Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 2 osebi sta blizu / kaj je to ?

2 osebi sta blizu / kaj je to ?

Kaj je to, kar se mi prikazuje desno spodaj, pove mi koliko oseb je blizu. Ker živim v tujini, se mi zdi čudno.

Hja, vidiš…to pomeni, da so te prepoznali po IP-ju in so ti sedaj res blizu:))).

Tralala hahaha:)
da sta ti blizu pomeni da bereta podobne ali iste zadeve kot ti.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi to ja….kako grooozno:)). No,mam čez filter, tako da ne pride vsak do mene:)). Priporočam tudi drugim:).

Pa kje to vidite??? A sem slepa?

Ajoj, to je trajna slepota, proti temu se ne da nič narediti:).

Ajoj, to je trajna slepota, proti temu se ne da nič narediti:).[/quote]
Dej, dej, ti hopsasa:) Očitno imam de-luxe filter čez, da me nihče ne vidi:))) In jaz tud ne:(

aha, razumem. sem mislila, da je tako kot na mojem iphonu, ki mi pove kdo od mojih frendov na FB je blizu…..

Navadno nakladanje. Preverjeno. Če ne verjamete, poglejte skozi vrata in skozi okno. Pa boste videli, da ni nikogar! Če bi bil blizu, bi ga nujno morali videti 🙂

Pozdravljeni,

to kar vidite desno spodaj, (xy oseb je blizu), je storitev LiveNetLife (LNL), ki omogoča, da vidite druge obiskovalce, ki ravno takrat kot vi uporabljajo Staševski Čvek.

Zelo enostavno lahko z njimi tudi poklepetate (Vpiši sporočilo).

Trenutno vidite predvsem tiste obiskovalce, ki so na isti strani kot vi. V kratkem pa boste videli, tudi obiskovalce, ki so na podobnih temah kot vi. (Če na primer berete kakšno temo o vremenu, boste opazili tudi obiskovalce, ki berejo druge teme, ampak še vedno v povezavi z vremenom).

Zelo veseli bomo kakršnih koli mnenj, pripomb in idej : )

Lep pozdrav,

Jure

želim ti uspešeno delo in razvoj.

Kolikor je teh možičkov spodaj desno, toliko jih gleda čez ramo in čaka, kaj boš pisal/a !!

New Report

Close