Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PRODAM LETNO VINJETO

PRODAM LETNO VINJETO

Prodam letno vinjeto 2012/2013.
Cena 90eur.

Lp, T

A misliš, da ti jo bo kdo kupil? Imaš račun?

Pa tudi račun ni vse! Račun dobiš od ‘prijatelja’, prodaš pa jajca!

Kar imej jo. Zakaj ne greš na en Petrol in jo prodaš prvemu kupcu?

Pa kdo še to sploh kupuje z druge roke (za 5 eur ceneje, ha ha ha), da si potem nakoplješ mafijo ali kriminaliste na hrbet??

Goljufom se zahvali! Lahko pa napišeš ‘pravljico’, zakaj jo prodajaš. Zakaj tukaj in ne nekomu poznanemu? Aja, jo že vsi imajo? hahahahahahahaha

sama sebi odveč drgač?

nova
Uredništvo priporoča

Da bi bla 40 eur, ok, bi mogoče kdo še raskiral, za 10eur ceneje pa ga ne boš našla butalca! Pa a ti misliš, da je folk res tko prfukjen, da ti bo dal 90eur za povsej verjetnosti ukradeno/ponarejeno vinjeto verjetno še brez računa?!?!

Te bom prijavaila na policijo! TAKOJ ZDAJ!!!

računat pa glih ne znaš najboljš 😀

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

nooooo ja, vse samo za to, da si ti spet nekaj genialnega natapkala!

računat pa glih ne znaš najboljš :D[/quote]

barantat tud ne zna 🙂

napiši, da ponujaš 40 eur, ane … ni treba o policiji…

Ja, imam račun. Ker je ne rabim, jo prodajam. Račun je točno od te vinjete.
Takim kot si ti so včasih žajfo dajali v usta. Če nimaš nic pametniga za povedat, raje ostani tiho. Groza ha, da boš celo življenje tiho.

40eur? wtf
Pol si jo raje prilimam na drugi avto. Res ste smešni.

Račun od ‘prijatelja’ prodajam pa po tvoje jajca? Če sama veš, da se dajo računi kar tako dobit, boš pa menda ja znala preverit, če ta račun paše k tej vinjeti al ne. Simpl ko pasulj.

Glede na to, da smo že konec februarja, je lahko najvišja cena vinjete 79 eur – za preostalih 10 mesecev.

Za 10e jo kupim!

kupim vinjeto za 2012 070559580

Kupim vinjeto za 2012 [email protected]

cxzcxzcxxx ti si pa res za pod kamion in nikamor drugam…toži baba še vedno s pametjo v vrtcu

New Report

Close