Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjala mrtvega

Sanjala mrtvega

Dve noči zapored sem sanjala prijatelja, ki je umrl za rakom star dobrih 40 let. Kar spreletelo me je, ko sem ugotovila, da sem sanjala točno na tisti datum, ko je umrl. Tisti, ki se spoznate na sanje, kaj bi lahko to pomenilo ?

Živi in pusti živeti

Žal nič dobrega. Čimprej odbišči zdravnika, ker je dan tvoje smrti bližje kot si misliš! 🙁

Sanje so odraz tvojih doživetij. Na obletnico njegove smrti si se pač spomnila nanj in zato si ga sanjala… Nič posebnega!

Nameni mu nekaj dobrih misli in morda molitev za pokoj njegove duse.

Moja mama vedno pravi, da je pokojne dobro sanjati, še posebej, če so ti bili ljubi. Mislim, da nimaš za kaj skrbet, podzavest ve, da se bliža datum, ki obeležuje spomin na to osebo in to je to.

Pa stisni tisto kožuščkasto bitje na slikci 🙂

in obišči gospoda Srđana Miladinovića, te bo odrešil muk, če res trpiš, meni je pomagal in imam mir

Saj nekako tako situdi jaz razlagam. Kljub temu je bilo kar malo neprijetno.

Tisto kožuščkasto bitje se pa tako stiska k meni, da je kar veselje :-).

Živi in pusti živeti

MRLIČ v sanjah izraža obdobje potlačenosti, napoveduje neuspeh v načrtih, veliko opravkov, predvsem pa opozarja, da vzroke poiščite v sebi. V sanjah napoveduje tudi možen konec tega življenjskega obdobja, ki vam je povzročalo skrbi.
če je mrlič znanec ali sorodnik – sanje opozarjajo na skrhane odnose in neuspeh, zaljubljeni pa ne bodo držali obljube

evo še link – razlaga sanj

Ni res. Mrtve sanjati je dobro. Staro ustno izročilo pravi, da če mrtve sanjaš, živi pridejo. Pride kdo? Jaz bi rekla, da je bolj zaradi podzavesti, ker je bila ravno obletnica. Sicer pa to niso slabe sanje.

ne razumem zakaj večina ljudi opisuje to, da sanjaš nekoga ki ti je bil pri srcu in umrl kot nekaj slabega. moja mama je letos umrla in vsakič ko jo sanjam, se tega razveselim.. ja je muka kdaj in tudi jaz bi rada razumela določene sanje, ki jih imam..ampak ko sanjam nekoga, ki mi je bil pri srcu in ga še danes pogrešam..je to nekaj najlepšega kar se mi lahko zgodi 🙂 nekaj mesecev nazaj sem po zdaj že 9 letih prvič sanjala svojo teto..njen glas sem že zdavnaj pozabila in ko sem ga v sanjah slišala..to je bilo nekaj najlepšega.. takoj ko sm se zbudila, sem ga pozabila.. a vseeno je bilo lepo, kot da je prišla samo da me spomne na nekaj kar tako zelo pogrešam.

Tvoja podzavest ve, kdaj je ta človek umrl, ter te na to spomni med sanjami. Nič kaj posebnega.

New Report

Close