Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nevrolog Revita, d.o.o.-KRANJ

Nevrolog Revita, d.o.o.-KRANJ

ALi kdo pozna zavod Revita v Kranju?
Dobila sem napotnico, pa ne vem ali naj grem sem ali ne.

Sem bila in sem zadovoljna. Je bolj skromno opremljeno, a zdravnici sta prijazni. Pred leti sem bila na Bledu, nisem bila zadovoljna.

nedolgo nazaj je bilo točno tako vprašanje že v tem forumu…

http://med.over.net/forum5/read.php?151,7529284,7530340#msg-7530340

Ena od teh dveh zdravnic iz Revite Kranj zdaj dela v bolnici na Jesenicah.

ODSVETUJEM!!!!!!!

Zelo neprofesiolano!
Srecala sem se z resnimi zdravstvenimi tezavami, gospa dr. pa igrala vlogo psihiatrinje, da si moram ustvariti druzino? Zelo zelo slabe izkusnje! Priporocam jim izobrazevanje!

Katastrofa od nevrologinje!

Peljal sem se zastonj iz Kopra, z mislijo, da bom uspel odpraviti tezave ter dobil napotnico za nadaljnje preiskave… a NIC! Nimajo pravega znanja in pristopa!!!!!!!! Ce ze opravlja taksno delo, naj se tega tudi profesionalno drzi, saj se gre za nase zdravje. Ne hodimo tja, ker imamo prevec casa, ampak ker NAJ BI SE ZDRAVILI. Z razlogom je cakalana doba veliko krajsa oz pri njej najkrajsa, ker se ljudje izbogibajo njenega! OBUP!!!!!!!!
Lp

Zelo v redu je bila včasih tukaj zdravnica, ki sedaj dela v bolnišnici Jesenice. Dr. Borič Janja

Bi mogoče lahko kdo svetoval kam  naj se obrnemo v primeru ko naj bi bila ugotovljena diagnoza bipolarna motnja in kaj je vzrok tej motnji?  Ko smo samoplačniško opravili MR glave pa se je po naključju odkrila cista pinealne regije, katera pa naj ne bi vplivala na bipolarno motnjo.  (tako stroka, poudarjeno  z NAJ NE BI, ker dodatnih preiskav nihče ni opravil. (žal moramo na to počakati več mesecev) Hvala za mnenje. Lep pozdrav.

škoda časa,da se gre tja…razočarana

New Report

Close