Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bojkotirati valentinovo?

Bojkotirati valentinovo?

Se vam zdi smiselno? Misljeno, saj marsikaj trenutno zelo ne stima….za kaj praznovati zelo nasilen marketinski “praznik” – saj to je postal….,in polniti zepe kapitalistom?

Jaz mislim, da ja. Naj vidijo kako lahko znizamo kupono moc, ce hocemo.

Saj ni treba, da se podleže marketinškim, kičastim foram. Bistvo je čist drugje, vsaj jst tako čutim sporočilo:).

Bistvo je očem nevidno:)

Valentinovo nikoli ne “praznujem”!

nova
Uredništvo priporoča

ne, je pa lepo dobit rožco:)

Ljubezen se lahko praznuje vsak dan:).

Uaaaa kača kakšen avatar! Zdej si pa res HUDA!!!

Veliko je takih: “Valentinovega ne praznujem in me ne zanima.”

Ampak če ničesar ne dobijo, so pa slabe volje.

Jst bom praznoval. 🙂


Ja, sam če ne boš nič prinesel te bo baba priškrtnila pri seksu. Kje je potem rešitev?

Midva tega praznika ne praznujeva.. Moram pa rečt da bi bila vesela kakšne čokoladice, rožice na kak drug dan… Pa se moj nič ne spomne.

eh! 🙂

Zame je to praznik trgovcev. Praznik zaljubljenih je lahko vsak dan in drugačen. Sem za bojkot trgovcev.


Ja, sam če ne boš nič prinesel te bo baba priškrtnila pri seksu. Kje je potem rešitev?[/quote]

megaboy – tale aredhel je ena baba. Ena živaloljubka fanatična.

Zdaj veš, kam pes taco moli. STRAN OD TAKIH BAB!!
Jaz jih ne prenašam – že od daleč zavoham njihov smrad.

Tudi tisti, ki ti prodaja L occitane šampon po 20 EUR ima praznik, a veš Aredhel? Da ne omenjam tistega ki ti je prodal psa……
Toliko o tem.

Prispevajte še vi nekaj k ponovnem zagonu svetovne ekonomije, še posebej industrije sladkorja. Če imate pa koga radi, ste mu to že itak povedali včeraj in mu boste tudi jutri.

meni je pa čisto kul. pa kaj potem, če se nekomu zdi kičasto in skomercializirano?

kaj pa je narobe s tem, če je en dan namenjen temu?
pa ne mi s tistim, kako si ljubezen kažete vsak dan….

sicer pa… ja…. lokalni gostinci so recimo hudi kapitalisti... dol z njimi…

Meni je moj konec januarja kupil vinjeto in rekel, da je to darilo za valentinovo. Danes zjutraj mi je zaželel srečno valentinovo še iz postelje, ko sem se odpravljala v službo. Več ne potrebujem in mi je prav fajn 🙂

bojkotiram in prosim vse, ki so zalubleni v mene, da mi ni treba nič kupit 🙂

MIdva si med letom kaževa, koliko si pomeniva in ne potrebujeva vanetinovega za to in ga tudi ne praznujeva :))

Ne rabim dedca, ki me ignorira 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa, za valentinovo pa prinese pol trgovine.

Uaaaa kača kakšen avatar! Zdej si pa res HUDA!!![/quote]Hvala za kompliment, tudi ti si srčkana:))

In en velik CMOKKK za valentinovo ti pošiljam:))

Haha, meni je pa tako smešno, ko budale govorijo, “ne bomo dali denarja kapitalistom”. Kapitalisti so vsi, od najmanjšega s.p.-ja do multinacionalk. Torej, tudi če neseš denar (recimo za futr) v lokalno trgovinico, ga neseš kapitalistom, tako lastniku trgovine kot tudi vsem tistim, ki so naredili izdelke, ki jih ta trgovina prodaja. Pa še prevoznikom, ker izdelki morajo nekako priti do te trgovine. Sami kapitalisti, od A do Ž.

Midva s partnerjem Valentinovega ne priznavava. Si ničesar ne kupujeva, se nikamor ne vabiva in si ne čestitava. Da rineš ven na dan, ko rinejo vsi, moraš biti tudi malo nor.
Za naju je edini praznik, ki je povezan z nama in ga praznujeva, dan, ko sva postala par. Valentinovo nima z nama nič. To je zame praznik pocukranosti, primeren mogoče za pubertetnike, ki še padajo na komercialne fore. Jaz si ga ne pustim vsiliti.


saj bi bilo res gravž, če bi za valentinovo slučajno zapravila 1 evro za kakšno rožico… kajne….

kak standardno dolgocajten odgovor.

midva si tudi ljubezen kaževa vsak dan… pa me je vseeno zvečer povabil na večerjo, jaz pa imam darilo zanj…. pa verjetno, da bo še kakšna rožica tudi padla….

Če nekdo nameni majhno pozornost ljubljeni osebi na Valentinovo, še ne pomeni, da v preostalem času ga ignorira. Meni je tudi absurdno kupovati rože, čokoladice, medvedke in vem kaj še vse na današnji dan, ker so cene dosti višje in materialne stvari mi niso nikoli nič pomenile.

Ne, nama kot paru valentinovo ne pomeni nič, imava druge datume, ki pa nama pomenijo veliko in tiste dneve praznujeva.

14.2. je žal samo dan, na katerega mi je umrla babica.

Meni pomeni Valentinovo približno toliko kot pravoslavni božič ali bajram ali ameriški Independence Day ali avstralski Picnic Day ali irski St. Patrick Day, pač zanimivo je vedeti, da na ta dan nekateri praznujejo, še na misel pa mi ne pride, da bi vse te običaje tudi posvojila ali da bi na ta dan znašala dodatne denarje trgovcem z novci.

New Report

Close