Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj naj počnem v službi ko ni dela

kaj naj počnem v službi ko ni dela

Ni bistven podatek kje delam, kaj (ne)delam, koliko sem plačana, dejstvo je da nimam vpliva na svoj obseg dela. In ta teden ni nobenega dela…muka, od ekrana se mi že meša, zjutraj grem na kavo, potem grem za malco ven, pa skoz samo na hrano mislim od brezdelja….online stvari se mi ne da več gledat, safari manio sem tudi že pošlihatala, nohte tudi….kaj za vraga naj počnem med štirimi stenami če ne tistega za kar sem plačana?
Kakšen nasvet?

brati skoraj ne morem ker se lahko kdo spotakne ob to, na kavo nimam it s kom iz kolektiva…

ideje prosim!

Krizanke, revije… igre na pc… 🙂

kdo bi se spotaknil, če bereš strokovno literaturo?

nova
Uredništvo priporoča

Točno, ko pride obdobje z manj dela, se ga ponavadi izkoristi s samoizobraževanjem, raziskovanjem novih področij, itd., skratka napredovanjem v znanju. Vsaj tako je pri nas.

Točno, ko pride obdobje z manj dela, se ga ponavadi izkoristi s samoizobraževanjem, raziskovanjem novih področij, itd., skratka napredovanjem v znanju. Vsaj tako je pri nas.[/quote]
jaz isto. Razgledanost ne škodi

ja samo res, kakšne križanke bi se pa dela malo zakumuflirat 😉

Strokovne literature pa res ne bi rada brala no, pravo me pa čisto nič ne zanima, če bi me, bi imela kaj višjo izobrazbo od V. stopnje.

Če bom pa babje romane brala bo pa kmalu kdo pripomnil, če sem na plaži 🙂

Ni važno v kateri branži si, zmeraj je opcija za izpopolnjevanje. Raziskovanje kaj novega. Če ste firma ki rabi facebook stran jo lahko pričneš urejati. Lahko narediš twitter profil…

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Kakšnega fajn sodelavca poglej 🙂

pa saj me marsikaj zanima, pa marsikaj šnjofam po netu…ampak v zvezi z delom pa res ne morem narest nič…v svojem poklicu zelo malo potrebujem glavo….pišem natanko tisto kar mi rečejo in to je to, ko napišem sem frej. Kako naj se izpopolnim v tipkanju? Ne, hitreje ne gre 🙂

Mnjah. Mene zmer posljejo neki dolgocasnega delat. Pol se pa vmes v kaksen kot zavlecem in mal posnjofam po netu. :p

Relaksiraj dokler ne bo vec dela. 😉

Te popolnoma razumem. Sem na istem kot ti! Grozno je!

A te pa kaj drugega ne zanima, kar bi rada pogledala? Recimo če se odločiš iti na počitnice nekam, prebereš vse o deželi, najdeš različne informacije, mogoče letalske karte, hotel… Če vrtnariš, pogledaš te forume. Če bla bla, pa tisto.

Najbrž ne rabiš brat samo pravne literature? Po pravici bi jaz z veseljem imela čas za takšne in drugačne stvari. In za strokovno izpopolnjevanje, kot tudi čisto osebno (zdravstveni članki, prehrana, pa še in še in še).

Ja ja, zdej k je Zidar v bolnici, ni pa nbenga sodnega postopka, da bi ti lohka tipkala…

Ampak ni problem da ti nimaš dela (plačamo te pa mi), temveč je tvoj velik problem, da si ga ne znaš najt…

Ko sem imel fante na probi, (za zaposlitev) je bila ena izmed mojih for tudi, da sem ga nalašč pustil več ur brez dela.

In ja, folk je povečini tak kot ti. Zato še vedno trdim, da bolj spoštujem kradljivce kot lenuhe.

Kaj se bo pa s teboj zgodilo ko boš ob službo? Jupi zate, ker ti ne bo treba iti na šiht nič delat?

Uboga, če si vprašanje postavila resno.

saj meni je jasno da je to tožko razumet če to nisi ti 🙂 ker tisti ki med službo skoraj lulat ne utegne it, ali pa kdo ki nima časa pobasat tistega sendviča, si želi da bi lahko vsaj kdaj opravil prej omenjene potrebe ter kaj pogledal po netu pa kak sms napisal pa malo pokofetkal….pa saj ni panike en dan, dva, ampak že četrti dan je pa za pop*** pa to pride vsak mesec tako zatišje….

Pa saj to počnem skačem malo na RR, pa malo na MON, pa v mislih vrtičkam, pa najdem recept za popoldan kaj bom skuhala, pa grem spet na 24ur, pa na spletno kamero pogledam kako je pri nas lepo, pa bolha pa….24 ur pa jovo na novo :S

Saj ne pričakujem ene čarobne forumule da naj kvačkat začnem ampak vsaj ko tole berem in pišem ne razmišljam kaj za vraga naj vpišem še v strica gugla 🙂

se tudi kdaj to zgodi ja, mogoče pogledaš še vsak dan stran kvak, pa pogledaš rumeni tisk, kak smešen video, lahko si prineseš kaj za brat, pa na mizo nek spis, popis….in potem samo čez obrneš, če kdo pride, tudi meni že kdaj zmanjka. Lahko si poiščeš destinacijo za dopust….

Malo ti privoščim, da vidiš kako je nam, ko moramo stat v trgovini cel dan in v zrak gledat. Vsak si pa misli, kak je onemu fajn, nič ne dela, pa dobi plačano. Psiha pa prokleto trpi.

tud križ: kaj ma pa Zidar z zdravstvom veze? Zaposlena sem v zdravstvu, in nisem sama, 5 nas je v pisarni…in zdaj naj kaj grem omare pospravlat da me bo 5 bab grdo gledal kaj za vraga ropotam…sori če je to prednost da držiš list papirja cel dan pred sabo pa se delaš da delaš….ko je delo delam, ko ga ni ne morem.

Da pa zdaj okrog sprašujem če ma kdo kaj za pomagat se pa ne bo obneslo, ker sem kmalu od ene iz druge pisarne slišala da bi jo rada v penzijo spravila, da bom potem jest namesto nje…

Glej, če bi jaz hodila na 24ur in podobne tračarske zadeve, bi mi bilo tudi dolgčas. Meni se zdi, da mogoče problem ni samo v službi, temveč tebi. Ali te res prav nič drugega ne zanima? Te ne zanima kaj o drugih krajih, o vesolju, o zdravju, o telovadbi, o čemer koli? Jaz bi kar celo knjižnico pripeljala domov, in večkrat jo, pa je problem v tem, ker nimam časa pregledati. Ti pa imaš očitno čas na voljo, pa je problem pri zainteresiranosti.

Dokler ne boš našla česa, da te bo pritegnilo, ali imela željo po novih znanjih, boš res še naprej skakala na te iste portale in se dolgočasila. Ko boš pa pripravljena spoznati kaj novega, pa boš želela še tiste dneve, ko boš morala delati, imeti čas za študij:)

V zdravstvu vas je pet v pisarni, pa nobena nima dela? Saj ni čudno, da gre vse k hudiču!
Plačuje se vas torej za NIČ?????

Po moje ni ravno tako. Poznam to, papirji stojijo in stojijo pa se jih nihče ne pritakne, konec meseca pa en teden muka, tlaka…..vse kar bi se lahko naredilo sproti, je treba takrat narest, tako da verjami ni fajn, samo nimaš kaj.

ma dobr no jest sem samo številka, nisem se sama zaposlila, nisem si sama dala dela tako da se zgražajte raje na državo. Točno to, konec mesece je pa noro, je treba pa vse in še več, prej pa nobenega nikjer, pa nimamo vsi vpliva na to…

zanima me prehrana, zanima vzgoja, starševstvo, vrtičkanje, svet, tuje dežele, obrtništvo, oglaševanje…..

ampak no zastopite da imaš po parih dneh res poln kufer te kište ki te gleda no!!!

grem dam dost je 😀

če si v pravu, je veliko možnosti za učenje raznih fint … pa valjda ne boš celo življenje tipkala?

preko neta se lahko učiš pisat pogodbe, tožbe, izvršbe …

nimam idej, ker se mi ne zgodi, da bi bila v takšnem položaju kot ti. mogoče, kot so ti že rekli, malo poguglaj in se razvijaj v svojih interesnih področjih, ampak imaš kište zadost, potem pa naredi 20 počepov, na stolu komot delaš keglove vaje, pa vaje za noge, pa vaje za trebuh (če znaš), če stojiš za mizo ali stolom, komot narediš še vaje za rit, kondicijo lahko nabiraš tudi s hojo po štengah gor in dol ali pa pojdi na kakšen chat, čeprav preko kište, ker ob dobrem sogovorniku tudi na kišto pozabiš, res ne vem kaj ti rečt.
mi je pa padlo še nekaj v oči, ko si zapisala. praviš, da se kdo lahko spotakne v to, če bi brala knjigo. tisti, ki se bo spotaknil, se bo spotaknil tudi ob tvoje izhode (jutranja kava, malica ali če bi šla še na vmesno kavo)

Kaj pa drugače počenjaš v pisarni v zdravstvu? a nisi tam zaradi bolnikov? Ali pa si na Zavodu za zdravstveno varstvo ali kje zaboga, da nobenega dela ni in čepite cele tedne brezdelno tam, mi vas pa plačujemo?

New Report

Close