Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek danes sem tako dobre volje

danes sem tako dobre volje

res, tok vesela, uno prav radostna od znotraj, prav evforična, nekij je v zraku

namreč, porajtala sem te dni, da je moj, sicer že zelo dooooolgoooo bivši, hja, mislila sem, da me je pozabil, takorekoč je ex, pa ni!

je še zmerij iskreno ogret zame, usi indijci kažejo na to, je očitn

in je v njem še nekaj ognja in strasti, tiste od nekdaj samo najine nežne in hrepeneče pa goreče, ki sliši na lepe note

ej, tok dobr občutek mi to naredi pa sem usa happy in eto, dons spet sonce nekako bolj sijajno dela, kavca je bolj sladka pa te fore

zato si bom zavrtela eno lepo skladbico in zaplesala, se zazibala, kot je tu že izrečeno v monizmu, je kle doma taka oficielna govorica, mi je kar ušeč, kar tako eno pesnco za čisto dušo

ajde, na zdravje!
za mojga biušga drazga, to iskreno in nežno bitje pa tud za use po srcu dobre mone kle gor…

Kako pa kaj kitajci kažejo?

ma samo da si dobre volje, pa ni važno zakaj ! :))

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Kako pa kaj kitajci kažejo?[/quote]

pa, štiri orng pisano oblečene kitajke so nam veselo prepevale na emi ;-)))
tko da, ja, razpasli so se usi, ma, takorekoč globalizirali, taki so ti indijci zaresno

thx!

Pred cca pol ure sem prebral tvoj post. In ves čas mi hodi po glavi, čeprav nisem prepričan, da 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-no vem, zakaj se gre.
Tudi mene je okužila tvoja dobra volja (kavica, skladbica, zibanje), čeprav tvojega “bivšega” ne poznam in na indijskem teletextu nisem zasledil nobenega poročanja.
Ostani še naprej dobre volje in, če se bo le dalo, okuži z njo še koga.

hehe, atom…ant, dobr si, ušeč, full ušeč tvoj slog, originalle ;-)))

ej, dobra pripomba, rada bi okužila celi svet še orng naglobaliziran, če bi mi le uspelo, ampak do koga bo zavibrirala moja dobra vibracija pač bo in bo fanj zanj, hehe, rima se, plima klima

ej, si gledal sinoči dojče spektakel in 50-ti knock out v 2. rundi ter 51-ti v četrti?
Vladane je car pa še slovanska kri se pretaka po žilah ukrajinskih, popoln in čist športnik, ni kej

le bodi, je dovolj

:))) Tudi ti si originale :))))
Žal me je pred dojče spektaklom pobralo :((( Sem pa gledal TOLE. Po pravici povedano, prevod naslova filma me je pritegnil :)))).
Sicer je pa tudi film bil hecen. In pol je dobro voljo od včeraj od filma nadaljevala zjutraj tvoja dobra volja :))))

Ahaha atom….good one.. 🙂

lep dan še naprej, z idnijci, ali brez;).

uf, s tem premetavanjem črk ste me spravili v iskanje anagramov, a je bolj uboga…
razen
DNJINICI
JIDINCNI
NIN JICIN
CINJIDNI

ne najdem nič pametnega, kaj pa vi ? 🙂

Že dva dni sem vsa serasta jokica, ampak s tem postom ste me pa spravili v dobro voljo in smeh:))
Avtorici, mravljincu in ostalim hvala, posebno pa še indijcem:)))

uf, s tem premetavanjem črk ste me spravili v iskanje anagramov, a je bolj uboga…
razen
DNJINICI
JIDINCNI
NIN JICIN
CINJIDNI

ne najdem nič pametnega, kaj pa vi ? :)[/quote]

E bravo… hvala ti, ker si mi polepšal(a) dan. 🙁
Sej vem da se v treh “I”-jih, enemu “J”u in enemu “C”-u ravno ne skriva Da Vincijeva šifra, ma vseeno si nisem mislil, da bom zdaj pol ure tumbal samo tole injcidi cindicji iidjinci njicidi jndiiic
Ma kr neki

PS
pretvarjam se, da nisem opazil, da me vsi čudno opazujejo ko opletam s temi njicidijicidijci

uf, s tem premetavanjem črk ste me spravili v iskanje anagramov, a je bolj uboga…
razen
DNJINICI
JIDINCNI
NIN JICIN
CINJIDNI

ne najdem nič pametnega, kaj pa vi ? :)[/quote]

[center]i n d i j a n c i [/center]
joj, joj, pa kako ne veste, ma, garant, to ste mislili, da je avtorica mislila

uf, s tem premetavanjem črk ste me spravili v iskanje anagramov, a je bolj uboga…
razen
DNJINICI
JIDINCNI
NIN JICIN
CINJIDNI

ne najdem nič pametnega, kaj pa vi ? :)[/quote][/quote]

E bravo… hvala ti, ker si mi polepšal(a) dan. 🙁
Sej vem da se v treh “I”-jih, enemu “J”u in enemu “C”-u ravno ne skriva Da Vincijeva šifra, ma vseeno si nisem mislil, da bom zdaj pol ure tumbal samo tole injcidi cindicji iidjinci njicidi jndiiic
Ma kr neki

PS
pretvarjam se, da nisem opazil, da me vsi čudno opazujejo ko opletam s temi njicidijicidijci[/quote]

mala mravljica z belo čelado in velikim A na prsih, ki premetava njicidijicidijce? Ma ne no, zakaj bi te naj čudno gledali????? :)))))

New Report

Close