Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ste zadovoljni s šamponi iz Hoferja

Ste zadovoljni s šamponi iz Hoferja

Vsak se sam odloča me zanima, če ste zadovoljni s šamponi iz Hoferja. Cena le tega je tam 1 evro, Mercator dobra 2 evra.

Zelo zadovoljna z vso kozmetiko, tudi s šamponi, zobnimi pastami, kremami, čistili, parfumi.

Šamponov ne uporabljam, ker me je srbela koža, enako je tudi z šamponi priznanih blagovnih znamk, tako da uporabljam baby šampon.

da, s ta zelenim
mislim da je nek zeliščni

Kupla samo balzam enkrat v Hoferju, pa sem bila ful zadovoljna. Mehki lasje, niso se hitro mastili + tega sem se pocesala v minuti ( prej sem za to rabila pol ure, ker imam zelo unicene lase).

Močno dvomim da imajo v Hoferju parfume.

Šamponi iz Hoferja so čist okej, dobra kvaliteta… ja, in tudi parfume imajo – sicer samo 2 vrsti, če se ne motim,ampak vseeno 🙂

Zelo zadovoljna z vso kozmetiko.

V Hoferju nimajo parfumov, pač pa neke cenene, smrdeče toaletne vodice.

Jaoj joj ženske, se res tako nizko cenite, na lase si dajete šampon za 1 evro in potem še sprašujete tu gori, če je …DOBER?? Ja, za 1 evro je ODLIČEN šampon, kaj pa drugega pričakujete za to ceno, ma seveda, da je odličen! Potem pa kupite v Hoferju še super poceni mleto meso za 1 evro in super poceni brokoli iz anglije za 70 centov, res je odličen, svež, kakovosten, jasno! Ja, to boste živele dooolga leta, brez skrbi! ……………. :I………..

Kako dolog bom živela, ve oni tam gor, ampak rpibližno glih en tolk dolg, kot ti z zelenjavo iz kake druge štacune. Niso samo 1 x testirali izdekov zvenečih imenih in “no name” marke ala Hofer in ni 1 x “no name” marka odnesla najboljših rezultatov. Bili so časi ja, ko sme dajal po 60 € in več za lonček kreme, zdaj tega že dooooooooooooooolgo ne počnem več, ker sem se vmes naučila kupovati še po čem, kot le po imenu i fensy lončku….

V Hoferju kupujem veliko stvari. Šamponov ne več, ker me je srbela koža poleg tega so se mi po vseh mastili lasje.

https://www.facebook.com/actio.si

Kako dolog bom živela, ve oni tam gor, ampak rpibližno glih en tolk dolg, kot ti z zelenjavo iz kake druge štacune. Niso samo 1 x testirali izdekov zvenečih imenih in “no name” marke ala Hofer in ni 1 x “no name” marka odnesla najboljših rezultatov. Bili so časi ja, ko sme dajal po 60 € in več za lonček kreme, zdaj tega že dooooooooooooooolgo ne počnem več, ker sem se vmes naučila kupovati še po čem, kot le po imenu i fensy lončku….[/quote]

Saj ni fora v dolžini življenja, ampak v kakovosti. Šampon, parfum, kozmetika za 1 evro? Ne, hvala.

New Report

Close