Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zadela nagrado 8-dnevno eksotično potovanje z letalom

zadela nagrado 8-dnevno eksotično potovanje z letalom

Sem srečnica ali je to kak nateg? Dobila sem pismo od imd iz logatca z nagrado osemdnevnega eksotičnega potovanja v 2-posteljni sobi. Zraven še dve ročni uri in kosilo zame, moža in za še en par v gostilni, kjer bo tudi podelitev nagrad. Lepo se sliši, vendar ker nisem naivna, predvidevam, da je v grmu zajec. Ali je še kdo od vas morda dobil kaj podobnega? Ima smisel it na to kosilo ali je samo zguba cajta?

A veš kaj je marketing? A misliš, da podjetja obstajajo zato, da ugajajo in osrečujejo ljudi ali da pridobijo novega kupca? Sigurno imaš na osnovi tega kakšne obveznosti. Danes nihče nikomur več ne naredi brezplačno, sploh ne, če za to ni prosil!

A to še kar laufa?

A ni bilo pred časom pri Tedniku, kako se je ena precej osmolila na ta način?
Te povabijo na kosilo in opla, že podpišeš pogodbo za kao ugoden nakup……

nova
Uredništvo priporoča

Pač ne podpišeš! Ampak kar eksotično potovanje z letalom! Po moje ti bodo hoteli prodati vsaj hišo, za kaj manj se jim to ne splača. A niso bili ponavadi samo enodnevni izleti v neznano?

Na podlagi česa si zadela? srečka, križanka ali zato ker imaš lepe oči?

Preberi res dobro vse, kar piše v tisku. Predvsem tiste črke, ki jih ne vidiš dobro:)

Najbrž ni nagrada kar tvoja, temveč si med “srečnimi izbranci”, greš na kosilo, kjer te tako lepo prepričajo, koliko boš prihranila, če boš kupila to in ono po ekstremno ugodni ceni za 15 obrokov po samo 29,99 EUR. In se boš spraševala, kako si lahko do sedaj živela brez tistega artikla.

Najbrž bodo res podeljene kakšne nagrade, tukaj bodi pa (velja za vse nagrade, ki se podarjajo, kjerkoli) predvsem pozorna na to, kdo krije davek oziroma akontacijo dohodnine. Če gre za drage zadeve, te stane takšno potovanje, ki si ga mogoče niti ne želiš, davčno več kot kakšno drugo, ki bi ga rada izvedla.

Ne vem ali je to isto, ampak vseeno preberi še to temo.

klik

Tu je še opozorilo Zveze potrošnikov Slovenije

ZPS

Svetujem veliko previdnost.

Ne spomnem se točno kdaj in komu sem dala podatke, mogoče so me našli v telefonskem imeniku. Vsekakor bom zelo pozorna. Sponzor pa je SUNSHINE TOURISTIK. Predvidevam, da ker je razumljivo, da sama ne bom šla na to potovanje, bo cena za partnerja precej zasoljena. In mogoče je ravno tu past. ali pa bodo razna doplačila, morda za polpenzion ali karkoli, ki bo najbrž pogoj, da dobim nagrado. Me kar ima za it, iz firbca. K sreči je moj mož tako strašno previden človek, da skoraj ni možnosti, da bi naju okol prinesli.

A se ti zaradi zastojn sendviča res da jajcat s tistimi prevaranti (ker zastonj potovanja zagotovo ne boš dobila, deležna boš le agresivnega prepričevanja, kako super ugodna je njihova ponudba)? Zagotovo gre za zadevo tipa “promocija sončnega zahoda”

Nisi edina, jaz tudi. Sem že vrgla v smeti. Nisem jaz za take štose.

Sem pobrskala na netu in ugotovila, da je ta agencija ena poznana in mislim tudi resna. Bom šla. In bom napisala tu na MON kako in kaj se bo razpletlo.

Enako.

Pa en lep dan želim, Joan

Niti ni tak nateg….to je način promocije določenih artiklov…oni ti plačajo kosilo, med kosilom pa delajo reklame za razne zadeve…jogiji, kozice, vzglavniki,….če kaj kupiš ok, če ne kupiš , tudi ok.
Moji starši so šli že 2x , pa tudi na tisto kao brezplačno potovanje 1x. Je pa brezplačno samo za eno osebo, druga mora biti zraven in tudi plača. Na koncu vseeno prišparaš nekaj malega.
Gre pa baje za način promocije določenih izdelkov…in sicer manj jih stane kosilo, in vmes delajo še reklame, kot pa bi plačali za reklamo v različnih medijih.

Ampak nimajo pa nobenih eksotičnih potovanj na spletni strani …

jaz sem to pred casom tudi dobila. Takrat je slo za potovanje v Spanijo, ampak z avtobusom. Povabili so nas na kosilo v Opatijo, par ur predstavljali svoje izdelke (pozor zelo so nauceni, da ko majo enkrat strankotam, ji prodajo vse sorte) in by the way- tp so ble precej drage stvari, razni jogji, deke z ne vem kaksne volne (za 500 eur, na 12 obrokov, bla bla, da se ti kao potem zdi poceni). Vecinoma pridejo starejsi ljudje (ocitno tudi ciljajo na take, meni je namrec to zadevo dal oci, naj grem namesto njega, ker so tako zelo naivni in res vse pokupijo, sploh ne gledajo ali to rabijo ali ne, samo da se cimvec prispara-kao…skratka meni je slo na bruhanje, ko sem vidla tiste stare zenice, kako podpisujejo pogodbe in jemljejo kredit za npr dve deki…katastrofa!)
Kar pa se tice potovanja pa takole, takrat je bilo kao potovanje v Spanijo z avtobusom, 3*hotel za eno osebo, druga je morala placat- logicno je, da ne gres sam, kar je pa hecno, da je druga dobila kao popust (sedaj se vec ne spomnim koliko, mislim, da 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ampak je bila cena se vedno precej visoka, ce se ne motim 480 eur). ko sem sama malo pobrskala po agencijah, sem nasla taksna potovanja za 280 eur na osebo. tako, da je to ubistvu en VELIK nateg. da ne govorim, da ko hoces it na potovanje v dolocenem terminu, je kao itak vse ze zasedeno, na voljo ti ostanejo neki bedni termini, ki za tisti cas niso aktualni. Skratka, ko potegnes crto… vse skupaj EN VELIK NATEG!

RAZEN: ce gres na kosilo in tam NIC ne kupis, nato pa potovanje koristis SAM. edino v tem primeru, je to zmmaga. ampak to ponavadi nihce ne naredi (sploh ne populacija ljudi, kero oni vabijo)

Včeraj je šla na takšno predstavitev namesto mene moja soseda, ki pa sem ji morala napisati pooblastilo, da se s tem strinjam. Kupila ni nič, pojedla malenkost, dobila osemdnevno potovanje v Turčijo z letalom, kamor bo šla sama. Res je, da bo plačala letališko takso in še nekaj (cca 110€), a na voljo ima let, sedem nočitev z zajtrkom, izlete in razvajanje v savnah in bazenih brez doplačila.
Kakorkoli že, če bi pri vsakem “prodajali” tako, se jim ne bi obneslo.

Slabe vesti nimamo, saj je oče pred nekaj leti pri isti firmi kupil na predstavitvi kar nekaj stvari, izlet v Španijo, s katerim je bil nagrajen, pa je bil baje čisto v redu.

Hah, sem prepračunala koliko je brezplačno za eno osebo: natanko 0 evrov. Primerjala sem primerljive ponudbe drugih agencij in je v bistvu tako ,da res prikažejo, da ima prvi zastonj, zato pa drugemu toliko več zaračunajo, da v bistvu plača za oba skupaj. Ljudje, ne nasedajte in temeljito preštudirajte zadevo. Pa saj imatae na internetu vse infomracije, samo poiskati jih je treba in primerjati različne produkte med seboj, pa vam bo takoj jasno, da je to en velik nateg.

Pozdravljeni! Moj mož je danes prejel to ponudbo in sem se odločila pobrskati po netu, kakšne izkušnje imajo ljudje s tem. Jasno je, da nam nihče ne bo ničesar podaril brez namena, da dobi tudi nekaj nazaj. To je bistvo oglaševanja in prodaje. Jaz ne vidim zadeve kot nateg – saj nič ne lažejo in nikogar v nič ne silijo, gre samo za to, koliko si “odporen” na razne marketinške prijeme in koliko zdrave pameti premoreš. Če greš na kosilo in odpotuješ brezplačno za teden dni nekam na lepše, je to zate samo dobro. Če pa se daš še pregovoriti v kakšen (drag in nepotreben) nakup in če vzameš s sabo na potovanje še koga, je pa seveda zadeva precej zasoljena. Oni ponudijo korenček, ti pa se sam odločiš, koliko ga boš odgriznil. Promocijska industrija je preračunana do potankosti in njen namen je pridobivanje kupcev. Kupci sami pa se odločamo, kaj in kdaj in koliko bomo kupili. Nikomu še niso nikoli lomili rok, če ni izkoristil njihove ponudbe, si pa seveda veselo manejo roke, če jim uspe. Skratka – hočem reči, da se ljudje sami odločamo, kam bomo dali svoj denar, in če si ga pustimo vleči iz žepa, to lahko pripišemo samo sebi.

pozdravljeni jst sem tudi dobo danes to vabilo hm nevem pa kako bo to predavanje sicer sem se odločo da to sprejmem in na to tudi grem morda pa najdem nekoga da mi to vabilo podari pa gre zravn žena to bi bla najbolša opcija

Ja, ja samo nakladanje, najprej se prepričaj in nato podaj komentar. Ker, če nisi bil tam, nemoreš prepričevat širšo javnost o tvojih zblojenih misli.

No, jaz sem bila 1x z njimi v Španiji in nisem imela pripomb. Je bil prav prijeten izletek. Sedaj sem pa spet dobila njihovo ponudbo in bom šla, da vidim kaj tokrat ponujajo za Turčijo. Oz. prosim naj kdo, ki je že bil z njimi v Turčiji mal opiše, kje so to bili.

dobila sem pismo, kjer pise, da sem dobila 8-dnevno eksoticno potovanje za DVE OSEBI. zanima me ali je kdo dobil podobno in ce to res velja za 2 osebi in koliko je potrebno doplacati?

Zdravo!

Tudi pri nas smo dobili to pismo in odšli na predstavitev. Kupili nismo ničesar, je pa bilo še dodatno presenečenje, in sicer brezplačno potovanje še za drugo osebo. Edina zanka je bila, da je potrebno plačati letalsko karto, ki pa stane od 315 do 375 € na osebo – odvisno od izbire sezone.

Sami se nismo odločili za potovanje, bi pa nagrado prodali (cena po dogovoru). Interesenti se javite tukaj.

Lep pozdrav

Pozdravljeni,

tudi mi smo prejšni teden dobili domov pismo v katerem piše da smo zadeli tretjo nagrado osemdnevnih eksotičnih počitnic za dve osebi. Piše, da je prejetje že osvojene nagrade zagarantirano. Kam pa točno gremo, pa izvemo na podelitvi nagrad v Gostilni Štern 12.09.12. Malce smo sekptični glede tega. Mogoče bodo zopet kaj prodajali ali pa boš moral polovico potovanja plačati sam. Sigurno je nekaj, ne vrjamem da ti kar tako podarijo eksotične počitnice. Odločili smo se, da gremo pogledat, tako ali tako ne moreš ničesar izgubiti. Kako pa bo, vam sporočim:)

Lep podrav.

Pozdravljeni,

evo danes smo bili na predstavitvi. Tako bom rekla, to vse skupaj je ena velika promocija. Tja prideš zato da nekaj prodajo. Naprimer prodajali so neke jogije, odej, vzglavnike, posodo,…. in vse neka vrrrhunska kvaliteta. Vendar tudi s 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom cena ni pod 500€. Nekatere ljudi tako pritegnejo, da bi se najraje zakreditirali na 36 obrokov. Kar se tiče potovanja, smo vsi dobili, vendar je to potovanje v Turčijo za dva brezplačno bivanje (nočitev z zajtrkom + vse vstopnine za izlete), letalo pa si plačaš sam, kar pa je okoli 300€ na osebo, plus doplačilo 100€ za večerjo in tako kot smo računali te vse skupaj košta od 800 do 1000€. Kar pa ni preveč poceni, pa še vsi termini do decembra so zasedeni. Raje grem last minute preko kakšne agencije pa je. In si za ta denar privoščiš veliko več.

Lep pozdrav.

New Report

Close