Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

POVRŠNOST - zdravilo

Default avatar

vanja

Zdravo,
mene pa zanima ali obstaja kakšna metoda ali način kako se rešiti površnosti. Moja hči (12 let) je namreč pridna, samostojna, vendar izredno površna. To se najbolj pozna npr. pri matematiki. Pri ostalih predmetik je super, a pri mat., ne glede koliko se uči, vadi,... razume, ampak potem izgublja točke pri testih zaradi šlampastih napak.
Tisti, ki vam nekako ratuje to površnost omiliti, a mi poveste kako?

Jaz sem bila ista, pa sem to rešila šele z leti (ko odrasteš pač, imaš v mislih že tisto, da moraš pazit, pa preverit, ipd).

Hvala za vsako pomoč.
:-)
Default avatar

hči je ista

vanja je napisal/a:

Jaz sem bila ista, pa sem to rešila šele z leti (ko odrasteš pač, imaš v mislih že tisto, da moraš pazit, pa preverit, ipd).

Hvala za vsako pomoč.
:-)
očitno je hči ista, kot ti. rabi čas in mora dozoret tudi za to....
Default avatar

kmm

prepusti ji odgovornost za slabe ocene.
Default avatar

bachbach

Tudi pri nas popolnoma enako. Jaz ji dajem homeopatske Bachove kapljice št. 9, srobor. Mislim, da pomagajo, kupim jih v Italiji.

Srečno!
Default avatar

vanja

Bachbach,
hvala res fuuuuulllll. Sem jih našla tudi pri nas in jih že naročila. Ali jih ti iz kakšnega posebnega razloga kupuješ v Italiji?

No, hvala še enkrat.
LP