Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek hlače za hujšanje in oblikovanje postave

hlače za hujšanje in oblikovanje postave

Gledam različne hlače, ki obljubljajo takojšnje oblikovanje postave (po mojem stisnejo) in dolgoročno zboljšanje celulita, kakšen centimeter manj … Ker so kar drage, me zanima, ali ste to že kaj sprobavale, kako deluje? Seveda imam namen poleg telovaditi in gledati na hrano – ampak me zanima, če je sploh kaj učinka?

Pa še to – je katera po porodu uporabljala pas za optično zmanjšanje trebuha? Gledam t.i. nevidni pas Starlette na strani neke spletne trgovine.

A res kdo verjame, da mu bodo ene hlače, ki ga mal stisnejo, zmanjšale špeh pa celulit?

Verjetno ti mal oblikujejo postavo, ko imaš oblečene, ko jih daš dol, pa pač step vse “narazen” pade … Po moje je edina varianta za hujšanje migat in zdravo jest.

To ne deluje, malček skrije ampak ne odstrani! Isto je z dermaroli in ne vem še s kakimi kremami proti celulitu!

Lani sem bila ne neki operaciji, sem bila 7 tednov v kompresijskem oblačilu od pet do prsi z naramnicami. Trenutno spet okrevam 7 tednov v tem kompresijskem oblačilu (oz. stezniku za oblikovanje postave hehe) in sem se ravno zadnjič ob reklami na tv spraševala, katero tele si to namenoma obleče in še plača. Jaz komaj čakam da mine in ga lahko slečem, nosim ga cele dneve, samo ob tuširanju lahko slečem. Meni bosta ostala dva ta primerka, za 100eur ti ju prodam, pa vsaka ti čast, če boš to nosila :))). Jaz se bi na tvojem mestu malo izobrazila in kaj prebrala in ne bi kupovala ter spraševala takšnih neumnosti.

a ti si tista s ploščato ritjo?

New Report

Close