Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Krči v trebuhu

Krči v trebuhu

Živjo

Imam eno vprašanje. Včeraj zjutraj so se mi začeli krči v trebuhu, trajali cel dan, posledičnosem morala pogosteje odvajati blato, nisem pa imela driske..V blatu je prisotna rjava sluz, krvi pa hvala bogu ni. Danes je stanje malo boljše, me pa še boli trebuh (v višini popka po celi dolžini). Vročine menda nimam. Sicer se tudi počutim bolj slabo, a boljše ko sem malo prežganke pojedla. Sem pa zopet začela jemati Ultop tablete, po katerih prej nisem imela str.učinkov, so pa podobni navedeni med njimi.

Je imel kdo podobno stanje, kaj bi to lahko bilo, je treba zagnat paniko ali bo minilo samo od sebe?

Prosim za kakšne pametne odgovore, tisti, ki takšnega nimate pa mirno obidete vprašanje.

Hvala

Po opisanih simptomih je težko reči. Bo potrebno počakati, kaj se bo razvilo. Dokler ni hudih bolečin, vročine in hude driske si lahko pomagaš s probiotiki, čaji, ki urejajo prebavo (kumina, janež, komarček,…). Če je to stranski učinek omeprazola in če nimaš večjih problemov s kislino, mogoče prekini za nekaj dni in si pomagaj z dieto in antacidi. V kolikor pa gre za virozo, zastrupitev s hrano ali še kaj resnejšega pa boš videla, če se bo danes stopnjevalo.

New Report

Close