Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek likalnik pušča sledi – prosim pomoč, ideje

likalnik pušča sledi – prosim pomoč, ideje

Likalnik z dodatnim rezervarjem za vodo pušča rumene sledi na oblačilih. Sumim, da gre za kaman v vodi. Je kdo že poskusil kamen iz kotlička odstraniti s citronko? Se je obneslo, je kaj poškodovalo, so sledi izginile?

Vnaprej hvala za ideje, rešitve.

ko sem kupila likalnik so mi rekli, da naj kamen odstranim s kisom,probala, pa je potem roba tako smrdela, da me je kap. potem sem kupila od felce azzura proti kamnu, smrdelo za popizdit. danes pa preden začnem likati spustim “prvo” paro , nekaj sekund v zrak, potem likam.. ne vem, pa ne pušča več sledi.
to s citronko nisem še slišala, bom pa sledila, če jo katera uporablja.

Jaz prvič uporabila kis in zasmradila celo stanovanje in vse cunje.Drugič uporabila citronko in bilo je super.Vodni kamen se je kar zlival ven iz rezervoarja za vodo.Potem sem še malo likala stare cunje,da so se očistile še tiste luknjice spodaj na likalniku.Citronko stalno uporabljam tudi za čiščenja lonca za segrevanje vode.

nova
Uredništvo priporoča

Koliko citronke si pa dala in na koliko vode.
Jaz bi poskusila kotliček očistiti,
imam pa kotliček za 1,5 litra vode.


Prosim,povej,kako si to naredila-koliko citronke,potek..V likalniku imam kamnolom!Preden ga vržem stran,bi rada še to probala,saj se tudi pri meni kis ni obnesel,čeprav ga drugje pri čiščenju večkrat uporabim.Hvala!

Eno do dve žlički,oziroma po potrebi.Če ni dovolj ponoviš z več citronke.Vsuješ v rezervoar,dodaš vodo,segreješ na maximum in pustiš nekaj časa in malo likam stare cote in potem zlijem ven in dobro splaknem.Tako delam jaz.

jaz sem ga zabrisala stran….likalnik………..je tudi puščal sledi in sem šla po novega v center k Mullerju v klet od Clatronic……stane pa 9,99 €, Res da ima inox likalno ploščo in ne teflonsko, pa me to ne moti ker kadar “štirkam” likam čez krpo, sicer pa ni nobenih težav s to inox ploščo. Jaz ga imam od poletja, je kot nov….garancija je 24 mesecev, edino kar me je v začetku motilo je da ima nezaključen ročaj..zdaj je zakon.so jih prodali od poletja vsaj 500 kom, moja prijateljica je šla po njega v petek in ga ne more prehvaliti! če se ti kaj zatakne z njim v 24 mesecih ga enostavno vrneš v trgovino in dobiš denar nazaj v kolikor takrat ni na razpolago več takega likalnika!

http://www.dooyoo.de/buegeleisen-naehmaschine/clatronic-db-3106/

New Report

Close