Starševski čvek

ok, še enkrat - kaj kupiti ob rojstvu otroka?

Default avatar
kozmetiko sem že kupila. sedaj razmišljam, da kozmetiko porabim pač sama in kupim nekaj drugegaa.

nimam pa pojma kaj bi kupila.
kozmetika ne.
plenice so čisto brezosebne.
cunj ima toliko, da nima smisla, mi je sama kazala, da ima tega za dve omari.
igrač sta nakupila že pred rojstvo nebroj.
vso opremo za otroka že imata, sta se že založila z vsem.

imate kakšen predlog?
Default avatar
Kupi nekaj za njiju!
Default avatar
Knjigo pravljic. Otroku se da brati že od četrtega meseca naprej. Lahko mu kupiš kaj za to starostno skupino ali pa, če hočeš, da ima za vedno, eno debelo knjigo pravljic. Na primer Pravljice za lahko noč Ele Peroci.
Default avatar
Lej, jaz osebno bi bila najbolj vesela plenic in adaptiranega mleka. Seveda pod pogojem, da bi me tisti, ki bi kupoval darilo, vprašal, katere plenice in katero mleko. Ne vem, zakaj bi bilo to brezosebno darilo. To je nekaj, kar midva kot starša morava kupiti in to je tisto, kar dojenček najbolj potrebuje, če že ima posteljico, voziček. Oblekic imam vsaj jaz za dojenčka na tone, igrač se je pa tudi nabralo (vsak je kakšno prinesel).
Default avatar
Za kondome je prepozno :))))

Sicer pa lahko: profesionalno fotografiranje nove družinice ali npr. nekaj, kar pride v poštev čez pol leta, leto ...
Default avatar
Mogoče kašn bon, npr. za Baby center?
Default avatar
kot mama 2mesečnika bi bila osebno najbolj vesela paketkov krpic za umivanje od tosame...vsak jih rabi ob previjanju, pa še prekleto drage so. dobi se jih povsod, mercator, baby center, dm, spar..
Default avatar
Skoraj ne morem verjet da sta nakupila vse živo, od igrač in cunj dalje, kozmetike pa ne. kakorkoli, jaz bi darilni bon.
Default avatar
Zakaj pa ne vprašaš mamice?
Default avatar
Hmmmmm je napisal/a:
Ker danes je najbolj pomembno, da si izviren, nekaj posebnega, presenetiš, pa še osebno mora biti darilo, sploh ekstra spešl. Okej, mogoče za tiste, ki imajo vsega preveč, ampak za povprečno mamico sem pa prepričana, da ji največje veselje narediš, če jih kupiš nekaj, kar bi moral kupiti tudi sama. Kaj je to, izveš, če vprašaš.
Default avatar
baby disney je napisal/a:
Pravzaprav zelo preprosto, ane? :-)
Default avatar
irena* je napisal/a:
lepo vas prosim, zlato pakirano po 1g ni naložba, ampak je darilo.

investicijsko zlato mora biti vsaj po 10 g, drugače so stroški transakcije pri odkupu previsoki.
Default avatar
Daj napiši za koliko denarja si pripravljena kupiti darilo.
Če bomo vedeli za koliko kupuješ in za katero osebo oz. je to najboljša prijateljica, je samo znanka, soseda.....kaj ima kot oseba rada.....predvsem pa za koliko kupuješ?
Predlogov je kar nekaj samo če vemo zakaj se gre.
Default avatar
Predlagam da naročiš fotografiranje novorojenčka pri profi fotografu (nekateri niso tako dragi, se je za pozanimat). Pač plačaš vnaprej, potem se pa že družinica dogovori, kako in kaj. Jaz osebno bi bila takega darila vesela, ker si sama tega nekako ne bi privoščila.
Default avatar
Kupi ilustracijo za otroško sobo.
Default avatar
baby disney je napisal/a:
Adaptiranega mleka ne bi NIKOLI kupovala. Saj ja dojiš. Če pa ne, pa ne bi podpirala tvoje lenobe.
Default avatar
Jaz se za bratovega otroka kupila voziček.

Za hči bi voziček, pa recimo posteljico, ali pa sobico za otroka.

Če pa gre za tujega otroka, pa bon za 50 ali 100 eur v Baby centru. In še nihče se ni pritoževal.