Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?

Default avatar

Nikita07

Zanima me, kaj je tisto, kar vas najbolj pritegne / odbije pri ženskah, recimo na področju naličenosti, oblin, izobraženosti, komunnikacije, vrednot, poroke, družine, otrok...
Default avatar

Spider

V naslovu sprašuješ, kaj je lepa ženska, potem dalje pa nekaj čisto drugega..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

cois

Prava moč ženske je vzrok, zaradi katerega jo moški ljubi, pa čeprav se za tem vzrokom skriva tudi najslabše.

Francoise SAGAN
Default avatar

Spider

Zelo res.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

nfwpo3erui

Spider je napisal/a:
Zelo res.
pa joški spider? niso več pomembni :)??
Default avatar

Spider

So so..Pač ploh ženske mi niso všeč, v tako se ne morem zaljubit.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sramežljiva

aleksandra je napisal/a:
Spider je napisal/a:
Zelo res.
Aleksandra, torej če bi Spider šel na Speed Dating, bi šel samo pravzaprav iskati "hude joške"? ;))))

A tako Spider, še dobro da si prej punco dobil, da v slučaju, če bi se odločila iti na ta Dating, da ne bi glih nate narajmala. ;))))
Default avatar

nfwpo3erui

Sramežljiva je napisal/a:
aleksandra je napisal/a:
Spider je napisal/a:
Zelo res.
Aleksandra, torej če bi Spider šel na Speed Dating, bi šel samo pravzaprav iskati "hude joške"? ;))))

A tako Spider, še dobro da si prej punco dobil, da v slučaju, če bi se odločila iti na ta Dating, da ne bi glih nate narajmala. ;))))
ja, vidiš, da je neki na tem, da loh že v začetku mal selskcije nardiš... spider pač rabi prvinskost, varen in oprijemljiv ženski objem in to je pač on :))
Default avatar

Sramežljiva

aleksandra je napisal/a:
aleksandra je napisal/a:

ja, vidiš, da je neki na tem, da loh že v začetku mal selskcije nardiš... spider pač rabi prvinskost, varen in oprijemljiv ženski objem in to je pač on :))
Ja, če bi me non-stop gledal v joške, bi to definitivno nardila. Če pa teh prvih 7min bi se lepo obnašal in me fejst nasmejal in omamil s svojo simpatičnostjo, bi pa verjetno podlegla njegovim čarom. ;)
Default avatar

nfwpo3erui

aleksandra je napisal/a:

Ja, če bi me non-stop gledal v joške, bi to definitivno nardila. Če pa teh prvih 7min bi se lepo obnašal in me fejst nasmejal in omamil s svojo simpatičnostjo, bi pa verjetno podlegla njegovim čarom. ;)
enkrat je pisal, da ne dobi kondomov za svojega pitona :)))))))

statistično gledano bo kmal samski, tko da ....
Default avatar

Spider

tega pa nisem jaz pisal..

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sramežljiva

aleksandra je napisal/a:
aleksandra je napisal/a:

enkrat je pisal, da ne dobi kondomov za svojega pitona :)))))))

statistično gledano bo kmal samski, tko da ....
Ojoj...bogi Spider...ali njegova punca! ;)Ko bo Spider samski, bom jaz že uspešno odigrala vlogo v svojem filmu "Ljubezen na rolerjih" ;)))
Default avatar

Spider

Znam bit gentleman in se lepo obnašat.

So it goes.

- Kurt Vonnegut -
Default avatar

Sramežljiva

Spider je napisal/a:
Ja kje si pa zgubu, midve z Aleksandro te že pogrešava! ;)
Default avatar

nfwpo3erui

Spider je napisal/a:
Ja kje si pa zgubu, midve z Aleksandro te že pogrešava! ;)
bi mele obe zadost hahaaaaaa
Default avatar

Sramežljiva

Spider je napisal/a:

Znam bit gentleman in se lepo obnašat.
Nedvomno. ;)
Default avatar

matjazko

Nikita07
Zanima me, kaj je tisto, kar vas najbolj pritegne / odbije pri ženskah, recimo na področju naličenosti, oblin, izobraženosti, komunnikacije, vrednot, poroke, družine, otrok...
Odvisno od moškega, saj imamo lahko različne okuse, poglede, vrednote itd. Na padamo vsi zgolj na "velike joške". :)))

Vizualna privlačnost - dokaj pomembna, a niti približno ne odtehta značajsko/osebnostne privlačnosti

Ličenje oz. "zunanja urejenost" - nepomembna

Obline - relativno, razen če imaš fetiš na suhe, močnejše, meni ekstremi v obe smeri niso všeč

Izobraženost - relativno, vendar ne z izrazitimi intelektualnimi odstopanji oz. razlikami, drugače mi je dolgočasna

vrednote, poroke, družine, otrok - pomembno, saj gre za življenjske odločitve, prevelika razhajanja v teh pogledih otežujejo skupno življenje

Spet osebne preference, meni so nekoliko bolj všeč morda umirjene, "mehke", "tople", "muckaste", prijazne in predvsem čustvene ženske. Mogoče meni tega manjka? :))) Najbolj pa me pri ženskah odbija vulgarnost in agresivnost oz. "moško obnašanje", pa zahrbtnost in spletkarjenje.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

ronka

matjazko, lepo napisano :). Samo zadnji odstavek mi ni čisto jasen: moško obnašanje sicer z " ampak vseeno - vulgarnost, agresivnost - tudi pri moških to ni zaželeno :). Saj ti nisi mislil, da moški pa se lahko tako vede :)?
Default avatar

matjazko

ronka je napisal/a:
matjazko, lepo napisano :). Samo zadnji odstavek mi ni čisto jasen: moško obnašanje sicer z " ampak vseeno - vulgarnost, agresivnost - tudi pri moških to ni zaželeno :). Saj ti nisi mislil, da moški pa se lahko tako vede :)?
Seveda je grdo. Ampak jaz sem bolj tradicionalist v teh pogledih, se mi zdi grše, če je ženska npr. pijana, kot pa če je moški, ker bi rekel, da se obnašate veliko bolj neumneje. Ti tega itak ne moreš vedeti, če ne piješ. :)
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

ronka

Ravno zato, ker ne popivam, vem, da so pijani tipi bebasti. Če bi bila tudi jaz pijana, ne bi opazila njihove bebavosti.