Najdi forum

osebna rast

Živjo!

Nisem čisto prepričana, če je to pravi forum, ampak upam, da ste tukaj takšni ljudje, ki mi boste lahko svetovali. Zelo me zanima osebna rast, berem takšne knjige, včasih grem na seminar na to temo, sedaj me zanima, ali obstaja tudi na internetu kaj takšnega, kjer se bom lahko v tej smeri izobraževala naprej? Recimo kakšni članki, nasveti in tako dalje…

Zelo lepo se vam zahvaljujem za predloge!

Manja

ja, prav si prišla!

Lahko pogledaš tudi na teh naslovih:

Ja sej je tud za eno osebno rast no… 🙂

Katere knjige pa? Kakšni seminarji pa? Kaj pa misliš pod osebno rast? Kaj si pa do sedaj že dosegla? Imam eno dober predlog: sem jaz tudi v preteklosti to delo, sedaj pa mislim, da sem že ‘zrasto’, zato pomagaj drugim, tako boš najbolje zrasla! Koliko si pa stara (vsaj približno, če je drugače skrivnost)? Imaš še ti kakšno vprašanje?

Eno vprašanje: koliko časa se že ukvarjaš s tem, in koliko si v tem času zrasla?

Niko mislim da vsaj za kakih 17 centi :))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

To se jaz tud sprasujem. Predvsem zato, ker sumim da gre za rast v višino (osebna rast) in ne rast osebnosti (osebnostna rast). Ne vem pa če se dobijo kake knjige o tem, kako hitreje zrasti…po moje je tu prehrana bolj važna.

POGNOJI SE, PA BO ŠLO VSE HITREJE! 🙂

….pisda sm prasc…

hehe, iz dobrga dreka vse raste :))))

Pa še muh bo polno ;))

Eto Manja. Še ena zgodbiva za osebno rast.

Slavni govorec je enega od svojih seminarjev pričel tako, da je v roki držal bankovec za 20 dolarjev. V prostoru, kjer je bilo prisotnih 200 poslušalcev, je vprasal: “Kdo si želi ta 20 dolarski bankovec?” Roke so se začele dvigovati. Dejal je: “Dal vam bom ta bankovec, ampak najprej mi dovolite, da naredim tole.Potem je zmečkal bankovec in ga ponovno dvignil v zrak. Vprašal je:”Kdo si ga še vedno želi?” Roke so bile še vedno dvignjene. “Dobro,” je odgovoril:”Kaj pa če naredim tole?” Bankovec je vrgel na tla in začel po njem stopati. Potem ga je pobral, zmečkanega in umazanega. “Kdo si ga želi sedaj?” Roke so bile še vedno v zraku. “Prijatelji moji, danes smo se naučili zelo dragocene lekcije,” je dejal: “Ne glede na to, kaj sem napravil z denarjem, še vedno si ga želite, ker bankovec ni izgubil na svoji vrednosti. še vedno je vreden 20 dolarjev.”

“V življenju mnogokrat pademo, smo zmečkani, pohabljeni, na tleh, v umazaniji, vse to z odločitvami, ki jih sprejemamo, in okoliščinami, ki nam prihajajo na pot. Takrat mislimo, da smo nevredni ljubezni, nevredni topline, nevredni samih sebe. Ampak ne glede na to, kaj se je zgodilo ali kaj se bo zgodilo z vami, nikoli ne boste izgubili svoje resnične vrednosti. Umazani ali čisti, zmečkani ali povsem urejeni, še vedno ste neprecenljivi… zlasti za tiste ljudi, ki vas imajo radi. Veličina našega življenja ne prihaja od tega, kar naredimo ali koga poznamo, temveč od tega, KDO SMO MI.”

deep staaari…

:))

Najprej pa moraš imeti rad sebe :))

…in potem te imajo drugi.
…in ljubezen ti daje moči in spoznanje, da rasteš, rasteš in rasteš.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

in kje jo imaš?

koga

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

kaj- ljubezen

posebno gnojilo, ki se sploh ne porabi:))) Bolj ga nucaš, več ga je ;))

imam Katjo, pa Tanjo, pa Tino in zdaj se je začela zanimati še Sa..

prve tri so oddane in me imajo rade kot prijatelja, zadnja pa razmišlja da bi pustila fanta in poskusila z mano

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close