Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ponoči, ko spim ne prenesem dedčevih dotikov

Default avatar

rtzrt

A je še katera tako čudna? Ko spim hočem biti svobodna, ne prenesem pihanja dedca okoli sebe, oklepanja od zadja z šapami in gretja do nezavesti. Ne prenesem oklepa , pa če je še tako iz ljubezni. Zato dec spi v sosednji sobi.
Ko grem spat, se namreč vsaj še pol ura premikam, da zaspim, dedci pa se uležejo in zaspijo.Po možnosti še predno zaspim zasmrčijo, da potem ne zaspim še tri ure.
Edino bitje na svetu, ki me ne moti, če je v mojem objemu, da glasno diha, kiha, kašlja sanja, ko spim, da mi diha za vrat, me včasih brcne ali malo mahne, ko ga poslušam ,ko diha, je moj 7 letni sin.
Default avatar

BMW 540

Hm, kmalu boš srečno samska....
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar

lolaaaaa

Bogi tvoj "dedc" s svojimi "šapami".
Default avatar

1233

Sin si bo nekoč našel partnerko, in bo odšel od doma, če ga ti ne boš privezala nase. Partner pa ostane doma za vse življenje. Konec koncev si bila nekoč v njega zaljubljena. Še zdaj ne razumem kako te popolnoma ista stvar pri enem človeku moti pri drugem pa ne.

Da ne boš kmalu mati samohranilka.Ene ženske ste že malo "bolane" na svoje otroke, pozabite pa na partnerja. Žalostno.
Default avatar

hhhggggggb

Sama ljubezen te je...
Default avatar

kaj narobe

Naša dobra znanca sta poročena čez 25 let, imata veliko skupnih interesov in se res dobro razumeta, njuni otroci so sproščeni in samozavestni, cela družina je zelo aktivna, druženje z njimi je res prijetno - pa imata že vsa ta leta vsak svojo spalnico.
Sploh pa ne razumem, kaj je narobe s tem, da si želi človek sam spati? Ravno nekaj tem bolj spodaj ste nadirale mame, da bojo vzgojile mehkužneže iz otrok, ki lezejo v postelji k staršem, ker otrok mora bojda že od začetka spati v svoji postelji in svoji sobi - aha, zakaj že? Da bo kot odrasel naenkrat primoran prenašati smrčanje, obračanje po postelji, krajo odeje, vročo sapo...
Če bi pri nas imeli možnost (beri eno spalnico več), sploh ne bi bilo debate o tem, da spi vsak sam.
Default avatar

avtor(ica)

Hm, tole mi pa zveni zelo čudno. Dec te moti, sin pa ne??

Prvi del tvojega posta sem prebrala s čistim razumevanjem (OK, tako hudo mene sicer ne moti). Razumem, saj sem tudi jaz ista: rada spim sama, s svojo odejo, v tišini. Ampak! Tudi sinovo smrčanje, brcanje itd. me moti. Še bolj. Zato sin ne spi pri meni, mož pa.
Default avatar

vednelina

pri meni je podobno. Imava vsak svoj jogi (zaradi teže) in vsak svoje za pokrit (men je hitro vroče), spiva vsak na svojem ker jaz preprosto ne morem imeti nekoga prilepljenega nase pa bi mi bilo to bolj všeč. Ko je še mala včasih zaspala pri meni sem bolj dremala kot spala ker sem se bala da jo bom pomečkala. Otroci so dobrodošli v najini postelji ob kakšni krizi, drugače pa mi je ljubše če smo vsi po svojih posteljah.
Default avatar

Sol

Nisi edina, jaz sem ti podobna, le da jaz rada zaspim v njegovem objemu, mi je pa sredi noči "odveč" in velikokrat ga zjutraj najdem v dnevni na sedežni .Pa kaj naj sedaj, če pa rabim vso zakonsko posteljo za sebe, da se naspim? Zaradi bolečin v križu baje "mečam" roke in noge na vse strani, da se raje umakne, kot da bi katero pokasiral.
Če je kdaj hči prespala z nama, sva bile obe drugi dan neprespani, da potem reje sploh ni hodila k nama.
Default avatar

otroka v svojo, moža v prvotno

Sama se pa tako rada stiskam... Ampak kaj, ko je pilot in ga ni veliko doma :( Ne razumem, da ne maraš spanja z osebo, s katero imaš otroka, ga imaš rada in si z njim poročena. Kaj bi jaz dala, da bi moj lahko spal vse noči z mano. Sama sem v 6.mesecu nosečnosti in komaj čakam dojenčka in partnerja doma za cele tri mesece! Meni tiste noči, ko sem v njegovem objemu celo noč pomenijo več kot pa ne vem kaj...
No tole zveni malce osladno, ampak ga nisem videla že mesec dni, sem noseča in hormončki malce divjajo ;)

Če ločene spalnice ljudem odgovarjajo, super, ampak sama si tega ne predstavljam. Pa da te mož moti, sin pa ne? Otrok je star 7 let, pri tebi bo spal še par let, potem pa bo ptiček odletel v svojo sobo, v svojo spalnico. Čez 10 let bo pa v njegovi spalnici z njim spala že kakšna prva ljubezen.

Otroka počasi navajaj na svojo spalnico, moža pa nazaj na prvotno! :D
Default avatar

betica

Tudi jaz ne prenesem nikogar pod svojo odejo. Ko sva se z možem spoznala, sva se tiščala ponoči skupaj, zjutraj pa sem bila kot zombi. Katastrofa. Še vsak svojo odejo imava, tako da sva res neodvisna eden od drugega. Otroci pa itak spijo vsak v svoji postelji.
Default avatar

leelee_

Jaz tudi ne maram spat v objemu, imam pa rada moža v isti postelji. Itak imava 180 cm širine, ni potreba, da lih drug drugemu v obraz dihava, ker je dovolj prostora.

To, da moža ven podiš, sina imaš pa rada ob sebi, je pa znak nečesa drugega, ne da ti je vroče, če se nekdo tišči ob tebe.
Default avatar

11511

Tudi pri nas je tako - poje dnevna. Otroci so pa že preveliki za nočno crtanja. Kakšno počitniško zimsko jutro mogoče. Bolj da se na toplem menimo in od očija zahtevajo zajtrk v posteljo.

Drugače sem pa definitivno za ločene spalnice.
Default avatar

zalči malči

Jaz tudi ne prenesem da me mož objema ko spim. Vćasih se objameva preden zaspiva in to je to.
Imava tudi vsak svojo odejo.
Default avatar

rtzrt

rtzrt je napisal/a:
A je še katera tako čudna? Ko spim hočem biti svobodna, ne prenesem pihanja dedca okoli sebe, oklepanja od zadja z šapami in gretja do nezavesti. Ne prenesem oklepa , pa če je še tako iz ljubezni. Zato dec spi v sosednji sobi.
Ko grem spat, se namreč vsaj še pol ura premikam, da zaspim, dedci pa se uležejo in zaspijo.Po možnosti še predno zaspim zasmrčijo, da potem ne zaspim še tri ure.
Edino bitje na svetu, ki me ne moti, če je v mojem objemu, da glasno diha, kiha, kašlja sanja, ko spim, da mi diha za vrat, me včasih brcne ali malo mahne, ko ga poslušam ,ko diha, je moj 7 letni sin.
ŠE TO, sin ne spi pri meni ves čas, da ne bo pomote in čudnih misli.
Samo če pa , me pa ne moti.

Dejstvo je, da se zelo premikam predno zaspim, in če kdo smrči, tudi po dve ali več ur ne zaspim.In zato ne prenesem ,da me kdo stiska, da sem v primežu, ker se ne morem premikati, pa še vroče mi rata..
Default avatar

altka

Ste pa res čudne babe.Naenkrat ste dedca zamenjale za otroka in vas vse moti na njemu.
A ste bile slepe, ko sta se spoznala?

Tako kot je nekdo že rekel, otrok bo odrasel in bosta ostala sama, takrat pa se ne čudi, če se ne bo več hotel stisniti. Če bo sploh še s tabo.
Zakaj že varajo? Ker doma ne najdejo več sorodne duše, ki bi se z njo pogovorile in pocrkljale.

Moj mož je predvsem mož, otrok pa otrok. Pa ljubim oba.
Default avatar

temaodprej

To je provokacija na temo malo nižje o 7-letnem fantku, ki prihaja ponoči k mami. In to je največji zločin, če otrok rabi bližino lastne mame. Tako se proizvajajo čustveni invalidi, ker mora biti mati vedno na razpolago možu, če se mu slučajno dvigne in večino moških sin moti.
Ah ja, če samo pogledamo politike....
Default avatar

eeemmm

Si blizu samskega zivljenja :D In grem stavit, da ti gre pac na zivce, ne samo, ko spis.
Default avatar

tvoj dec

Lahjko ti rečem čist po domače "hudič babji", pol boš pa svečke na grob nosila, pa tam rožce zalivala, nič se ne boj saj te še veliko hujšega čaka.
Default avatar

rtzrt

Dedci so na svetu zato, da nas oplodijo in poskrbijo za zarod. Kaj tu ni jasno? Ko me bo prijelo imet naslednjega mladiča, se me bo pa spet lahko stiskal.