Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prosim, prosim za pogled v karte

Prosim, prosim za pogled v karte

Lepo prosim tisto gospo, ki pogleda v karte, da mi prosim pove, kdaj se bova končno razšla s partnerjem, ki me prav duši v vezi. Jaz mu dajem jasne znake, da nisva za skupaj, on pa se ne da. Nima tudi kje živeti, pa po moje tudi zaradi tega vztraja.
Skratka moje vprašanje je, kdaj se bo ta veza končala ?
Ali bom spoznala partnerja s katerim bom imela kvalitetni odnos.

Najlepša hvala vnaprej in lep pozdrav !

Veza se ne bo končala toliko časa, dokler boš v njej vztrajala. Očitno ti že tko ustreza:). Ne se zgovarjat na partnerja:).

Kaj je zate kvaliteten odnos? Pa ti veš, da moraš tudi sama kaj vložiti, ne samo pričakovati? Delaj na sebi, spoznaj sebe…prvo sebe kvalitetno nadgradi:).

se vidiš v tej zvezi čez 30 let, in da boš takrat srečna, če se ne vidiš, takoj zaključi.

nova
Uredništvo priporoča

Punca, usodo držiš v svojih rokah, pusti karte, zvezde, itn pri miru!
Preberi še enkrat kar si napisala. Ti bi rada končala zvezo. A čakaš, da on prekine. ZAKAJ? Sama tudi ugotavljaš, da zna biti, da on ne bo prekinil ker mu vse skupaj odgovarja.

Torej…..?
kaj boš naredila…?

Naj mi nekdo pogleda v karte in pove katera bo danes dobitna kombinacija na lotu. To čakanje na zadetek me duši.

Pa si vplačala listek? 🙂

Pa si vplačala listek? :)[/quote]

Ups… nisem!
sam itaq čakam, da mi prej v karte pogledajo 🙂

Glej, jaz ti lahko pogledam v karte in ti tudi bom, ker to želiš. Ampak niso karte tiste, ki nekaj začnejo ali končajo. Ti si tista, ki bo vezo končala ali vztrajala dalje. Lahko jo končaš ta trenutek ali pa vztrajaš v njej še mesece ali leta.
Karte dajejo le vpogled v trenutno situacijo in povedo možne izzide. Svojo usodo si krojimo sami, ne karte.

Pa poglejva, kaj pravijo oziroma ti svetujejo karte …

Če si v dolgoletni vezi, je verjetno na obeh straneh prišlo do točke, ko se vama zdi, da sta ujeta v situaciji. Če “prejemaš signale”, da je to to, se skušajta pogovoriti, če želita ohraniti vezo. Ta karta (hudič), se ponavadi pojavi tudi takrat, ko se ne da storiti prav ničesar, da bi se nesrečna veza rešila. Ampak vedno imamo na voljo izbiro. Lahko ponovno skušaš najti tisto nekdanjo čarobnost in oživiti vezo. Če pa iščeš ljubezen drugje, je to mogoče znak, da si dosegla točko obupa, ki zagotovo vozi v tisti smeri, kjer se niti ne vprašaš več, če bi ostala s sedanjim partnerjem. Če je temu tako, si vzemi kratek “time out” in ga najprej posveti iskanju in spoznavanju same sebe. Ko bo občutek nuje, da moraš najti nekoga drugega izginil, oz. ne bo več tako nujen, pa se zoper posveti “iskanju”novega partnerja.

3,7,9,16,20,28,34

Jaz bi bila tudi zelo hvaležna za vpogled v karte.

Mene pa zanima, če imam še kaj možnosti da bi bila z bivšim nazaj ukop?
Skupaj sva bla nekje leto in pou, nato sva končala. Umes sva si še vedno pisala smse, kako se pogrešava, kej sva delala narobe in tako. Nato me je povabil na pijačo da bi se pogovorila (kaj bova spremenila, česa ne bova počela in tako). Pa sva končala nazaj ukop a le za tri dni.
Govoril je da neve kaj si želi, da me ima pa še zmeri zelo rad, samo da nisva za skupaj.
Da mu je teško, ker mi ne more pisati tako kot prej, da me pogreša in me ima rad. Na usak sms mi tudi odpiše.

Zdaj pa, ali je možno da bova še nazaj ukop? Mogoče kakšna smernica kaj bi bilo dobro narediti? Karkoli kar bi blo pametno narediti da bi bila z bivšim spet skupaj? Ali se kaj takega nebo zgodilo?

Sem mu tudi pisala, če bi biu pripravljen it z mano na ogled motorja ki ga mislim kupit in se ne spoznam dobro na te stvari. Pa je rekel da dela cele dneve ma da bomo vidli, da bomo uštimali. Tako da mislim da mi je pri tem pripravljen pomagati.

Je kej možnosti??

New Report

Close