Avto.Over.Net

Avtomobilizem

Na testu: Nissan Qashqai+2 1.5 dCi Tekna connect

Default avatar

up!

a sta uporabna zadnja dva sedeža za odrasle potnike ali bolj za otrke?
Default avatar

e4t4

Kako se kaj motor obnese? Verjetno bi se mu bolje podalo kaj močnejšega!?
Default avatar

IztokFranko

e4t4 je napisal/a:
Zaenkrat sem zelo pozitivno presenečen. Povprečna poraba Moravče - LJ center - Bled - LJ Litostroj in po mestu do Viča le 5,7l/100km po potovalnem računalniku.

Medtem, ko povprečna poraba pri Kangooju trenutno znaša 7,1l/100km, a ima le 90 konjski motor iste prostornine.
Default avatar

600

to pa je super poraba
Default avatar

kakizdelava

Kakšna pa je izdelava notranjosti? Dobri materiali v primerjavi sprejšnim xtrailom ki ga imam doma?
Default avatar

IztokFranko

kakizdelava je napisal/a:
Notranjost vozila deluje zelo kompaktna. Občutek med vožnjo ti daje samozavest, ker ni nobenih "čričkov" slišati. Plastika v x-trailu kakor se spomnem je robustnejša in oblikovana kot se za klasičen terenec spodobi - robustno. Vizualnost in oblika je v drugem planu.
Default avatar

kakizdelava

IztokFranko je napisal/a:
Kakšna pa je armaturna plošča? Mehka guma ali trda plastika?
Default avatar

IztokFranko

kakizdelava je napisal/a:
Zgornji del armaturne plošče je mehak na dotik. Plastika za volanom, ki skrbi za senco nad prikazovalniki za hitrost, obrate pa je trda, kot tudi tista na osrednji armaturni plošči kjer je vstavljen radio, GPS z vzratno kamero, klima ipd...
Default avatar

kakizdelava

IztokFranko je napisal/a:
Hvala!
Default avatar

suprima

Iztok sem ti fouš ker si vozil moj sanjski avtomobil. Mož ga pa noče ker ima sedem sedežev. Navaden nam je premali.
Default avatar

600

suprima je napisal/a:
kva pa vozte zj?
Default avatar

suprima

600 je napisal/a:
Še iščemo in najverjenteje bomo vzeli ix35 ali pa škodo yeti.
Default avatar

vročična :)

600 je napisal/a:

Iiiii, všečen test. Ga lajkam.
Default avatar

q max

Men je avto kul, bi pa bil še bolj, če bi ga lahko naročil BREZ dodatnih dveh sedežev s čim bi dobil še večji prtljažnik. Navaden qažikaj je pač premajhen.
Default avatar

bbbbiba

q max je napisal/a:
Se strinjam s qmaxom!