Mladi, ljubezen in spolnost

jahta-grčija-povratek

Default avatar
Avtor: prekmurka
Datum: 07-09-03 12:07

Obljuba dela dolg. Pred skoraj mesecem je bilo na netu povabilo na križarjenje z jahto v Grčijo. Obljubila sem, da sem javim, ko se vrnem. Nikoli si nisem mislila, da lahko na netu tudi kaj resnega doživiš. Bila sem, bilo je prečudovito. Za skromno punco, kot sem jaz je bilo to res nekaj kar nisem niti sanjala, da obstaja, kaj šele, da bi lahko tudi jaz neka študentka, povprečnega videza lahko doživela. Tip je res nekaj enkratnega, za ne verjet. Tako dober, tako pozoren tako preprosto enostaven, da se ne da povedati. Škoda, da je trajalo samo en mesec. Verjetno se ne bova več videla, saj je bilo zanj to doživetje zame pa tudi, čeprav priznam, da je bilo meni to veliko več. Takega moškega bi kr imela tudi če bi bil berač na tromostovju.
Skratka bilo je mega, res lepo, nepozabno. Sedaj se počasi vračam v realno življenje.

Odgovorite na to sporočilo

Re: jahta-grčija
Avtor: Blondy
Datum: 07-09-03 12:16

Fino. :)

Avtor: mavrični vitez
Datum: 07-09-03 12:20

a si spala z njim, k s i tako navdušena nad njim

Datum: 07-09-03 12:28

Na to vprašanje ti ne nameravam direktno odgovarjati. Mislim, da ni štos v spanju ali nespanju, saj človek vendar rabi na vsakih 24 ur vsajosem ur spanja. Spoznala sem drugi svet, spoznala sem ogromno novih krajev, ljudi, njegovih znancev, se pogovarjala, imela nekoga ki te zna poslušati. Kaj bi pa ti delal, če bi bil en mesec z lepo punco na križarjenju, bi spal ? Sploh ne razumem sfrustriranihtipov,ki jim to vprašanje sploh pade na najbolj pomembno mesto pri taki super zadevi. Če bi me sam to zanimalo, verjemi, da bi tudi pri nas v Murski našla kakega podobnega tebi, da bi se zadovoljila.

Datum: 07-09-03 12:31

oprosti, samo malce sem se pohecal
važno, da si se mela lepo

Avtor: robo
Datum: 07-09-03 12:35

A v Grciji si bla?! Ja prej bi povedala, bi cez mejo mal nandrolona prešvercala... tm je izredno poceni!

:))

Prekmurka kaksna je bila pa prehrana na krizarjenju? Malo opisi:)

Datum: 07-09-03 12:41

Hrana super, kuhal je kuhar na jahti, večkrat smo šli vsi skupaj s posadko na kako večerjo. Velikokrat sva šla sam na kakoteraso z dobro hrano in lepo glasbo ter plesom. Hrana je bilaizključno mediteranska ribje-zelenjavne variante na milijon načinov, pa testenine, rižoti, sadje, vinček... Ima res super kuharja. vsi so bili kot ena familija. Ker je ladja kar velika ima na ladji kuharja, ki je tudi strojnik, kapitana in še enga mladega fanta, ki skače z skuterjem po trgovinah in nabavlja. Sicer je imel na ladji tudi en dostavni avto in rdečga ferrarija za večerne izlete po notranjosti.

Avtor: Dharma
Datum: 07-09-03 12:45

Sam meni pa neki ni jasno (res je, da nč ne vem od prejšnjih tem oz. kako je pršlo do tega sploh): zakaj pa se ne bosta več vidla? Če je blo tud njemu fino s tabo, a ne bi tega še ponovila v bolj real life-u? Razen, če je poročen...

lp

Datum: 07-09-03 12:46

Dharma, kako se imaš
Je vse v redu s tabo in s tvojo bučko

Avtor: pončo1
Datum: 07-09-03 12:49

veš kaj vse lepo in prav sam ne mi govoriti da bi takega tipa imela tudi če bi bil berač na tromostovju ne govori bedarij.
kot prvo, če bi bil berač ga ti niti povohala ne bi kaj šele pogledala.
kot drugo, če bi bil berač te ne bi mogel povabiti na jahto (očitno je en lopov ki je nakradel denar ali pa "lastninil" državno premoženje).
kot tretje , če bi bil berač ti ne bi posvečal pozornosti in dajal denarja pa te peljal na križarjenje pa te fukal 24 ur na dan pa bla bla, ker še za en liter vina ne bi imel nikar da bi tebe razvajal.
tako da ne blebeči traparij pa bolnih neumnosti, vse se začne in konča pri denarju, normalno da sedaj drugače govoriš ker si "padla notri" in si še vsa zmešana od tega tipa pa jahte pa milijonov.
vedi da si bila za njega sam ena od mnogih **** ki jih s pomočjo denarja pa na tak način "fuka" tako in drugače. bilo pa prošlo.
jebi ga nismo vsi bogatini, drgač pa ne misli da ti ne privoščim !!
privoščim ti ,da si se lepo imela, sam ko pa tako glupost zines.

Datum: 07-09-03 12:51

Pončo1, daj nehi ona ni taka
sigurno da vsakemu beraču kakega jurja

Datum: 07-09-03 12:52

zakaj pa? saj ni nor da bo imel eno ***** za dvakrat . menda ne misliš da je bla ona prva ki jo je fukal en mesec?? zdej pride na vrsto 48 pa 49 pa tako dalje. denar dela čudeže veš.

Datum: 07-09-03 12:53

evo javi se še ti, mogoče boš njegova 51 ***** ki jo bo tako en mesec fukal:)
sej pravim keš pa res dela čudeže a?
kaj ti misliš?

Datum: 07-09-03 12:54

zdajle se bo pa Blondy zeloooooo razjezila

Datum: 07-09-03 12:57

mavrični jst se dans sam smehljam :)

Avtor: Dharma
Datum: 07-09-03 13:11

Sva ok, mala je zdejle pr babici, ker sem v službi. Edin, kar me teži, fajn teži, je to, da mi je vse dol padlo ob sramotno bedni plači :( Ma, dobro, da lahko vsaj mal na net skoćim, ker danes zaenkrat vsaj ni toliko dela.

Kako si ti?

lp

Datum: 07-09-03 13:15

zakaj pa to
si doživela kakšen orgazmček, da si tako dobre volje

cipa a ne?
Avtor: rommel
Datum: 07-09-03 13:17

Pončo, popolnoma se strinjam stabo. Lahko je bit car s polnimi žepi nakradenga al pa očkovega dnarja.

Prekmurka, a se nisi počutila kot cipa, ko ti je tip vse plačeval? Tud men bi sedl it na križarjenje z kakšno damo z jahto pa služinčadjo...... ampak ne na tak način. Jst bi se prou bedn počutu, če bi mi ona vse plačevala in čutu potem neko moralno odgovornost, da sem ji dolžan in da se ji morm prilagajat.

Če mene vprašaš si ******. Nč te ne obsojam. Vsi mormo nekaj počet za dnar in če zraven še uživaš, zakaj pa ne. Samo ne se neki sprenevedat tuki.

Re: cipa a ne?
Datum: 07-09-03 13:29

Seveda lahko imaš svoje mnenje, me niti ne jezi, niti ne prizadene, to je pač tvoje obzorje, si pač tipičen nevoščliv slovenc. Tip ni dnara nakradu, niti ni očkov, niti ni obogatel čez noč kot naši po osamosvojitvi. Sva vidla tud naše politike pa kakega močnega direktorja z jahticami. Ni treba da si ******, da ti je všeč biti z nekom na lepem. Če bi šla s tabo in bi mi zato plačal kavico bi se pa prav zares tako počutla-vidiš sajte razumem.

Datum: 07-09-03 13:30

Ja, kwa fantje. Pametna je. Drugac je to pr moskih in zenskah. Itak, da bi se vsak tip pocutil bedno, ce bi ti zenska placevala, ti bi pa kwa - cel dan ji tica kazal.

Pac zenske privlacita denar in slava. Nas pa priblizno tako fizicna lepota.

Prekmurka: zakaj se mi samo zdi, da si ti tip in da si ti oddal oglas in se javil nanj? Vcasih me res preplavijo lazne slutnje...

LOL...

Datum: 07-09-03 13:32

noben ne more pošteno tok zalužit da ima tak konfort o katerem ti govoriš. to je dejstvo, meni pa niti ne moreš argumerntirano odgovoriti kot opažam.
zanima me a si bila 97 al 98 ??

Datum: 07-09-03 13:33

kje je pa dobil denar

Datum: 07-09-03 13:38

Nisem ti nevoščljiv. Nikoli ne bi hotel bit tak kot ti.

Edina stvar, ki jo danes človek še lahko ima je malo ponosa, da veš da nisi navadna ***** ki se proda za 5 jurjev. Vsaj to če že milijonov ne bom nikoli imel.

Kako je pa potem tip zaslužu? Sej lahko tud na pošten način zaslužiš tolk, da spodobno živiš, ne vem pa če lahko zaslužiš za jahto, pa Ferrarija...

S čim se pa ukvarja? Sej ne pričakujem, da boš napisala on je ta pa ta in dela to pa to. Ampak vsaj namigni s čim se ukvarja.

Kaj si hotela z uno kavo povedat mi pa ni jasno. Saj ti si ravno to nardila. Šla si z enmu tipam zato ker ti je plaču.

Avtor: jan
Datum: 07-09-03 15:08

LP

Ej, vse še bi nekak verjel :))), ampak , da ima na jahti dostavni avto ( pa upam , da ne Fiat Ducato MAXI :))) in ferrari-ja mi pa glih nekak ne gre skup. Pismo, kaj je tip tko bogat , da ima kr trajekt al kaj. Ker sem kr dost na netu, pa si malo ogledujem jahte pa podobno, ampak še nisem videl take, da bi lahko mela dva avta gor.
Majo pa take jahte ponavadi ne eno, ampak par simpatičnih damic na krovu:)))

Avtor: Spider
Datum: 07-09-03 15:32

Me veseli, da si se lepo imela! Res.

Zaradi drkačev, ki te zmerjajo s kurbo, se nič ne sekiraj.

Življenje je trgovina. Tip ti je ponudil nekaj najlepšega, kar lahko ponudi ženski in ti si njemu dala vse tisto, kar lahko ženska da moškemu.

Fer.

Datum: 07-09-03 15:51

veš, Spider to si pa zelo lepo napisal

Datum: 07-09-03 16:00

Se strinjam s Spiderjem...sama nevoščljivost...slovenčki pač. Če te jst ne morm met, te tut sosed nau! :)))

Datum: 07-09-03 16:01

Blondy, zdaj pa kajčkeno vprašanje
Če bi imel jahto, ali bi šla z mano na sladoled?

Datum: 07-09-03 16:16

Jahta pri tem ne bi imela vpliva...če mi osebek ne bi bil všeč, tut na nevem kaki jahti ne bi mogla zdržat en mesec sama z njim.

Datum: 07-09-03 16:29

torej ti nisem všeč.

Datum: 07-09-03 16:36

nauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu kva kva a si žabarka??

Datum: 07-09-03 16:37

kaj je to žabarka?

Datum: 07-09-03 16:37

ha ha ha vic stoletja ha ha ha , jest vem da bi se ti za denar (zdej to tebi govorim drugače pa to velja za vse *****) sama sebe pofukala.
ojoj blondy se ti vidi da si blondonka.

Datum: 07-09-03 16:43

točno tako!!! zelo pametno pa realno ramišljaš. meni tudi ni jasno kaj je hotla s tisto kavo povedat. ona se je prodala za denar ker ji je tip plačval in to je enako= cipa-kurbica , ******. razlika med njo pa uno na tromostovju je sam v okolju kjer se je fukala.

ne ne , on je pošten , veš kako to ona ve?
povedal ji je HA HA HA . Ta ***** je tud svojga dnarja vredna.
veš kako ponavadi take končajo?
s kakimi mamili v visoki družbi in še zavedla se ne bo kdaj bo postala sužnja teh tipov ki so jo zdej po križarjenju s sabo vlačili.
punca se ne zaveda da ima vsaka stvar svojo ceno.
križarjenje, brezdelje in ostalo kar spada zdraven pač zahteva njeno življenje.
tako kot zahteva 150 tisočakov ki jih jaz dobim v službi mojo prisotnost 8 ur na dan.
Sm veš kje je še ona do tega sklepa?!
ti si pa pametn tip vsa čast ti

Avtor: Banshee
Datum: 07-09-03 16:45

C'e si tij prejkmurka te san ges tramvaj, pa na c'eli man s'e li s'tevilko 8 (vozin na kroz'noj progi :P).

Po domac'e ... nekdo nas na suho nateguje. :P Use K-Jelly for a better feeling :P

Banshee.

Avtor: miha33
Datum: 07-09-03 17:10

prekmurka=manca...če se še kdo spominja teme o manci in njenih kompleksih:))

Avtor: Sheryl
Datum: 07-09-03 17:12

Po moje je tud dons nekomu dogčas pa se je spomnil na Mateja in njegovo povabilo in odziv Prekmurke. Morda sta res šla, ampak po moje potem bejb ane bi takole veselo razkladala ali nakladala, kaj vse ima itd. Če je pa res ... potem pa lahko samo rčem, da ji čestitam, ker je imela jajca (no, ja, jajčnike), da se je sploh upala podat v nekaj takega, za čemer bi se v končni fazi lahko skrival en navaden internet psiho frik.

Avtor: Nekdo
Datum: 07-09-03 17:41

A lahko kdo najde link do povabila na to križarjenje!

Avtor: H
Datum: 07-09-03 17:49

Glej pod JAHTA-GRČIJA-POVABILO.

Avtor: afna
Datum: 07-09-03 17:52

Naslov je:

http://med.over.net/phorum/read.php?f=1 ... 9&t=204469

na tej strani, se naj bi pa "zmenila":

http://med.over.net/phorum/read.php?f=2 ... 0&t=107350

Mene pa samo zanima, če vi to dejansko verjamete??

LP @

Avtor: ajaj
Datum: 07-09-03 18:19

Če malo primerjamo sporočila od Mateja in Prekmurke, lahko opazimo zelo veliko podobnost, oba na "veliko čudo" delata iste pravopisne napake. Tako, da se nekdo samo šali na naš račun.

Datum: 07-09-03 18:20

Sej niti ni važno, če je res bila al se je samo nekdo zmislu. Mi samo razpravljamo o moralni dilemi.

Datum: 07-09-03 18:29

Ja, tko je, da bi se vsi prodali. Eni za vec, eni za manj. Kdo pa nebi pofafal kurca bogatašu, da bi za to dobil 1mio Evrov...

Avtor: tara
Datum: 07-09-03 18:41

jaz...

Datum: 07-09-03 18:47

Bla bla bla...

To lahko govoriš, ker dobro veš, da ti noben ne bo ponudil milijona evrov za fafanje.

V resnici pa bi ga pofafala že za veliko manj denarja.

Zbudite se ljudje, v kapitalizmu živimo. Vsak bi se prodal, vsaj vsak normalen, vsak ima svojo ceno. Tisti, ki kričijo, da pa oni že niso naprodaj, bi se najhitreje.

Datum: 07-09-03 18:53

O kateri moralni dilemi pa: o tej, da je on kljub ženi dal ponudbo po spremljevalki, ali o tej, da se je dekle odzvalo na ponudbo bogataša? No, kdo je naredil večji greh: on ker si je sploh drznil dati povabilo ali ona, ki seje odzvala in ga s tem 'prisilila' da je grešil (če se ne bi odzvala povabilu, pač ne bi imel prilike grešiti in ostal bi samo izgovor/grehec, da je pač nekaj poskušal, ampak da če bi se pa katera že odzvala, da pa itak ne bi nič naredil)? Kdo je grešnik???

Datum: 07-09-03 19:07

Oba sta grešnika, zato na grmado z njima!****

On je bil v tem primeru kupec, ona pa ponudnik. Če stvar primerjamo z mamili nekako velja, da je dealer (to je prekmurka, ki ponuja svoje blago) večji grešnik kot zasvojenec (to je bogataš, ki je povpraševal po blagu in ga potem kupil), saj je bil on samo zapeljan v užitke. Ona je torej grešnica, medtem ko bi bogataša lahko obtožili kvečjemu, da je slabič, ker se ne zna upreti skušnjavi.

Avtor: Aria_G
Datum: 07-09-03 19:10

Boli me k****, kdo je grešnik, glavno da sem jaz uživala ta vikend na morju...
Pa cmokeca tisti osebi X iz foruma, s katero sem uživala...

------------------ **LP Aria** -------------------

Datum: 07-09-03 19:14

Sej konec koncev sta pa ob ponudnika in prejemnika. V bistvu je šlo samo za menjavo:)) Ona njemu sebe, on njej potovanje,... pa sta zglihala :D

Lp @

Datum: 07-09-03 19:16

No sej ko ti v trgovini kupiš, gre tut za menjavo. Pa se unmu za blagajno reče prodajalec tebi pa kupec.

Datum: 07-09-03 19:20

Ja to je res, samo tuki gre za neke vrste naturalno menjavo, sej kokr nam je znano ji je plačal s potovanjem, z udobjem, ne pa direktno z denarjem. V bistvu sta drug drugemu nudila užitke..:)

[email protected]

Datum: 07-09-03 19:24

Ja, to je že bolj filozofija. Za tisto njeno udobje je moral plačat z denarjem, res pa je da ji ga ni dal na roko. Ji vsaj ni bilo treba plačat DDV-ja.

Datum: 07-09-03 20:07

Joj nisem čakala takega odziva. Na forumu ste me zaprosili, da povem kako je bilo in to sem naredila. Tipa ne morem rvno izdat, je pa Italijan in ima menda tovarne in veliko lastnine v delnicah po raznih firmah, tako nekako mi je razložil.
Menda ja ni vprašanje morale, če greš z nekom, ki ti je všeč. A pol so vse ženske kurbe, ki gredo po večerji na sex, sam cena je različna, ne res ne razumem tega licemerstva, pa saj me niti ne briga, važno da mi je bilo lepo...

Avtor: oksa
Datum: 07-09-03 20:25

Točno tako.

Avtor: oksa
Datum: 07-09-03 20:29

Ne mislim komentirati ali je zgodba resnična ali ne, kdo je prostitutka in kdo klient, ker mi je prav vseeno.

Lepo, da si izpolnila svojo obljubo in nam povedala, da si uživala. Nisem ti fouš, občudujem pa tvoj pogum (ali je to norost?), da se podaš z x tipom na križarjenje. Kdo ve, kaj vse se ti lahko zgodi. Za trgovino z ljudmi verjetno še nisi slišala?

Ah, norcem pamet, nam pa dnar! :)

Datum: 07-09-03 20:30

ha ha pol sta se pogovarjala tako da si mu ga ti fafala on pa tebe fukal :)))še ena slovenka ki je padlča pod lahovskim italijanskim kurcom :)

Datum: 07-09-03 20:33

po moje si ta ***** to sam domišlja in ker nima kaj delat pa blodi tukaj na netu):))).
al pa je un genialac od primoža vrgel tole kost za glodanje kao anketa ha ha .

Avtor: Sinthija
Datum: 07-09-03 20:47

A ti si torej tista, ki je šla z enim tipom na jadranje, ki ima doma seveda ženo in otroke. No, sicer pa je to stvar, ki se tiče tebe, njega in njegove žene in njegovih otrok.
Hvala bogu, da tist tip ni moj mož:) Ker če bi šel moj mož z mlado neznanko na jadranje za mesec dni,bi mu po jadranju manjkal tiček, pa mel bi na mizi papirje za ločitev.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Datum: 07-09-03 21:26

Ah, če je tip res tolko premožen, ko pravi prekmurka, pa če ima ženo ta pravega kova, potem ji je najbrž vseeno, katero žensko (ali pa tipa) vzame s sabo na križarjenje ali pa samo v posteljo v hotelu najbližje doma, samo da ima ona vsak mesec nov kos D&G (ali Versaceja ... ) pa da ji je treba za to čim manj narediti doma (Gospodinja d.o.o.).

Datum: 07-09-03 21:49

z mano pa nisi hotla, pa si rekla, da te zanimam
smrk....uuuuuuuuuuuaaaaaaaa

Datum: 07-09-03 21:51

a pol si se dol dala

Avtor: Elena
Datum: 08-09-03 07:56

Saj je res poročen, tako, da je iskal eno samo za potovanje...

Datum: 08-09-03 09:32

Ne vem kako bi komentirala te vaše opazke. Dolga leta sem bila pridna študentka, verjetno veste, da na medicini ni časa za fante in žure, pravzaprav še nisem imela resne zveze. No ta mesec sem se naužila življenja za vsa leta nazaj, res sem srečna, da sem imela to srečo. Sedaj me čaka še leto študija, v katerega se bom podala s polno mero energije in dobre volje. Res sem hvaležna moškemu, ki mi je sicer res, da v svojo zabavo in svojo željo po spremembi omogočil tako lepe počitnice. Prav nikoli mi ni pokazal, da sem neka plačipunca, bil je zelo spoštljiv in res pravi moški. Že na začetku sem vedela, da pravljice trajajo malo časa, zato tudi sedaj nisem razočarana, saj vem, da nisem del njegovega sveta, niti vanj ne spadam.

Avtor: ajsi
Datum: 08-09-03 10:14

jaaa saaam djevojka sa selaaaaa, noga mi je bosaaaa

lp ajs

Datum: 08-09-03 10:29

***** ste fouš :)) Jebiga, eni se znajo vsaj dobr prodat...v Umagu so naši fantje najdl kurbo ki fuka s tremi za 90 kun :) Sicer pa če tko pogledamo vse skupaj, smo vsi ljudje kurbe...vsi delamo za denar, torej se prodajamo.

Avtor: jan
Datum: 08-09-03 10:47

LP

Saj ne da me daje faušija, samo še vedno mi nisi odgovorila, kakšna je bila ta jahta, da je mela celi parkplatz na palubi :))))

Avtor: sina
Datum: 08-09-03 10:55

ja vsi se prodajamo. Eni svoje znanje, drugi svojo pixxx, ...

Italijan ki govori slovensko
Datum: 08-09-03 11:36

Si rekla, da je tip Italijan. Dejstvo je, da še nisem srečal Italijana, ki bi kolikor toliko dobro govril kakšen tuj jezik, npr. angleško ali nemško.

Ampak ta tvoj Italijan se je pa kar slovensko naučil in še oglas je napisal na forum v perfektni slovenščini. Poleg tega ima jahto-trajekt na katerem je prostor za Ferrarija in kamion. Povrhu vsegam si pa ti še skromno vaško dekletce, ki študira medicino. Sem mislil, da ste študentke medicine bolj odgovorne.

A si kaj razmišljala, da bi pisala scenarije za kakšne telenovele ali pa nizkoproračunske porniče?

HE HE, imaš prav!
Datum: 08-09-03 13:03

Nisem vsega bral, zato teh podrobnosti sploh nisem opazil. SEdaj pa sme prebral vse prekmurkine poste vmes...da me ne bo na rit vrglo.

Kot rečeno, to da jo je en tip povabil na križarjenej s svojo jahto, bi verjel.

To, da en Italijan zna slovensko, bi tud še verjel. Mogoče pa je kakšen naš, zamejski Slovenec.

tega, da ima tip jahto, na kateri sta med drugim tudi ferarri in kamio, pa seveda ne verjamem. Da bi to bilo res, bi tip moral imeti pravi trajekt, ne pa eno ladijco, moral bi bit pravi Rockefeller.

Ampak tipu, ki je tako svinsjko bogat, da ima takšno aldijo, verjetno ni terba na forumu iskati ženski, ki bi šla z njim križarit, kajne :))))

Datum: 08-09-03 14:44

ha ha elena =prekmurka očitno si pozabila nick zamenjat:)))

Datum: 08-09-03 14:47

ej pa si kaj premišljala v tej smeri če ma tip aids pa hepatitits pa kaj vem kaj še vse? samo vprašam saj če je poročen pa urejen pa ma dost dnarja pol verjetno tega nima ali pa?!
ponavadi se to pojavlja ravno tam kjer je vsega preveč.
mislim dnarja ker nimajo taki ljudje kaj več delat pol se pa gonijo pa žrejo mamila pa tko naprej.

Re: Italijan ki govori slovensko
Datum: 08-09-03 14:51

ha ha kaj maš ti dobre ideje:))).
ja govorim slovenački perfektno čeprav io sono italijano makarona 100%, posso parlare con il sinjorita prekmurka ..ha ha
ej men se zdi da ma še za helikopter plac na paubi sam je v svoji vnemi to pozabila omenit. sej veš še vedno ji pred očmi poplesava njegov ***** :)
pa prvi resen fant pa bla bla ej ta je mal zmešana če mene vpšrašaš.

Re: HE HE, imaš prav!
Datum: 08-09-03 14:52

mogoče je pa ROCCO HA HA

Datum: 08-09-03 15:03

dost nisi mogla uživat glede na to da je ura 7 zvečer ti si pa že doma.

Re: HE HE, imaš prav!
Datum: 08-09-03 15:15

Rocco pa sam analen seks fura. Zato ji je blo tok ušeč.

Datum: 08-09-03 15:26

Joj nisem mislila, da vas bodo tolk zanimale podrobnosti, tip je zamejski slovenec, govori normalno slovenski jezik, saj sta oče in mama slovenca, rekel je da doma govorijo vedno slovensko. Muči vas paluba in avti, kaj vem, ne spoznam se na jahte, nisem jih merila z metrom, je kar velika, avta sta bila skupaj na zadnjem delu, ki se je odprl v most na obalo in po tem mostu se je potem šlo dol. ni bil tovornjak ampak furgonček.
Saj ne silim nobenga da verjame, sami ste vprašali naj napišem, pa sem napisala.
Niti me ne zanima mnenje, meni ni žal ničesar, zakaj pa bi mi bilo, niti nisem nobena kmečka zabunkana punca, a mislte da ste samo v Ljubljani "intelektualci" v prekmurju pa sami zarukanci, haloooooooooo, stopite že vendar s pideestala samovšečnosti......

Avtor: tom
Datum: 08-09-03 15:36

Jaz sem zamejski Slovenec in ni nas tako veliko, da bi se ne med sabo vsaj na videz poznali. Ce bi kdo imel tako jahto in ferrarija, bi ga gotovo poznal, pa ga ne....
lp

Avtor: Playboy.
Datum: 08-09-03 15:50

Meni se bolj zdi, da je dotični potopisek napisal ta tip, ki je takrat prosil za spremstvo na jahto, da si naredi malo reklame za naslednjič.

Datum: 08-09-03 21:16

MA DEJ kaj ne vidiš da kr neki brez veze naklada mal se ji meša.

Datum: 09-09-03 07:53

OK, a res ne zmorete kaj več od fovšarije, al je res al ne stvar vaše ocene, najrajši bi videli, da ni res saj težko zmorete privoščiti nekomu to kar sem doživela sama, res lep mesec. To, da se vsi zamejci poznate med sabo je pa v redu, res čudno, da ga potem ne poznaš, res da ne živi tu blizu, ampak na jugu Italije bi ga ti, ki si mogoče tajnik njihove organizacije moral poznati. Haaloooooo, tudi prekmurci se navidez poznamo, pa ne vem kdo ima ferarija in kdo ne.

Datum: 09-09-03 08:15

Vesela sem, da se je tu našlo veliko ljudi, ki mi privoščijo ta prelepi mesec. Sem se res zamislila ali sem res gejša, prostitutka... Mislim, da nisem. Poglejte poznam veliko kolegic - ne iz mojega faksa, ki gredo z raznimi tipi in vedno sem pomislila, s tem polizancem pa jaz ne bi šla. Eden je slinast profesor, drugi tip s kešem, tretji neki zahojen muzičar, četrti neki peder iz komisije za lepotice. Pa nikoli nisem pomislila, da je kaj narobe, po vašem so to čiste prostitutke. Dragi moji veste, življenje je ena sama prostitucija, vsi nekaj prodajamo, eni možgane, drugi svoje pridne roke, tretji kaj drugega. Saj ne boste verjeli, koliko študentk, mogoče tudi vaših hčera, zaročenk, žena, sester znank. Veliko, res veliko. Pa ne da so nepreskrbljene, samo standard si želijo povečati. Jaz to nisem, nikakor ne. S tipom sem šla, ker mi je bil všeč in sem se imela lepo, lepo sva se pogovarjala, nobenega prepira, plesala se sprehajala, to je to, zato ti ni treba biti ******. Če bi takega tipa srečala tu doma, me prav gotovo ne bi zanimalo kaj je, tudi delavec v Muri bi ga z veseljem imela, saj je življenje prekratko, da bi izpustili take prilike. Če mi tip na prvem srečanju ne bi bil všeč, verjemite ne bi šla z njim pa če bi imel letalonosilko in bi to bil Bill Gates. Toliko o definiciji kurbe. Vsi v življenju nekaj plačujemo nekomu, pa se nimamo za kurbe. Moje potovanje je bilo plod obojestranske simpatije, interesa, vnaprej sva oba vedela, kaj od tega pričakujeva, oba sva svoja pričakovanja uresničila, to in nič več.

Avtor: katarina
Datum: 09-09-03 08:41

S tipom sem šla, ker mi je bil všeč
> in sem se imela lepo, lepo sva se pogovarjala, nobenega
> prepira, plesala se sprehajala, to je to, zato ti ni treba biti
> ******.

A samo to??

Avtor: multi
Datum: 09-09-03 08:47

aha aha sigurno da je blo samo to...
in svizec zavije čokolado :))

Pa kaj delate dramo no!!!
Avtor: sharkon
Datum: 09-09-03 08:56

Najprej bi mal tom-a komentiral. Sem zamejski slovenec in nas je tolk mal, da bi ga vsaj na videz poznal. Strel v prazno!!!

Drgač pa, punčka jebi ga si "najbl na ***** mi gredo keš..."
znajdla si se, uživala si, svoje čase sem se gibal v taki družbi, in še sedaj imajo moji znanci "žlahta" lamburginije, ferarije... JA IN vserjejo se nej.
Raj delam 8 ur na dan, mam za sprot k pa skoz neki se jebat.... vsi vidijo sam avto, barko .. pa pol unga k se smeji k troši denar, ozadje je pa mal drgačno!

Žalostno je da si vedla da je poročen, in te je dobesedno kupil za eno furo z jahto in se zabaval s teboj... pa še zastojn. Ponavad tako spremstvo plačajo. Ti si bla v bistvu zastojn.

Privoščim pa ti , da ko boš oženjena. Da bo tud tvoj mož tako zabaval mlade lubice k boš ti z mulci sama doma kuhala, prala.... POL BOŠ PA VIDLA.

ŠE BOLJ OD VSEGA JE NEUMO PA TO, DA POTEM ŠE TUKAJ NA FORUMU RAZLAGAŠ IN ČVEKAŠ KAKO SI SE ŠLA ... NA ENO JAHTO. JA RES NE VEM - NOBENGA PONOSA NIMAŠ AL KAJ.

Datum: 09-09-03 09:48

"Ti si bla v bistvu zastojn."

Ni ni...sej je imela celo potovanje na jahti đabe, večerje đabe...sej ji je vse on plačeval :))

Avtor: sharkon
Datum: 09-09-03 09:50

Je bla zastojn, ker drugim poleg tega plača se "spremstvo"

No kokr koli zlo pocen ga je stala ena mlada frača.

:))

Lp

Re: Pa kaj delate dramo no!!!
Datum: 09-09-03 09:52

Dragi sharkon!
Nisem rekel da nas je tolk mal zamejskih Slovencev (prosim z veliko zacetnico!). Poznam pa vse slovenske zamejske gospodarstvenike in nihce od teh nima take barke in ferrarija! Kaj pa ti ves?

Re: Pa kaj delate dramo no!!!
Avtor: kr en iz Gorice
Datum: 09-09-03 10:08

Dragi Tom, verjamem, da si zamejski Slovenec, ampak, to, da trdiš da nobeden nima tega kar piše tamala (sam mislim, da je to štos-ker rad bi videl Italijanko iz juga, ki moža kar tako pusti okol z neko Prekmurko) Tom bogatih sonarodnjakov ni treba iskat v Kmečki banki v Trstu, Dolini alGorici, premoženje barke imajo v hrvaških pristaniščih, pojdi enkrat samo do Opatije, pa boš videl tam najmanj 4 tvoje sonarodnjake s kar velikimi barkami, pol pa še precej slovenskih politikov, ki so gotovo bolj nakradli dnar narodu, kot ta Prekmurkin princ. Sicer ti je napisala, da živi na jugu Italije, ka pomeni da ima za ženo južnakinjo, upam, da poznaš kake sorte so - to je pravi protiargument ne pa tvoje poznavanje Slovencev za mejo, saj veš, da živite od Trsta do Trbiža, pa še skregani ste med sabo v dveh al več organizacijah, tako, da je mogoče kdo ki ga ne poznaš. Veš barke in ferarija noben pameten ne vozi kazat pred stavbo davkarije v svoji državi, al si naiven, mal odrasti, mogoče boš tudi ti kje skrival barke, ferarije in mlade plači punce.

študentka medicine :-))
Avtor: aleksandra
Datum: 09-09-03 10:35

prekmurka, pišeš, da se veliko učiš, na netu si pa glavna za odgovarjanja na "pisma bralcev" - očitno študij medicine ni tako zahteven, da imaš za vse čas in to toliko časa.
seveda ti vsi privoščimo, bi bilo pa seveda bolje, če bi kamero vzela s seboj, pa vse posnela. posnetke bi prodala radovednežem, ti zaslužila, sebi prihranila čas, nam (nekaterim) pa muke ob branju pocukranih zgodbic.

Re: študentka medicine :-))
Datum: 09-09-03 13:27

Veš, če si priden narediš izpite v pomladanskem roku, nova predavanja se pričnejo oktobra, tako, da imam res malo več časa, oktobra pa se mi sigurno ne bo dalo več sprehajati po netu, toliko o mojih študijskih obveznostih, tudi imaš očitno dovolj časa, da bereš "pocukrane" zgodbe

Re: študentka medicine :-))
Avtor: aleksandra
Datum: 09-09-03 13:54

seveda, tudi v medicini so ekstremni primeri vedno bolj zanimivi

Datum: 09-09-03 16:12

Jah, kam se vrti naš svet:) Ne razumem kako vas lahko nekatere nekdo kupi z avtom, jahto, kešem ipd.? Očitno res nimate nič samospoštovanja.

Sicer pa je po eni strani dobro, da obstajajo tudi keš, pleh pič*e, pa take, ki tipe samo izkoriščajo, ker pol znajo tipi vsaj cenit nas dobre punce, ki nas boli k*rac za to, kolikor oz. kaj imajo.

Datum: 09-09-03 16:21

Sorry lubica, ampak če si bom jaz želela povišati standard, si ga bom povišala s tem, da bom delala, zraven enegašihta še kaj v po delovnem času,ne pa s tem, da bom dala fu*at enemu bogatemu dedu. Pol sem raje brez keša.

Datum: 09-09-03 17:00

Lepo si povedala Sinthija!
Punca se gotovo ni zastonj vozila en mesec z jahto...
Ce pac to njej pase....
lp
M.

Datum: 09-09-03 18:01

joj joj, dolina šentflorjanska, naj prime kamen prvi, ki je brez greha in pridem na tromostovje, da me kamenjate, kolikim bo padel kamen na tla, menda vsem, če ne zaradi drugega pa zaradi fovšije oz. zavisti, ki je vsaj po naših evangeličanskih zakonih veliko greh, pred prešuštvovanjem.

Forumi (spisek) | Posamična sporočila Prejšnja tema | Naslednja tema

Vaše ime:
Vaš elektronski naslov:
Naslov sporočila:

Podatki, ki so objavljeni na naših spletnih straneh, so namenjeni izključno splošnemu informiranju in ne morejo nadomestiti osebnega obiska pri vašem zdravniku. Če menite, da res potrebujete zdravniško pomoč, se obrnite na osebnega zdravnika ali zdravstveno ustanovo. Prosimo, upoštevajte, da se objavljena vsebina in informacije lahko dnevno spreminjajo in postanejo zastarele.
Default avatar
Kaj naj bi blo pa to?
Mene to ne zanima več, ker nas itak nateguješ.
Default avatar
ha ha ha ha ha ha ha ha. krepneš od smeha. Berač na tromostovju, a? Ma, ne bluzi, poglej realnosti v oči. Ne rečem, tip je pač romantičen in kajvem kaj, ampak če ne bi mel jahte, ga sploh ne bi spoznala. Pa so mi rekli, da na medicini samo pametni pštudirajo... Ha ha ha ha ha. Ej, kakim se pustimo zdravit????
Default avatar
se strinjam. po mojem je isti avtor, kot je pred meseci pisal v ž. osebi, da ma frajerja, ki zanjo porabi tolk in tolk denarja, zdaj pa raje hodi k prostitutki, ker je ceneje. Ona pa je užaljena.
Tisti post je obkrožu pol mail naslovov v slo in roko na srce, preko njega sem sam prišel na forum, kr sem hotu videt ki pišejo take neumnosti. No, vsaj za to je bil dober.
Default avatar
da pa blefira, je pa itak jasno. Kdo drug bi bil tak nor, pa dal še enkrat post z vsemi odgovori. Miško skuriš, predno priletiš do dol.
Default avatar
Tako sem tudi jaz prišla sem!!! Celo napisala sem nekaj (ne preveč spodobnega) na tisto sporočilo, tako me je razkurilo.
Default avatar
Pol je pa svizec zavil cokolado.......
Default avatar
ne razumem v čem je point te teme?

lp ajs
Default avatar
Aha pol to ni blontna barva...ker men tut nč jasn zakaj je to odprla še 1x :)))
Default avatar
copy-paste

# Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #
Default avatar
Mislim... kot da ne bi mogli nekaj tem spodaj prebrati tole... A moraš res še enkrat to pisati? Če je se je to res zgodilo, potem OK. Sem vesela zate. Če se ni... ma ja, folk ima preveč časa...