je z njimi kaj narobe? (Imam morda v spolnosti drugačne želje, sem še vedno ‘normalna’ kljub temu?)

Delavnica je namenjena ženskam različnih starosti.

O voditeljicah:

Karolina Radovanović je univ. dipl. kult., specializantka transakcijsko – analitične psihoterapije in publicistka.

Eva Žnidar je univ. dipl. kom., specializantka psihodinamske psihoterapije in svetovalka na forumu Med.Over.Net.

“Sporočila o spolnosti, ki smo jim vsakodnevno izpostavljeni, so največkrat popolnoma nerealna. Ugotovili sva, da ko se odkrito pogovarjamo o svoji spolnosti, se ženske sploh ne razlikujemo tako veliko. Soočamo se s podobnimi vprašanji in izzivi. Tako sva spoznali pomembnost varnega prostora in odkritega pogovora o spolnosti, ki ga želiva ponuditi tudi v skupini Ženska spolnost. V varnem prostoru lahko odkrivamo, kakšen je naš odnos do spolnosti brez izkrivljenih predstav.”

Kdaj: sreda, 21. marec 2012, od 18-21h

Kje: Cezaro, Litijska 38, Ljubljana (zraven picerije Oliva)
Cena: 30 € za zaposlene in 25 € za brezposelne, študentke

Prijave in informacije na: [email protected] (pripis: Ženska spolnost)

Zanimivo, vendar precej odirate.

Srečno, lp.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close