Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljši slovenski igralec vseh časov je…

Najboljši slovenski igralec vseh časov je…

Marko Mandič? Aleksander Valič? Sebastjan Cavazza? Jurij Souček? Jernej ali Zlatko Šugman? Gašper Tič? Jure Ivanušič? Stane Sever? …

Meni je Boris Cavazza :))

Vsi so dobri. Navijam za Staneta Severja, ker se mi prikrade mladost in redki Slovenski igralci, ki so včasih bili.

Bert Sotlar

Primož Bezjak

Neveljavna glasovnica.

Neveljavna glasovnica.

Nihče od danes živečih.

.
Brane Oblak.
.

________________________________________________ Nikoli ne jemljite življenje resno. Saj itak noben ne preživi.


Se strinjam!

Katanec je bolši!

Pa Zahovič in Vršič hehe


Se strinjam![/quote]

Kdo pa? Janez Rohaček? Rudi Kosmač? Janez Škof? Lojze Rozman? France Presetnik? Stane Sever? Lojze Potokar? Arnold Tovornik? Zlatko Šugman? Miha Baloh? Boris Kralj? Hinko Nučič?

slovenski se piše z malo

slovenščina tudi

grrrrrr

Tadej Toš in Jurij Zrnec

Si navihano, pa zlorabilo slab tekst avtorice. Ono je mislilo na filmske igralce. Naj ti bo, si vsaj Slovensko ime napisalo.

slovenski se piše z malo

slovenščina tudi

grrrrrr[/quote]Hvala za dobronamerno opozorilo. Slovenščina, kot učni predmet v šoli, vedno ena, dva…..


Se strinjam![/quote]

Kdo pa? Janez Rohaček? Rudi Kosmač? Janez Škof? Lojze Rozman? France Presetnik? Stane Sever? Lojze Potokar? Arnold Tovornik? Zlatko Šugman? Miha Baloh? Boris Kralj? Hinko Nučič?[/quote]

Miha Baloh še živi; se vidi kakšen igralec je, da še to ne veš:-)

slovenski se piše z malo

slovenščina tudi

grrrrrr[/quote]Hvala za dobronamerno opozorilo. Slovenščina, kot učni predmet v šoli, vedno ena, dva…..[/quote]

Prosim. Lepo, da sprejmeš kritiko dobronamerno.
Sem pa že zelo jezna, ker praktično povsod že vidim besedi slovenščina in slovenski napisano z veliko začetnico.

Polde Bibič – Cvetje v jeseni.

Bert Sotler, Ita Rina (Erotikon)

Hvala za dobronamerno opozorilo. Slovenščina, kot učni predmet v šoli, vedno ena, dva…..[/quote]

Prosim. Lepo, da sprejmeš kritiko dobronamerno.
Sem pa že zelo jezna, ker praktično povsod že vidim besedi slovenščina in slovenski napisano z veliko začetnico.[/quote] To je moja nesigurnost v poznavanju slovenskega jezika in si mislim, da bo manj narobe, v kolikor napišem z veliko začetnico. Hecna in hkrati neumna izjava. Sem samokritičen.

Upss, pardon! 🙂

Upss, pardon! :)[/quote]Kaj je Mici? A se je kaj zalomilo?

tomaž mayer

ono ti ga serje po balkansko

Branko Đurić.

New Report

Close