Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Glasni ptiči

Glasni ptiči

Kot vsaka stvar na svetu ima tudi otoplitev in prihod pomladi svojo slabo stran. Malo pod balkonom je drevo, to drevo je zelo simpatično okoliškim ptičem. Sedaj so celo naredili gnezdo da se bodo lepo kurbali pod mojim balkonom. No v tem sicer ni težava, težava je v hrupu, nikoli ne bom razumel teh ptičev zakaj hudiča vstajajo tako zgodaj, ko jim ni treba v službo, ali pa podmladka peljat v vrtec?
Namesto, da bi lepo počivali v tišini vsaj do osmih zjutraj začnejo z nekontrliranim vpitjem že ob petih. Tulijo en preko drugega in to na ves glas, pa nobeden ni popoldne hripav, le kako jim to uspe.
Nekaj dni sem nemočno poslušal ta hrup, kot kaže jih je iz dneva v dan več, potem zelo hitro letajo mimo balkonov, kar je nevarno. No danes zjutraj sem jih imel pa dovolj, odrem lepo hladilnik, vzamem ven nekaj škampov iz Leklerka in grem na balkon. Ker še ni listja na drevesu sem jih takoj opazil, dobro pomerim, vržem škampa in pok, direkt v skupinico najglasnejših je priletel in dva sklatil na tla haha. Za trenutek so preostali utihnili, potem so spet začeli, sledil je še en škamp in tudi ta je zadel cilj…., potem je bil kako minuto mir, spet škamp, pok useka….no potem sem postopek ponovil še nekajkrat. Zadovoljen se vrnem v bivalne prostore in se usedem, spijem konjak in začnem razmišljat, da sem zmetal kilo škampov v ptiče in si naredil za 25€ stroškov. Saj bi poizkusil s koziacami ker so cenejše, samo so prelahke….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

:)))

Dobro si tole napisal. Kako pa kaj sin in zlat zob?

The early bird catches the worm.

ej Maja Keuc, če si res ti, ti rečemo tole NE ZNAŠ PET. Čau

Kot vsi dobrosrčni ljudje si tudi ti malo tumpast.
Škampi se bodo na spomladanskem soncu stopili, malo zadišali po črvih in….
žurka!! Ptiči se bodo najprej drli, da pokličejo še kolege iz štepanjskega (predvidevam, da si doma v ljubljani), potem se bodo vsi skupaj v okrepljenem številu prepirali za nenapovedano požrtijo…..no ja, najbrž ti globoko v srcu paše, da pride narava pod tvoj balkon 🙂
ena od rešitev bi bla, da naslednjič škampe, preden jih izstreliš, nekaj časa namakaš v konjaku; ni hudič, da jih ne bi spravil v prijeten dremež 🙂

Ker je bil včeraj v šoli pohvaljen (preprečil je manjši požar, ki ga je sicer zanetil sam..) sem mu zrihtal zobarja in greva jutri po prevleko, ki se z lahkoto sname.
Motorček imam tudi že ogledam in komaj čakam, no on pa tudi.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti si ena živčna,depresivna psihomotena oseba potrebna ustrezne terapije za živce!

Konjaka je škoda, konec koncev sem v zakonski zvezi in se moram tolažit……
Saj tole z metanjem škampov res ni bila dobra ideja, če bi imel kakega krapa bi bolj zaleglo, samo kaj ko človek nima vsega vedno na zalogi. Zračna puška se mi zdi pa malo prehud ukrep za vpitje…, no če bodo začeli delati škodo na mojih lončnicah bo pa malo strožje.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ti si ena živčna,depresivna psihomotena oseba potrebna ustrezne terapije za živce![/quote]

Morda, samo to vpitje me res zelo znervira, zadnjič zjutraj ravno razmišljam o kremenatlcih, ki so bili v akciji in iz te prijetne meditacije me vržejo ti hrupni ptiči, ja normalno da človek znori.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Skoda, da ne delas v zdravstvu… Bi nam socne zgodbe v stilu “dr. Roman” lahko postregel ob jutranji kavici.

Skampe pa upam, da si pobral? Jih splaknes pa so se dobri ves.

Konjaka je škoda, konec koncev sem v zakonski zvezi in se moram tolažit……
Saj tole z metanjem škampov res ni bila dobra ideja, če bi imel kakega krapa bi bolj zaleglo, samo kaj ko človek nima vsega vedno na zalogi. Zračna puška se mi zdi pa malo prehud ukrep za vpitje…, no če bodo začeli delati škodo na mojih lončnicah bo pa malo strožje.[/quote]

dokler se s konjakom tolažiš, ti v zakonu res ni hudega 🙂 ko boš prišel do jutranjega štamperla tropinovca, se pa zamisli.
naslednjič pa raje odmetavaj varovalke od gasilnih aparatov, se mi zdi, da jih imate kar precej na zalogi 🙂

Bi jih pobral, samo so padli v sosedov atrij s katerim se nekako ne maramo, zaradi neke malenkosti z nafto me je vzel na piko. Potem me je še obtožil, da sem nalašč montiral halogensko luč pred njegov atrij z namenom, da bi privabil tigraste komarje, ki bi ga potem napadali….no to ni bilo nič res…samo nezgoda z nafo….smola pač.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

jouži, lepo si se opisala :)))

Konjaka je škoda, konec koncev sem v zakonski zvezi in se moram tolažit……
Saj tole z metanjem škampov res ni bila dobra ideja, če bi imel kakega krapa bi bolj zaleglo, samo kaj ko človek nima vsega vedno na zalogi. Zračna puška se mi zdi pa malo prehud ukrep za vpitje…, no če bodo začeli delati škodo na mojih lončnicah bo pa malo strožje.[/quote]

dokler se s konjakom tolažiš, ti v zakonu res ni hudega 🙂 ko boš prišel do jutranjega štamperla tropinovca, se pa zamisli.
naslednjič pa raje odmetavaj varovalke od gasilnih aparatov, se mi zdi, da jih imate kar precej na zalogi :)[/quote]

Varovalke so pri bivši ženi, pa tudi prelahke so in ne letijo dobro….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Bom prišla pod tvoj balkon prepevat namesto ptičkov 🙂

Bom prišla pod tvoj balkon prepevat namesto ptičkov :)[/quote]

meneee vzemi polek beee beeee beeee

(tvoj foter se mi dopadne)

Kateri ptici pa so? Ker nekateri so baje v omaki prav slastni in glede na to, da ti je skampov zmanjkalo….. ?

Bi jih pobral, samo so padli v sosedov atrij s katerim se nekako ne maramo, zaradi neke malenkosti z nafto me je vzel na piko. Potem me je še obtožil, da sem nalašč montiral halogensko luč pred njegov atrij z namenom, da bi privabil tigraste komarje, ki bi ga potem napadali….no to ni bilo nič res…samo nezgoda z nafo….smola pač.[/quote]

kaj je blo z nafto?

Jaz ti pod tvoj balkon pripeljem eno veliko prikolico tavelikih papig,vran in šoj in naj ti prepevajo cel dan.Uživaj v poslušanju.

Bom prišla pod tvoj balkon prepevat namesto ptičkov :)[/quote]

meneee vzemi polek beee beeee beeee

(tvoj foter se mi dopadne)[/quote]

Te pa pridi pod njegov balkon pa mu kaj lepega zapoj :))

Bi jih pobral, samo so padli v sosedov atrij s katerim se nekako ne maramo, zaradi neke malenkosti z nafto me je vzel na piko. Potem me je še obtožil, da sem nalašč montiral halogensko luč pred njegov atrij z namenom, da bi privabil tigraste komarje, ki bi ga potem napadali….no to ni bilo nič res…samo nezgoda z nafo….smola pač.[/quote]

kaj je blo z nafto?[/quote]

Mah, sina sem učil gašenja požara na način kot so ga pokazali v vojski. V skledo sem zlil nafto, zadevo nekako prižgal, potem pa sem jo žal polil ker sem se spotaknil, goreča nafta se je zlila na sosedove tri ciprese in na japonsko češnjo…, vse skupaj je zgorelo pa majčkeno osmodilo fasado. Kljub opravičilu je bil jezen, pa sem prinesel celo krofe ampak ker je diabetik je še bolj znorel…, morda bi moral zraven prinesti še inzulin….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

meneee vzemi polek beee beeee beeee

(tvoj foter se mi dopadne)[/quote]

Te pa pridi pod njegov balkon pa mu kaj lepega zapoj :))[/quote]

to je rešitev!!!!! ne bo niti enega ptiča več !!!

Te pa pridi pod njegov balkon pa mu kaj lepega zapoj :))[/quote]

to je rešitev!!!!! ne bo niti enega ptiča več !!![/quote]

Uh raje ne, medvedja usluga….

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Sem se nasmejal. Upam, da se ti jutri spet kaj zgodi, da bom lahko bral in se nasmejal. Pa oprosti, vem da so to tragične zgodbe, a v njih vidim polno humorja. Tako pač berem.

New Report

Close