Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hočem kupit stanovanje pa agent niti tega ne ve, kje je

Hočem kupit stanovanje pa agent niti tega ne ve, kje je

Kličem nepremičninsko agencijo, ki prodaja stanovanje (na nepremicnine.net). Vprašam, na kateri ulici je stanovanje, nima pojma. Vprašam, če ve vsaj v katerem delu naselja, nima pojma. Vprašam, katero nadstropje nima pojma. Vprašam, kako lahko prodaja stanovanje, o katerem ne ve nič. Mi odgovori: ja gospa a vas zanima stanovanje ali ne. Hvala lepa za tako neresnost, ubogi podajalec, ki vas je najel, rečem jaz in doložim slušalko. Mi je pa pošteno dvignilo pritisk.
S tem, da sem to številko (gsm) dvakrat prej klicala pa niti nazaj ni poklical.

Če bom kdaj prodajala stanovanje, ni šans, da ga prek agencije. Kdo bo pa kupil prek takih amaterjev.

Veš zakaj to delajo? Ker če bi ti povedali kje točno je stanovanje, bi ti šla sama tja in bi se z lastnikom dogovorila sama za nižjo ceno, oni bi pa ostali brez zaslužka. Mi je to povedal en, ki dela v agenciji in je rekel, da so jim tako že nekaj stanovanj prodali brez njih zato ne dajejo več nobenih podatkov. Nadstropje včasih že povedo, pa če je lift, naslova pa sploh ne, samo območje, oz. naselje.

Potemtakem bi jaz pričakovala odgovor – zaradi tega in tega razloga vam te informacije žal ne morem posredovati, vam pa stanovanje kot potencialni resni kupki z veseljem razkažem. To je nekakšen odgovor ki bi ga jaz v takem primeru želela slišat. “Nevem” pa ni nikakršen odgovor nekega resnega nepremičninskega agenta. Pravzaprav nikogar na kateremkoli službenem mestu. Če mene stranke kaj vprašajo in ne vem te stvari rečem “Trenutno na žalost tega ne vem ampak se bom pozanimala in vas pokličem nazaj”. To je profesionalnost in delo. Vsakemu se zgodi da kaj ne ve, ker nihče ni vseved, nedopustljivo je pa takšno obnašanje z strankami.

Neresni so, res. Sem kupovala stanovanje na vrhu, v agenciji so mi obljubili, da me takoj pokličejo, ko se pojavi takšno stanovanje. Nič. Dolgo nič. Ko že obupam oz. se odločimo, da ostanemo v tem stanovanju, me prosi prijateljica, da ji grem dvignit napotnico za ogled enega stanovanja, mimogrede vprašam, če že imajo kakšno stanovanje v zadnjem nadstropju. NE!

Niti tega niso vedeli, da je bilo to prijateljičino stanovanje na vrhu :)))

zdravo.

Če želiš enega res dobrega posrednikia mi pusti en kontakt.

lp

zanimiva storija…. no mi prodajamo stanovanje v centru ljubljane pa če koga zanima….
gre pa za 2 sobno popolnoma obnovljeno stanovanje v centru lj…. blizina klinicnega centra…

… boš šla v agencijo, povedala, kaj hočeš in pokazala malo več interesa kot pa da pokličeš in misliš, da bodo kar vsi dol padli.

… ko sem iskala stanovanje, sem poslala dopis / pismo na VSE neprimičninske agencije, ki se nahajajo štajerski regiji in točno, v alinejah zapisala kaj iščem, povedala da imam denar in da je nujno … odpisale so mi 4 agencije in še to v mislu – ” poglejte si našo spletno stran ” …dobila nisem niti ene konkretne ponudbe!! stanovanje sem pol našla – sama, po doolgem iskanju in brez posrednikov … tako, da je tudi meni vloga agentov neznana 🙂

Verjetno jih je strah, da bi se zmenila z lastnikom brez njih, zato ti nočejo povedat nič.

Ti pa ne kupuješ prav pogosto stanovanja a ne.

Tudi jaz se sprašujem, kaj delajo tile nepremičninarji. Sem kupovala stanovanje, videla oglas, poslala mail na objavljenj kontakt agencije in mi še do danes nihče ni niti odgovoril. Seveda sem stanovanje kupila drugje.

Me pa mika, da bi obvestila prodajalca, da njegov agent s prstom ne migne zato, da bi se stanovanje prodalo. Prodajalec pa verjetno sedi doma in misli, da za njegovo stanovanje ni nobenega zanimanja. 🙁

New Report

Close