Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žogcin blog

Žogcin blog

Se mogoče katera še spomni nesrečne Žogce? Po dolgem času sem zašla na njen blog in ugotovila, da ga ne piše več. Pa če sem prav razbrala se je poročila in ima otroka.

Glede na to, da ima bejbija , se ji najbrž ne da vsak dan objavljat kaj zabavnega. kolikor vidim, pa je njen blog še aktiven, pred dvema tednoma je še nekaj komentirala.

pleničke je prala,
pri mrzlem studenc,
pa ni več mela časa,
da bi blog pisala…

kaj res? Seveda se spomnimo ljube Žogce, super da je naposled končno našla pravega 🙂 Upam, da jo bo kdo opozoril na to temo in bo povedala sama kako živi.

Zakaj je nesrečna? Kaj se ji je zgodilo?

Nekaj že mora bit narobe, sicer bi še pisala blog. Odkar ima dojenčka pa ni nič od nje. Nekaj je bilo narobe z otrokom pri rojstvu, mogoče zato nima časa, ker se mora več posvečati kot običajno, ali pa nima nič veselega za povedat. Kdo ve…

bedaki zmešani vohljavi..

Ženska se je poročila, ima otroka in si očitno uredila življenje. Nima več časa za virtualo. Je to tako težko razumet?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ona tud ni hotla bit moja punca

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ej, to je pa prav grdo. Če me spomin ne vara, je na veliko objavljala, ko se ji je sesul svet. Ker ima mlado in srečno familijo, pa ji pač ni treba izlivati žalosti po spletu. To je moja logika.

Ampak potem bi jo pa od sreče razganjalo, kar je značilno za mlade mamice, tukaj pa nič od tega, niti kakega komentarja, nič. Zelo nenavadno pravzaprav.

Samo za ardovedne gospodinje, ki se naslajajo, ko vojersko berejo bloge drugih ljudi.

Folk, dajte se malo zamislit nad sabo. Novinarje Slovenskih Novic še razumem, oni so plačani za pisanje bedarij o ZNANIH osebah.

Vas pa muči privat lajf blogarjev? Mislim, nimate svojega lajfa?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A mislite Žogica Nogica?

Pa saj ona ima tri otroke že dolg.

Samo za ardovedne gospodinje, ki se naslajajo, ko vojersko berejo bloge drugih ljudi.

Folk, dajte se malo zamislit nad sabo. Novinarje Slovenskih Novic še razumem, oni so plačani za pisanje bedarij o ZNANIH osebah.

Vas pa muči privat lajf blogarjev? Mislim, nimate svojega lajfa?[/quote]

Od kdaj so javni blogi, dostopni vsem, čisto privat? Razjasni mi pojme?

kakšne ti klamfaš?? nič ni narobe.Ima prelepo punčko,zdravo in dobrega moža pa ji mi nismo več zanimivi.:-)

Prijateljica mi je sporočila, da moram na SČ. 🙂

Bom kar vsem odgovorila.

Ni res, da bloga ne pišem več, je pa res, da sem zadnji mesec, dva malo manj aktivna. Bom kmalu dala v višjo prestavo, obljubim (tistim, ki me radi berejo).

Z dojenčkom ni bilo ob rojstvu prav nič narobe, je pa res, da se je rodil veliko prezgodaj in zato nekaj časa prebil v inkubatorju. Danes moji punčki prav nič ne manjka. 🙂

Zakaj sem zadnji mesec, dva pisala manj? Krčki. Veliko neprespanih noči. In “zombiranje” podnevi. No, očitno nam je uspelo najti prave kapljice. Ali pa so se krčki tako in tako končali, mi pa smo hvaležni kapljicam. 🙂

Se beremo, punce.

Na SČ sem pa tako in tako vsak dan. Inkognito.

Žogica Nogica je drugs oseba. Če se spomniš Nogice, se boš tudi Žogce. Morda pa je res šlo mimo koga, ker je padla v nemilost uredništva in so vse njene vnose brisali in jo blokirali. Upam, da ni več nezaželjena tu gor… ?

Teta Jova, ti pošljem nove slikce jutri. 🙂 Pa tako in tako moraš priti na obisk spet.

O,žogca,sem prav vesela, da te “slišim” pa sploh, da si našla srečo…srečno

🙂 Kak lepo je to slišat <3

Za na SČ te krčki nič ne motijo, bloga pa ne moreš pisati, he, he. Prej si pa o vsaki popiti limonadi razpredala, pa o čeveljcih in ostalem, zdaj pa nimaš nič več za povedat?

Za na SČ te krčki nič ne motijo, bloga pa ne moreš pisati, he, he. Prej si pa o vsaki popiti limonadi razpredala, pa o čeveljcih in ostalem, zdaj pa nimaš nič več za povedat?[/quote]

Na SČ pridem za pet, deset minut. Za objavo na blogu pa sem si vedno vzela več časa. Če hočeš napisati dobro objavo, gre ura hitro mimo. Zmazkov pa ne bi rada pisala.

Folk ste čudni,če bi ,pa stalno na blogu visela, vam spet ne bi blo prav ,ker bi bla grozna mama ,ki se ne ukvarja s svojim sončkom .A se sploh zavedate kolk časa se porabi za dojenčka ,sploh pa za novorojenčka….

Zogca, lepo se imej in ne oziraj se na kure.

To pa itak vemo :-)))
Kdor bere med vrsticami, ta te najde …

jaz jo ne bom nikoli

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

New Report

Close