Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali starši dovolj pazite na svoje otroke?

Ali starši dovolj pazite na svoje otroke?

odgovornost
Ali starši dovolj pazite na svoje otroke?

17.02.12 11:05
Kaj se zgodi staršem, kateri ne pazijo na svoje malčke, so kazensko odgovorni?

[med.over.net]

sovražnost do ljudi in živali
Re: Ali starši dovolj pazite na svoje otroke?

17.02.12 15:37

Navedeno
nehajte že
Ma dajte tistim svojim cuckom nagobčnike in bo mir. Zdaj so pa vsi drugi krivi, samo vaša pasja golazen ne.
Včeraj, ko sem se vračala iz službe, je k meni pritekel gromozanski pes in začel skakati po meni. Lastnik ga je sicer klical, a psu to ni bilo mar. Zadrla sem se proti lastniku, naj poskrbi za svojega psa. Brez odziva. Ponovno sem se zadrla, naj ga da na vrvico, če ga ne more obvladati. Brez odziva. Naposled se je pes naveličal skakanja po meni in se vrnil k lastniku. Katastrofa!

Zelo bogat besedni zaklad ima ta avtorica, prav agresiven, sovražen. Si imela oblečen krznen plašč? Verjetno je kuža to zavohal, prav tako vso agonijo in trpljenje živali, katere redijo za krzno, saj jih pri živem telesu pred mučenjem v premajhnih kletkah in brcah žive odrejo.

veš kaj.. imam velikega psa, skoraj nikoli pripet na sprehodu in vedno uboga na prvi klic. imam ketno pri roki in precenim situacijo kdaj psa pripeti in kdaj ni potrebno. se strinjam z to avtorico ki jo ti naspadaš. če lastnik svojega psa ne mora obvladati z ukazi je treba psa pač pripeti ne more pes kar skakti po ljudeh pa čeprav dobronamerno ker je pač vesel in se rad čoha… glede besednega zaklada pa nisi ti nič drugačna od tiste ki jo napadaš…

veste kaj jaz tudi ne prenesem psov in samo da ga vidim mi dlake stojijo po koncu,če bi jaz ukazala nebi bilo enega.

Primitivka!!!
Verjetno še sama sebe komi prenašaš!!!!

Primitivka!!!
Verjetno še sama sebe komi prenašaš!!!![/quote]

kaj se čudiš,eni pač ne marajo psov,na kitajskem jih celo jedo ,eni jih odirajo za tepihe itd vse normalno.

Primitivka!!!
Verjetno še sama sebe komi prenašaš!!!![/quote]

kaj se čudiš,eni pač ne marajo psov,na kitajskem jih celo jedo ,eni jih odirajo za tepihe itd vse normalno.[/quote]

no, če smo že pri tem obsajajo tudi kanibali , in, kaj smo s tem zanimivega in koristnega povedali?

Kje ste pa vi zasledili da je imela krznen plašč, kakšno obsojanje.
Meni se je že velikokrat zgodilo da je kakšen pes skakal po meni in ko sem rekla lastniku da naj ga da stran je rekel saj ne bo nič naredil. No, imela sem umazane hlače in jakno, ni se niti opravičil, pes pa je skakal, nisem vedela ali me bo napadel ali skače ker je vesel. Jakno sem imela polno dlak, pse imam nadvse rada, jih z veseljem božam, vržem kakšno žogo….ampak to da mi lastnik reče saj ne bo nič naredil on pa totalno podivjan se mi pa ne zdi v redu. Ravno tako se bojim večjih močnejših pasem in ko vidim takega psa spuščenega v naselju, lastnik pa kramlja s kolegi in niti ne gleda psa sem prestrašena, sploh če pes teče proti meni, ja tudi to se mi je zgodilo, prestrašena sem samo stala pes pa skakal okoli. Kako nekateri ne morete razumeti da se nekateri bojimo psov, sploh velikih in kako sploh lahko pomislite da moramo vsi imeti radi vašega spuščenega psa in kako sploh lahko pomislite da nam je všeč če vaš pes z umazanimi tacami skače po nas…..Da, živali imam rada, samo lastniki ste tisti ki ne spoštujete nas ostalih, zakaj bi se morala jaz bati hoditi po ulici zaradi vašega psa, vaš ego je tako velik da vam je še smešno ko vaš pes nekoga umaže in rečete nič ne bo naredil naš ne grize… dajte nagobčnik in na ketno pa bo vse urejeno. Vi ste si izbrali takega psa in vi poskrbite zanj.

jaz bi imela vsak dan drug krznen plašč,pa me prav en drek briga od koga je.če si ga želim ga bom kupila,pa naj bo umeten ali pravi.

Če te prav en drek briga od koga, si na naredi iz kože svoje mame !!!!!!!

No za to bi morali ogromne kazni deliti. Kakšna je sploh funkcija povodca, če lastnik psa kar pusti mimoidoče ovohavat in skakat po njemu!!? se raztegne povodec do konca pol kilometra sploh ne vidi kaj pes počne. Kazen 500€ pa me zanima, če bi tako delali tudi naslednjič.

Če bi se jaz spraševala, bi bil obvezen povodec za vse od najmanjšega do največjega psa, od srednjih naprej pa še nagobčnik. Neupoštevanje tega KAZEN!

Bi morali zaposlit ljudi, da hodijo in iščejo take pa kar kaznovat. Bi se verjetno marsikaj spremenilo.

Živim v stolpnici v gosto strnjenem naselju v Ljubljani, in psov je vsepovsod ogromno, od malih simpatičnih živalic, ki jih komaj opaziš, do gromozanskih že skoraj medvedom podobnim ‘mrcinam’. Vseh sort in vetrov jih je vsepovsod.

Ko je bila hči manjša so me psi, iskreno, motili, saj so kakali vsepovsod, lajali, renčali, bili spuščeni in počutila sem se pogosto kar malo ogroženo.

Zadnjih 5,10 let pa opažam, da temu ni več tako, redkokje vidim kakšnega sprehajalca, da ne bi pospravil kakec svojega psa, velika večina jih je običajno privezanih v naselju in zdi se mi, da se zadeve umirjajo in urejajo….

New Report

Close