Ženski in Moški čvek

SAMSKI, se dobimo ob Ljubljanici na kavici? :)

Default avatar
Hojla,

punce, fantje, ...Aleksandra., Ronka, Katenjka...in ostale fejst punce in fantje ter seveda ostali, se dobimo en dan na lepem sončku ob Ljubljanici na kavici? :)

Kdo je za? :)
Default avatar
aleksandra je napisal/a:
Tvoj :) štejem, da si za. :)
Default avatar
Hah, v LJ, da bi se vozil(i)? Premalo mikavna ponudba. Samo kavica? :D
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Dej Matjažko no, ti itak ne bi prišel, pa če bi bila ponudba tako mamljiva, da ne bi spal do srečanja. :)))

Jaz sem samo dala predlog za kavico, torej da se nekje zberemo. Tisti, ki se bomo zbrali bomo že dorekli kaj mikavnega bi počeli. :)))
Default avatar
Kaj pa malo izven Ljubljane ne poznate nobenega kotička ?
Ostalo pa po dogovoru...:)

Sicer pa ne vem, kaj se midva z Matjazkom sploh oglašava, če nisva samska..
Default avatar
ShyGirl je napisal/a:
pardon, spregledal sem besedo samski, ste se omejili, druge (vezane, poročene...) pa izključili. :(
Veš, da bi prišel, če bi mi katera postregla z domačim jabolčnim narastkom.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Tudi izven Ljubljane se lahko dogovorimo, recimo meni je luštno tudi v Tuš Kranj Bownlingu. :)
Ampak mesto LJ sem dala za nas ljubljančane, ampak nima veze. :) Je tudi kakšen prekmurec ali štajerc več kot dobrodošel. :)

Zaradi mene lahko pridejo tudi vezani, kar sem izrazila v spodnji temi, ker s povabilom nisem mislila na zmenkarije. Ampak, potem Aleksandra ne bi prišla, kar bi bila veliiiika žalost.

Edino če Aleksandra dopusti izjemo, da prideta še vidva z Matjažkom? :)))
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Jaz tudi....Ker kavice ne pijem...
Default avatar
Jaz sem mislil malo južno od Ljubljane, ne pa Kranj....
Default avatar
matjazko je napisal/a:
Matjakžko, kot sem Robiju napisala, moraš prositi za Aleksandrino dovoljenje. :)
Default avatar
ShyGirl je napisal/a:

matjaž itak da ne bo pršou, pa zanjga je boljš tut da je doma :))))

zdej bi robija pod roko prijel, pa tepih da mu pogrnemo....pol k bi mel pa tepih bi mu pa vlaga v luftu ne odgovarjala in iskreno povedano jaz podpiram idejo, da mu ne pečete narastka :)

robi loh pride
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Kateri kraj - točno? :)

Jaz bi najraje da se dobimo v Kopru, ki je moje sanj.sko mesto. :) Ampak, na monu še nobenega primorca nisem zasledila, tako da bo tudi ta težka. :)
Default avatar
aleksandra je napisal/a:
Jaz mislim, da bi Matjažko in Robi naredila naše srečanje bolj zanimivo, ker bi nas vzela pod drobnogled in nam delila nasvete "kako se rešiti samskosti na pravem kraju in v pravem trenutku s pravimi osebami" :)

Ok, bom jaz naredila piščanca pa marelice po mongolsko, da se ne kregamo za jabolčni narastek. :)
Default avatar
ShyGirl je napisal/a:
Toćno.Lahko bi dobile moško strokovno mnenje iz prve roke...:)
Default avatar
Robi... je napisal/a:
No, okrog Grosuplja pa res ni problem. :) Ampak, kdor je od tam, mu tudi Ljubljana ni daleč. :)

Lahko se zmenimo nekje na sredini...na primer Škofljica. :)
Default avatar
mater se je že začelo..... kaka razlika je pa škofljica in grosuplje....

grosuplje je ok, ker če bo škofljica bo pol rudnik padu še in bo problem do kje je meja med rudnikom in škofljico ..... :))
Default avatar
Jaz nisem od tam. Do Grosuplja imam 100 km.

Kaj pa Ronka pravi ?
Default avatar
Robi... je napisal/a:
Jaz se vaju z Matjažkom ne bi branila, ker eden je hudiček, drugi angelček, tako da bi samski marsikaj pridobili. :)

Ampak, glede na to, da se še noben drug ni javil, bi se očitno dobili jaz, Aleksandra in vidva z Matjažkom. :) Uf, to bi bilo pa preveč za naju, ker bi se z vajinimi strokovnimi mnenji zapičili v osebno naju. :)

Skratka, kar se mene tiče, mi je čisto vseeno kdo in kje se dobimo. :)