Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

bravo Policija!

Default avatar

purpIe fIag

Bravo!!!! Navdušena sem, ker vidim, da dobro delajo, ko najdejo in razkrinkajo te južnjaške, mladoletne sončke, ki so pogumni samo v skupini štirih, petih trenirkarjev. Čestitke!!!

DVOJINA JE ZAKON!
Default avatar

albanski telefonski imenik

Eh, najdli najdli. Peljali jih bodo na policijsko postajo, po njih bo prišel oćko in jih bo odpeljo domo na kosiŁo skuhano s tvojim in mojim denarjem.
Default avatar

nič ne vem

purpIe fIag je napisal/a:
Bravo!!!! Navdušena sem, ker vidim, da dobro delajo, ko najdejo in razkrinkajo te južnjaške, mladoletne sončke, ki so pogumni samo v skupini štirih, petih trenirkarjev. Čestitke!!!

DVOJINA JE ZAKON!
O čem ti to govoriš ???
Default avatar

purpIe fIag

šiptar, tudi s tem mi ne moreš pokvarit veselja.

DVOJINA JE ZAKON!
Default avatar

šiptar, tudi s tem mi ne moreš pokvarit veselja.

DVOJINA JE ZAKON!
Še enkrat preberi post. Vidim, da niso samo južnjaki nasilni.
Default avatar

purpIe fIag

Iz česa si razbral, da nisem razumela tvojega odgovora in kaj le je nasilno v mojem odgovoru? Če misliš, da šiptar, se motiš...sami sebe tako imenujejo. Šiptar, škipetar...
Mislim, da se razumeva, da sva na isti strani..česa že? haha

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!
Default avatar

jaz bi jih poslala takoj

Prvo neumnost ko naredijo bi jim takoj naredila kufre!pa nimam nič poti južnjakom.
Default avatar

Iz česa si razbral, da nisem razumela tvojega odgovora in kaj le je nasilno v mojem odgovoru? Če misliš, da šiptar, se motiš...sami sebe tako imenujejo. Šiptar, škipetar...
Mislim, da se razumeva, da sva na isti strani..česa že? haha

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!
Mene si napadla, da sem šiptar, to je za Slovenca žalitev. Za njih mi pa dol visi kako jih kličeš. Jaz sem ti samo na sarkastičen način povedal kaj se bo ali pa je že zgodilo. To je žalostno, da Slovenci ne znamo skupaj stopit, raje se med sabo tolčemo, med tem ko tajužni živijo na naš račun, se nam smejijo v obraz itd.
Default avatar

za " purple flag "

a Hilda Tovšak,Zidar, Bavčar, in ostala Kompanija, ki je pustila vse delavce davkoplačevalce na cesti, so ti super ?

Zabij glavo v školjko
Default avatar

ej ti " vijolična " babura

marsikateri južnjaki te bodo operirali na kliničnem centru, ker so kirurgi, ti bodo sodili na sodišlih, ker so sodniki, so ti predavali v šoli, ker so profesorji, pišejo učbenike, ki jih bereš, ker so strokovnjaki, ti prodajo kruh pri pultu, ker so trgovci,

sram naj te bo.
Default avatar

purpIe fIag

haha, ti model se predstavljaš naokoli kot ALBANSKI TELEFONSKI IMENIK...in zdaj si užaljen, da ti rečem šiptar...hahaha...
Po tvojem pisanju mi je bilo jasno, da si klen Slovenec, samo malo so ti tablete popustile haha

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!
Default avatar

da se ve

" ta južni " kot pravite ( živijo celo življenje v Sloveniji ) so:
- zdravniki, kirurgi, porodničarji
- profesorji
- novinarji
- pravniki, advokati
- trgovci
- delavci v proizvodnjah avtomobilov, zdravil itd....
- policisti

in še in še...
Default avatar

da se ve

nacionalistični izpadi so kaznivi in ustavljeni bodo. Policija jih preganja in pošlje na tožilstvo.

lep pozdrav
Default avatar

purpIe fIag

Ker narod pa so tajužni? Ergo...?

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!
Default avatar

jaz se ne bi igral

ergo boš vidla, ko te izsledi policija ,če se ugotovi, da žališ narode, kar je kaznivo, potem gre stvar na tožilstvo, iz tožilstva na sodišče, kjer je sodba, ljuba duša.

Nasvidenje. Drugim pa lep sončen dan.
Default avatar

Gunnar

da se ve je napisal/a:
nacionalistični izpadi so kaznivi in ustavljeni bodo. Policija jih preganja in pošlje na tožilstvo.

lep pozdrav
fino, super fajn, torej potem plačajo kazen tako eni in drugi, ker roko na srce je več nacionalističnih izpadov iz strani priseljencev kot iz strani domačinov, sploh če pogledam trenutne poste
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Peter_r

Spet zafrustrirani, omejeni ljudje, ki nimate drugega posla, kot udrihati po ljudeh. Saj vas bo zakon ustavil, me ne skrbi.
Default avatar

Gunnar je napisal/a:
da se ve je napisal/a:

lep pozdrav
fino, super fajn, torej potem plačajo kazen tako eni in drugi, ker roko na srce je več nacionalističnih izpadov iz strani priseljencev kot iz strani domačinov, sploh če pogledam trenutne poste
Se strinjam. Sploh pa kdo je tukaj govoril o zdravnikih, odvetnikih, sodnikih? Tukaj je govora o trenirkarjih, ki ustrahujejo in jih je policija dobila. Se pravi, se ne smemo zgražati nad njihovimi dejanji? Lahko pa se zgražamo nad Slovencem, ki doma goji travo? Tega ne bo pa nihče na spletno oko prijavil.
Default avatar

purpIe fIag

Pol pa sploh ni panike, ane?!

DVOJINA JE ZAKON!
POLICIJA TUT!