Najdi forum

bolecina***

ali je mozno da se bolecina zoba preseli na drug zob?

Spoštovani x….x,

bolečina se lahko razširi na večji predel, ki ga oživčuje isti živec, ne skače pa iz zoba na zob (razen v primeru, da sta oba zoba obolela).
Lepo pozdravljeni!

torej ni mozno da iz spodnje stirice preskoci na zgornjo stirico?tako je bilo pri meni in to mi je moja zobozdravnica rekla?!

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani xxx,

ni možno.
Lepo pozdravljeni!

Pozdravljeni !
Tudi meni je moja zobozdravnica rekla, da se bolečina prenaša, tako da me že drugo zimo boli cela leva stran spodnje čeljusti in cela zgornja stran leve čeljusti.Bojda samo od enega zoba.Katerega pa se ne da določiti že celo leto, saj kot pravi zobozdravnica, lahko gre odpirati vsak zob posebej.Tako mi ne preostane drugega, kot da jemljem tablete proti bolečini in čakam, da zobobol mine.
Mi lahko svetujete kaj drugega ?

Spoštovana mimi,

živci, ki oživčujejo zobe zgornje in spodnje čeljusti, so različni. Izvor imajo res vsi isti, vendar pa v tem primeru ne bi bil problematičen le en zob, ampak skoraj polovica glave.
Zgodba o enem zobu, ki naj bi povzročal bolečine tako v spodnji kot v zgornji čeljusti pa je malo za lase privlečena. Skrajno nedopustno se mi zdi, da vas že eno leto odpravljajo s to zgodbo, vi pa morate jemati analgetike. Edini nasvet, ki vam ga lahko dam je, da poskusite še pri drugem zobozdravniku, ki bo morda našel pravi vzrok vaših bolečin.
Lepo pozdravljeni!

New Report

Close