Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gledanje filmov v windows media player – kako dodati podnapise?

gledanje filmov v windows media player – kako dodati podnapise?

Naložila sem si s partisa film, v windows media playerju pa ne znam dodati podnapisov ob film, čeprav imam tudi podnapise shranjene. Zanima me tudi, zakaj tega DVDja ne zazna DVD predvajalnik? Zapečen je pa v XviD obliki. Hvala in lp.

preimenuj podnapis točno tako kot je naslov filma, nato pa jih daj v isti direktorij.

Paprika.2006.DVDRip.Xvid.AC3-KG naprimer je naslov filma, tako preimenuj še podnapise, le končnico .srt ohrani

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

ja, saj je isti naslov, le končnica je drugačna in je v isti mapi…pa mi ne delajo.

potem ne vem, lahko je format ki ga WMP ne podpira. poskusi VLC player, ta predvaja vse 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Jaz imam BS player, je fajn, ker tud sam velikokrat najde podnapise.
Pa mislim, da moraš še neke kodeke imet nainštalirane, da ti vse OK laufa.
Windows media player pa ne predvaja podnapisov.

jst najprej odprem film,pol pa podnapise sam z miško “primem” in potegnem “notr”
pr men je tko še zmeri delal.

xy777 – sem to že poskušala, pa sploh ne gre

windows media player ni najbolj primeren za gledanje filmov, naloži si BSPlayer http://www.bsplayer.com/bsplayer-slovenian/home-page.html?BSPLAYER=45f9f04e82c5ed7223795b726de17df3

okej, naštimala BSplayer in dela. hvala 🙂

še vedno me zanima zakaj tega DVDja ne zazna DVD predvajalnik? Zapečen je pa v XviD obliki. Hvala in lp.

DVD predvajalniki znajo bit muhasti in ne predvajajo čist vsakega DVD-ji ki jim ga daš 🙂

Pred časom sem precej “domačih” filmov posojala prijateljici, eni so ji delali, eni ji niso, včasih s podnapisi, včasih brez. Nekateri predvajalniki pa dvix filmov sploh ne podpirajo.

DVD predvajalniki znajo bit muhasti in ne predvajajo čist vsakega DVD-ji ki jim ga daš 🙂

Pred časom sem precej “domačih” filmov posojala prijateljici, eni so ji delali, eni ji niso, včasih s podnapisi, včasih brez. Nekateri predvajalniki pa dvix filmov sploh ne podpirajo.[/quote]

a je XviD in dvix isto? ker na mojem dvd predvajalniku piše “XviD support”

kdo sploh še uporablja windows media player za kar koli, sploh v poplavi boljših in uporabnejših programov?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

za musko predvajat je še vedno med boljšimi, kar se tiče kvalitete zvoka.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

za odpiranje posamičnih audio datotek je wmp čisto kul, hitro odpre in služi svojemu namenu

Zakmetene mone! Kaj se čudiš?

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

New Report

Close